gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 6
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rozgrywka sieciowa Warzone 2100
Muchi

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4693

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Mar 23, 2009 8:01 pm   Temat: Rozgrywka sieciowa Warzone 2100
Witam.

Proponuję wszystkim rozgrywkę sieciową gry Warzone 2100. Termin do ugadania. Chętni niech się wpisują na dole ;]
  Temat: Warzone 2100 Tank Killer nie chce strzelać :(
Muchi

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5011

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Lut 14, 2009 1:08 pm   Temat: Warzone 2100 Tank Killer nie chce strzelać :(
Już wiem o co chodzi z tym komandorem; na mapie znajduje się coś w rodzaju wraku pojazdu, którego nie da się zniszczyć. Wsytarczy w niego wycelować i komandor głupieje. Obiekt ten zaznaczyłem na zrzucie ekranu -> http://www.2and2.net/files/4996b3b81ed4a.jpg
  Temat: Warzone 2100 Tank Killer nie chce strzelać :(
Muchi

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5011

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Lut 13, 2009 5:01 pm   Temat: Warzone 2100 Tank Killer nie chce strzelać :(
Problem w tym, że w misji której jestem jest cieżko od samego początku :/ Nie wiem która to misja, ale wygląda tak, że chwilę po wylądowaniu przylatują samoloty i rozwalają wszystko dookoła, a po chwili przylatują następne, i potem znowu następne, i znowu... itd. Próbowałem na różne sposoby:

1. Wysyłam same ciężarówki, żeby szybko pobudowały działa przeciw lotnicze -> kiepska sprawa, gdyż trzebaby wybudować przynajmniej 8 - 10 dział, żeby sie obronić, a czasu na to nie ma. Do tego po chwili pojawiają się poduszkowce z Tank Killer'ami.

2. Wysyłam 6 dział przeciwlotniczych i 4 ciężarówki -> samoloty roznoszą w pył czołgi, a poduszkowce dobijają resztki.

3. Wysyłam 6 samolotów i 4 ciężarówki -> sytuacja jak wyżej.

4. Wysyłam ciężkie czołgi i czekam na kolejny transport -> nadlatujące samoloty rozwalają wszystko dookoła. Może jakiemuś szczęśliwcowi uda się przetrwać.

Jeśli ktoś ma jakiś dobry pomysł to porszę o poradę.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

OK, poradziłem już sobie :p Wysłałem ciężarówkę, komandora, jednostkę naprawiającą i ciężkie czołgi. Lepszy wałek był po skończeniu misji. Szukam na mapie swojego komandora i się dziwię czemu nie ma żadnego odznaczenia. Patrzę na ilość zniszczonych przez niego czołgów: -2983874342 :shock: Naprawdę, nie wiem jak to możliwe...
  Temat: Warzone 2100 Tank Killer nie chce strzelać :(
Muchi

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5011

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Lut 11, 2009 1:06 pm   Temat: Warzone 2100 Tank Killer nie chce strzelać :(
Witam wszystkich

Mam problem w grze Warzone 2100, a konkretnie chodzi mi o jednostki posiadające działa typu Tank Killer. Wyprodukowałem kilka jednostek z tym działem i okazuje się, że nie zawsze chcą strzelać :( Czołg podjeżdża do celu i stoi, czasem sobie strzeli i nie wiem od czego to zależy. Nie pomogło także przyłączenie jednostki do Komandora, który podświetla cel. Zależy mi na tej broni, bo jest dość silna przeciw czołgom, a w danej misji transportowej jest naprawde ostro od samego początku :/
  Temat: Problem z 9 misją w Warzone 2100.0.7
Muchi

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4582

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Lut 05, 2009 10:30 pm   Temat: Problem z 9 misją w Warzone 2100.0.7
Z tego co się orientuję to trzeba zbudować baze na jednej platformie. Znajduje sie ona w środku mapy. Wybuduj tam pare budynków; fabryke, laboratorium, jakieś działo. Jeśli baza będzie wybudowana to transporter przestanie przylatywać, a Ty wybij wszystkich wrogów co do ostatniego ;)
  Temat: Warzone 2100 Pomocy!
Muchi

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 20911

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Lut 05, 2009 10:27 pm   Temat: Warzone 2100 Pomocy!
Tak czytam i czytam co tu piszecie i nadal ta misja wcale nie wydaje mi się taka łatwa. Wysłałem z 30 cyborgów do tej bazy. I co? Lądowisko się jeszcze dobrze nie odkryło, a transporter już zdązył zabrać kogo trzeba. I nie wiem jakiego czołga zwinął, bo żaden pojazd nie jedzie w strone lotniska, tylko już tam stoi! Jakieś użyteczne propozycje przejścia tej misji?
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16