gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 5
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: EE3 problem, potyczka nie chce się włączyć
Morrisor

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4387

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Lut 23, 2009 5:24 pm   Temat: EE3 problem, potyczka nie chce się włączyć
Aha! Zapomniałem jeszcze dodać że te stery omegi miały taki sam problem jak najnowsze stery od ati. Z początku wszystko ok ale po chwili pokazuje się że sprzęt na tym komputerze nie odpowiada dostępnym sterom. Może bym mógł spróbować jeszcze raz z tymi sterami, w necie jednak znalazłem że nie tylko ja mam taki problem z instalacją sterów a zainstalować mogę tylko te które mam na płycie.

[ Dodano: Pon Lut 23, 2009 6:09 pm ]
Tak. Udało mi się znaleźć działające stery do ten karty, najnowsze od ati, Teraz powstał nowy problem. Sprawdzałem kilka razy, zawsze tak samo. Wszystko się załadowało, mijają 3 sek i gra się wiesza a co jakis szas kursor miga. Tak więc czy da się coś jeszcze zrobić czy nie?
  Temat: EE3 problem, potyczka nie chce się włączyć
Morrisor

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4387

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lut 22, 2009 8:44 pm   Temat: EE3 problem, potyczka nie chce się włączyć
Niestety dalej tak samo. Gra się ładuje do pewnego momentu i się zawiesza. Najwyraźniej to nie jest problem ze sterami.
  Temat: EE3 problem, potyczka nie chce się włączyć
Morrisor

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4387

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Lut 21, 2009 6:50 pm   Temat: EE3 problem, potyczka nie chce się włączyć
Niestety nie zadziałało. Ściągnąłem stery do tejże właśnie karty i wyskoczył błąd że stery nie są kompatybilne z nią... Więc nie wiem czy da się coś zrobi. Szukałem w necie ale nic nie dało...
  Temat: EE3 problem, potyczka nie chce się włączyć
Morrisor

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4387

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Lut 21, 2009 12:13 pm   Temat: EE3 problem, potyczka nie chce się włączyć
heh nie wiem za bardzo jak to sprawdzic ale to szczegół. Postaram się wypisac

sys: win xp professional (oryginał)
gra: ee3 ver. 1,1 oryginalna
płyta główna: M861G PCChips (jakaś amerykańska firma)
proc: AMD Athlon 64 3200+
ram: ddr 2gb Kingston
hdd: 80gb Seagate
agp 8x
Radeon HD 3850
karta dźwiękowa zintegrowana


apropo jeszcze gry to raz było tak że gra w chwilkę się załadowała i włączyła się i było ok ale potem już nie chciała się włączyc. Próbowałem jeszcze reinstalowac xp i grę ale się nie powiodło... :roll:

dosy stary komp ale na granie jeszcze starczy ;p
  Temat: EE3 problem, potyczka nie chce się włączyć
Morrisor

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4387

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Lut 18, 2009 5:54 pm   Temat: EE3 problem, potyczka nie chce się włączyć
Mam pewien problem z empire earth III. Od razu napiszę że całkowicie spełniam zalecane wymagania. Problem jest taki że kiedy próbuję uruchomić potyczkę gra ładuje się prawie do końca i się zatrzymuje... Najczęściej przestaje odpowiadać. Zauważyłem jeszcze że gdy zminimalizowałem grę w trakcie ładowania widać było w menadżerze jak o przekroczeniu 1 gb ramu wywalało cały czas kilka wstecz. I mam pytanie czy to problem z grą czy z pamięcią???
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16