gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 530
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Twierdza 2
Mikiss

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4496

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Nie Lis 20, 2005 9:27 pm   Temat: Twierdza 2
Myślę że grafika nie jest aż taka zła :? muzyka dżwięki też nie najgorsze ale klimat gry jest niezaprzeczalny :) .Gra ma dużo zalet i dużo szegulnych błędów :( które wymienił w swojej recenzji kolega Wojman.Przyznałbym oceny inaczej :
Grafika 73%
Muzyka 50%
Długość 78%
  Temat: Pistolet maszynowy pepesza
Mikiss

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 28256

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Lis 20, 2005 8:44 pm   Temat: Pistolet maszynowy pepesza
Pistolet maszynowy PPSz wz. - pepesza

Sławna broń sowietów i Ludowego Wojska Polskiego.Nazwana pepeszą od nazwiska swego twórcy [pistolet pulemiot Szpagina].Powstała na podstawie fińskiego pistoletu Suomi.Mechanizm spustowy umożliwiał strzelanie ogniem ciągłym lub pojedyńczym.Weszła w skład uzbrojenia Armi Czerwonej w 1940r.Wykorzystywały ją również formacje niemieckie, które doceniły dużą niezawodność tej broni - stąd zdobyczne pepesze w Volkssturmie i niektórych wcielonych do Wermachtu i Wafren SS wschodnich jednostkach kolaboracyjnych.W porównani do niemieckich pistoletów maszynowych pepesza była dość prymitywna i ciężka.Ale za to wytrwale znosiła ciężkie warunki pogodowe i nie zacinała się tak często jak do Mp-40schmeisser.

Parametry techniczne:
Kaliber: 7,62 mm
Długość broni: 842 mm
Długość lufy: 243 mm
Ciężar z magazynkiem: 4,75 kg
Pojemność magazynka: 71sztuk
Szybkostrzelność: 30-100/min
Prędkość początkowa: 500m/s
Donośność praktyczna: 200m
  Temat: Nie mogę określić
Mikiss

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6897

PostForum: O forum   Wysłany: Nie Lis 20, 2005 1:57 pm   Temat: Nie mogę określić
Nie mogę ogreślić płci !! jak mam to zrobić
  Temat: W samo południe - najważniejszy element w grach RPG
Mikiss

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 11198

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Nie Lis 20, 2005 1:12 pm   Temat: Przygoda 1,Wolna wola 2,Planowanie postaci,Walka taktyczna 3
Najważniejsza jest przygoda.Dobra gra musi mieć dobrą ścieżkę
fabularną.Zaraz po przygodzie jest wolna wola.Twórcy gier muszą nam dać
dużo swobody,by gra była bardziej realistyczna.Kilka gier w które grałem były bardzo nudne z powodu sztywnej fabuły :( .Na 3 miejscu jest egzekwo planowanie postaci i walka taktyczna.
  Temat: Ważne pytanie nowo przyjętego
Mikiss

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 12723

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Lis 19, 2005 7:52 pm   Temat: Ważne pytanie nowo przyjętego
jestem nowy więc nie wiem co znaczy HP,MP,EXP, :?: :?: :?:
proszę o jak najszybszą odpowieć
 
Strona 36 z 36
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 17