gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 530
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nasze podpisy.
Mikiss

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5075

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Sty 13, 2006 2:51 pm   Temat: Nasze podpisy.
podpisy z humorem 2 głosy [leiff i ja]
  Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Mikiss

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 37810

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Sty 13, 2006 2:40 pm   Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Szybcy i Wściekli
Zaszybcy i zawściekli
Szeregowiec Ryan
3 Matrixy
Trylogia Tolkiena
Gladiator
Piła
Piła 2
Ring
Ring 2
Wojna Światów
Star Wars[zwłaszcza Epizod 3]
Troya
i wiele innych
  Temat: Bieda w telewizji
Mikiss

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 13120

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Sty 13, 2006 2:29 pm   Temat: Bieda w telewizji
Ja muszę mieć jakiś tydzień żeby przyzwyczajić się do wstawania o 10:00. Dlatego GameBox oglądałem.Wtedy przynamniej coś było a teraz nic. A co do Strefy 11 nie oglądałem. Wogóle nie wiedziałem że jest. Nawet jeśli bym "odkrył" ten program myślałbym że to jakieś wydanie wiadomości czy coś...
  Temat: Bieda w telewizji
Mikiss

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 13120

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Sty 10, 2006 6:30 pm   Temat: Bieda w telewizji
Czy zauważyliście że w TV nie ma ostatnio żadnych programów o grach
  Temat: Dlaczego fantastyka?
Mikiss

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 11421

PostForum: Książki   Wysłany: Wto Sty 10, 2006 5:40 pm   Temat: Dlaczego fantastyka?
Jestem fanem książek fantastyczbych.
A oto najlepsze książki fantastyczne:
Władca Pierścieni Drużyna pierścienia}
Władca Pierścieni Dwie Wieże } Trylogia pierścienia
Władca Pierścieni Powrót króla }

Polecam też filmy.
  Temat: Stronghold i Stronghold Crusader
Mikiss

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 21268

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Sty 10, 2006 5:22 pm   Temat: Stronghold i Stronghold Crusader
No właśnie grafika upiększa gre ale już nie ma klimatu. Przyzwyczajamy się do tego jak gre widzimy na początku czasem zmiana grafiki wychodzi na lepsze ale czasami przeciwnie.
Co prawda grafika 3d daje dużo możliwości. Gdyby 1 część gry była wydana w 3d było by lepiej. Chyba lepiej bo nie widziałem 1 części i dodatku w 3d.
  Temat: Nie mogę określić
Mikiss

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6921

PostForum: O forum   Wysłany: Pon Sty 09, 2006 10:17 pm   Temat: Nie mogę określić
to nie jest nic do tematu
więc na to wygląda że jesteśmy tajniakami 8)
Pseudo , nieokreślone płci i co jeszcze hehehe
  Temat: Stronghold i Stronghold Crusader
Mikiss

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 21268

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Sty 09, 2006 10:06 pm   Temat: Stronghold i Stronghold Crusader
przy okazji witam nowego sztabowicza

khan napisał/a:
twórcy gry myśli że grafika 3d polepszy gre mi sie wydaje że nie polepszyła tylko pogorszyła gre to jest moje zdanie


popieram wniosek

co do Backside dzięki za stronke
  Temat: Chicago 1930
Mikiss

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4904

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Czw Lis 24, 2005 4:19 pm   Temat: Chicago 1930
Grałem w Comandos, Desperados i Robin Hood Legena Sherwood i jestem z tych gier zadowolony.Choć są już stare a grafa jest nie dzisiejsza to są bardzo ciekawe.
Comandos , Desperados i Robin Hood Legena Sherwood
[w Chicago 1930 jeszcze nie grałem] każda gra ma zupełnie inny klimat , fabułę.
Uważam te gry za prawie doskonałe gry [każda gra jak te przecież ma jakieś błędy].
  Temat: Heroes 4 TPC/IP
Mikiss

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 9296

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Sro Lis 23, 2005 8:38 pm   Temat: Heroes 4 TPC/IP
Sory że nie mogę pomóc,
ale nigdy nie grałem w HM&M 4.
  Temat: Dlaczego fantastyka?
Mikiss

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 11421

PostForum: Książki   Wysłany: Sro Lis 23, 2005 8:17 pm   Temat: Dlaczego fantastyka?
Cytat:
Moim zdaniem jest to ogromna roznorodnosc swiatow i mozliwosc przeniesienia sie w inna rzeczywistosc. Czytajac ksiazki fantasy w zasadzie nie spotykamy dwoch takich samych koncepcji swiata (pomijajac oczywiscie wszelkiego rodzaju serie), zawsze spotkac mozemy cos oryginalnego, niebagatelnego (tu mowa oczywiscie o fantasy z wyzszych polek, a nie o calym gniocie pisanym seryjnie na zasadzie zapozyczania z roznych innych ksiazek i laczenia tego w 'nowa' calosc).

Dzieki fantastyce mozemy oderwac sie od rzeczywistosci, od przyziemnych problemow i rozterek, zatopic sie w ciekawy, barwny swiat fantastyki, zobaczyc cos nowego.



Widzisz, już sam odpowiedziałeś sobie na to pytanie.
  Temat: Życzenia!!!
Mikiss

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5133

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Lis 23, 2005 5:57 pm   Temat: Życzenia!!!
Dzięęęęęęęęęęęęękujemy !!!!
  Temat: Co bys zrobił/a z milionem Dolarów ?
Mikiss

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8249

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Lis 23, 2005 5:50 pm   Temat: Co bys zrobił/a z milionem Dolarów ?
Wpłacił bym lokatę do banku i żył z odsetek.I jakieś 200 tyś. PLN na troche szaleństwa. :D
W końcu żyje się tylko jeden ras no nie. 8)
  Temat: Mini konkursik MAO - Gry strategiczne na podstawie filmu
Mikiss

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4773

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Lis 21, 2005 8:40 pm   Temat: Mini konkursik MAO - Gry strategiczne na podstawie filmu
phh cięki jestem
i do tego spuźniony :?
  Temat: Stronghold i Stronghold Crusader
Mikiss

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 21268

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lis 20, 2005 9:40 pm   Temat: Stronghold i Stronghold Crusader
Moim zdaniem gry Stronghold i Stronghold Crusader [dawne hity][prznajmniej ja tak sądze] są bardzo przyjemnymi gierkami . Szukam wielbicieli tych dwóch gier z którymi mógłbym wymienić informacje.
 
Strona 35 z 36
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 16