gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 530
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Natarcie przez syberię?
Mikiss

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 9313

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Lip 29, 2008 3:14 pm   Temat: Natarcie przez syberię?
Wczoraj na grillu nawiązała się ciekawa rozmowa między mną a moim kolegą.
Mianowicie, on twierdził że natarcie przez Syberię (Rosja na Amerykę) byłoby świetnym sposobem na podbicie Ameryki. Tymczasem według mnie byłaby to głupota, gdyż żołnierze umierali by z wyczerpania, większość by dezerterowała, nie byłoby zaopatrzenia i w ogóle czy się opłacało. itd.
Nie są to jakieś realia historyczne tylko temat z cyklu "Gdyby babcia miała wąsy..." ale przyjmijmy XIX wiek.
  Temat: Harry Potter
Mikiss

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 22429

PostForum: Książki   Wysłany: Wto Lip 29, 2008 10:49 am   Temat: Harry Potter
Ja np. 7 część przeczytałem w komputerze. Dokładniej w notatniku - plik ściągnięty z nielegalnej strony (dzień później już jej nie było :) ). Książki są fajne, dużo humoru, miło się czyta i w ogóle dużo plusów ale dla mnie to nie jest prawdziwa fantasy. Prawdziwa, to wymyślony świat, wymyślona cywilizacja, mitologia, potwory zdarzenia, święta.
  Temat: Książki Fantasy
Mikiss

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 21602

PostForum: Książki   Wysłany: Wto Lip 29, 2008 10:35 am   Temat: Książki Fantasy
Ostatnio przeczytałem 5 części Wiedźmina + 2 Zbiory Opowiadań (z nudów nawet drudi raz ;) ) Świetna książka ale wątki czasem tak pomieszane że się dziwnie czyta ( Pierw coś tam Ciri, potem ktoś o niej opowiada, a potem jeszcze ktoś kto ją ścigał i w końcu znowu o Ciri). Poza 2 książki o Warcrafcie - Dzień Smoka i Władca Klanów. Może potem jeszcze coś dopisze.
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Mikiss

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29307

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lip 29, 2008 10:23 am   Temat: Czego teraz słuchasz?
Dobry pomysł, zapomniałem nawet o tym temacie :) .

Małe sprostowanie do ostatniego postu (^^).
Ostatnimi czasy czyli od ponad 1,5 roku zmieniłem religię. Słucham obecnie Korn', Iron'ów, Metallice, KSU, Republika biała flaga, Dragon Force (zajebiście na gitarach grają), Foo Fighters, i parę innych.
  Temat: W samo południe - Kriosen
Mikiss

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5284

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Lip 27, 2008 12:17 pm   Temat: W samo południe - Kriosen
Mimo wszystko organizm się starzeje. Można wytrzymać 200 lat można 300 ale nie w nieskończoność. Wszystko zależy od zdrowia astronauty. Na początku będzie mniej sprawy może nawet zapomni jak się chodzi ale szybko to nadrobi.
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Mikiss

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 137251

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Lip 27, 2008 12:13 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Bardzo dawno temu grałem w Sea Dogs ale wydaje mi się że tej misji nie da się wykonać. Przeczytaj temat od początku, jeżeli to nie pomorze, może ktoś inny zna odpowiedź.
  Temat: Małe pytanko
Mikiss

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6892

PostForum: Książki   Wysłany: Sob Lip 26, 2008 1:24 pm   Temat: Małe pytanko
W każdym razie najbardziej mi się podoba "Dzień Smoka", ponieważ uwielbiam opowieści o smokach :D . Niedługo pożyczę od kolegi "Ostatniego strażnika". O czym jest ta książka? Wydaje mi się, że jest tam coś o elfach.
  Temat: Jaka to gra?
Mikiss

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 110074

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Lip 26, 2008 10:17 am   Temat: Jaka to gra?
Może mała podpowiedź. Tyciuteńka... ;)

[ Dodano: Sob Lip 26, 2008 10:18 am ]
Łukasz18 napisał/a:
było już dawane dlatego wiem, bo nie grałem niestety

Chwila... było? :P
  Temat: Małe pytanko
Mikiss

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6892

PostForum: Książki   Wysłany: Sob Lip 26, 2008 9:49 am   Temat: Małe pytanko
Od początku twierdziłem, że "Starcrafty" są słabymi książkami. Zresztą nie do końca podobał mi się uniwersum - wole fantasy.
Asterix napisał/a:
Mikiss, pierwsze 3 książki można by powiedzieć że też jakoś ze sobą są powiązane chodzi tu dokładniej o czas akcji

No dobra, ale to tak jakby ktoś napisał western, a potem ktoś znowu western. Książki są ze sobą powiązane bo akcja toczy się na dzikim zachodzie w tym samym czasie ;) . Chodziło mi o bohaterów, wydarzenia.

W trylogii jest chyba mowa o Rhoninie, Krasusie i smokach, czyż nie?
  Temat: Małe pytanko
Mikiss

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6892

PostForum: Książki   Wysłany: Sob Lip 26, 2008 12:16 am   Temat: Małe pytanko
A ja pożyczyłem z miesiąc temu od kolegi "Dzień Smoka" świetna książka, szkoda ze taka krótka i trochę mało rozwinięta (chciałbym wiedzieć co potem działo się ze smokami). A 2 dni temu w moje ręce wpadł "Władca klanów" (znowu od kolegi - ma 7 części z 9), też bardzo fajna książka lecz za krótka, przeczytałem w niecałe 4 godzinki :P . Poza tym rozwaliło mnie to jak Thrall podróżował: chciał dotrzeć do swojego klanu coś tam napisał autor o podróży i już 3 strony później jest u swoich.
Hunter napisał/a:
a ja z chęcią bym się zaopatrzył całą trylogię.

Małe sprostowanie dla nie będacych w temacie: pierwsze trzy książki nie są ze sobą powiązane następnie jest trylogia a potem... nie wiem :wink: .

[ Dodano: Sob Lip 26, 2008 12:22 am ]
A słyszeliście może o książkach Diablo i Starcraft? Ciekawe one są. O czym opowiadają?
  Temat: Jaka to gra?
Mikiss

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 110074

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Lip 23, 2008 6:29 pm   Temat: Jaka to gra?
Też wiem ale niedawno ( ;) ) dawałem zagadkę... niech ktoś inny spróbuje.

[ Dodano: Sro Lip 23, 2008 6:33 pm ]
Czy to screen z pierwszego miasteczka?
  Temat: W samo południe - Dyscyplina
Mikiss

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4831

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Lip 23, 2008 2:51 pm   Temat: W samo południe - Dyscyplina
A gdy atak nastapi wieczorem, żołnierze ledwo bedą mogli utrzymać broń. Pomysł dobry ale troche niedopracowany.
  Temat: Diablo 3
Mikiss

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 10525

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sro Lip 23, 2008 9:31 am   Temat: Diablo 3
Już od dłuższego czasu mówi się o nowy Diabełku. Zmianie ulegnie m.in. grafika która z 2D stanie się 3D. Co ciekawe fani zrobili petycję - według nich grafika jest zbyt kolorowa, i psuje klimat gry (zebrali już ponad 50 tyś. głosów). Mówimy oczywiście o screenach, które udostępnili nam twórcy gry. Teraz nie jest to już Blizzard Nord - twórca jedynki i dwójki.
Co do fabuły:
Bohaterowie odpowiedzialni za zniszczenie mrocznej trójcy oszaleli. 20 lat później Decard Cain przybywa do katedry w odbudowanym już Tristram. Wkrótce kometa spada na miasto i Cain podejrzewa że tym razem trzeba się będzie też przeciwstawić siłą niebios. Nie jest pewne czy w tej części pojawi się Diablo.
Wiadomo już też coś o klasach postaci. Ujawniono informacje ze w D3 będziemy walczyć stary dobrym barbarzyńcom oraz czarownikiem (mieszanka czarodzieja i nekromanty).
I jeszcze jedno - na 99% Battle.net będzie dostępny bez abonamentu.

[ Dodano: Wto Lip 29, 2008 3:18 pm ]
Widzę, że zainteresowanie Diablo ogromne :)
  Temat: Jaka to gra?
Mikiss

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 110074

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Lip 23, 2008 8:33 am   Temat: Jaka to gra?
:P Znowu, straciliście zapal?
  Temat: Sapere aude, homo interneticus!
Mikiss

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 15373

PostForum: O forum   Wysłany: Wto Lip 22, 2008 11:50 am   Temat: Sapere aude, homo interneticus!
Hunter napisał/a:
Ja tam nic nie wysyłałem, bo tagi forumowe znam :P

A ja na forum nie zaglądnąłem. A wreszcie wiem o co z tym chodzi ile razy już na forach było: Mikiss pomogłem ci? Daj "pomógł", albo Mikiss funkcja szukaj nie gryzie.
 
Strona 5 z 36
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 16