gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 4
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Najnowszy numer
Moldar

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12662

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Mar 21, 2005 9:20 pm   Temat: Najnowszy numer
no numerek całkiem niezły, już prawie wszystko przeczytałem, szkoda że nie ma żadnej recki jakiejś nowej Wielkiej gry, ale reszta to rekompensuje. W ty numerze tylko jedna moja recka demka EE2, w sumie gra mało ciekawa i oprócz " War PLans " za wiele ona nie wnosi. Do numerku #23 i #24 pewnie nic nie napiszę, matura tuż tuż :) ale może na coś się skuszę, a potem ruszę pełną parą ;)
  Temat: O redakcji
Moldar

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7228

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Mar 18, 2005 3:21 pm   Temat: O redakcji
Gonzo napisał/a:
Zalecam zrobienie sobie jakiejś "tabelki" z kryteriami - jako przykład podaję moją stronę - http://www.kuba.chodziez.net/index.php?id=1 :wink:


mnie ogólnie takowy pomysł się podoba :)
  Temat: Wasze propozycje
Moldar

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 11226

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Mar 01, 2005 8:30 pm   Temat: Wasze propozycje
MartivaR napisał/a:
Mogę jedynie zdradzić, że w przygotowaniu jest demo-test tejże gry :)
[tak na marginesie, to demo jest całkiem sympatyczne]


ja dodam że gierka jest dla mnie mało udana, co to oznacza, wiedzą tylko redaktorzy zniu ;) , ale może się do niej jeszcze jakoś przekonam.
  Temat: Najnowszy numer
Moldar

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12662

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Lut 26, 2005 10:14 am   Temat: Najnowszy numer
w RTSA nie jestem za długo, ale zauważyłem że jest to jeden z bardziej obszerniejszych numerów jakie dane mi było zobaczyć, w sumie można bardzo dużo poczytać, polecam Zimowy poradnik strategiczny napisany przez Tediego, genialny tekst i powinien to być temat numeru :P

No i smutna wiadomość bo odszedł Histeryk, nie było mi dane go poznać ale nie cierpie czegoś takiego jak pożegnanie :|

Ale ale, przechodząc do rzeczy, polecam ten numer z uwagi na obszernośc i całkiem dobre recenzje ;)
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16