gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 530
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: W samo południe - walka wręcz
Mikiss

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6025

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Nie Gru 21, 2008 10:05 am   Temat: W samo południe - walka wręcz
Myślę że szybkość można zaliczyć do zręczności.
  Temat: Jaka to gra?
Mikiss

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109594

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Gru 08, 2008 9:59 am   Temat: Jaka to gra?
Cholera... grałem w to... to miasto na screenie to obóz amazonek...
  Temat: dodajdzie 2 działy ! solucje i kody !
Mikiss

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 11281

PostForum: Rpg.Sztab - strona   Wysłany: Pon Gru 08, 2008 9:56 am   Temat: dodajdzie 2 działy ! solucje i kody !
Albo wystarczy wejść na stronę poszukać zakładki kody i znaleźć... kody! :roll: :shock:
Poza tym, wydaje mi się że po tych 3 latach MAO nie podjął jakiś stanowczych kroków więc chyba działy jednak nie powstaną. :D
  Temat: Farmersi - internetowa gra turowa
Mikiss

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5695

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Gru 04, 2008 3:25 pm   Temat: Farmersi - internetowa gra turowa
Hunter napisał/a:
przecież to nie ma sensu po co w to grać? Lepiej po raz enty odpalić starego, dobrego Warcrafta III

A jaki sens ma gra w takiego Warcraft'a?
Obecnie nie mogę grać na kompie w normalne gry (bo może się przegrzać... serio! :P ), więc przypomniało mi sie o farmersach i stwierdzam że ta gra nie jest taka głupia jak ogame itd. Nie liczy się to że grasz 23h na dobę i masz punkty premium. W Farmesach mi się podoba to że można wejść na 10-20 minut a i tak dobrze grać.
  Temat: Starcraft 2
Mikiss

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 16213

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Paź 12, 2008 10:33 am   Temat: Starcraft 2
Ajmdemen napisał/a:
Zastanawiam się jak planują to rozwiązać... Czy np. osoba posiadająca tylko część dotyczącą terran będzie mogła zagrać przez battle.net z kimś kto ma tylko część dotyczącą zergów...

Kod:
Każda z tych gier ukaże się w pewnym odstępie czasowym od pozostałych. Prawdopodobnie już przy zakupie dowolnej z nich gracze będą mieli możliwość zagrania w trybie gry wieloosobowej dowolną rasą, odrębności zaś będą się sprowadzać do trybu kampanii.



Zastanawiam się... dlaczego? :P
Gdyby koszty podzielono (np. 3 części 90 zł, osobno 30) to nawet dobrze, lecz jak ceny za część sięgałyby do 100 złotych no to kupię tylko jedną cześć by móc grać na battle.net, a reszt e sie jakoś załatwi :P .
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Mikiss

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29148

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Paź 10, 2008 4:16 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
Perkun, Ty to wszystko kupujesz? :D
Egzorcist napisał/a:
estem jedyną osobą w klasie słuchającą metalu

Nie zazdroszczę, ale tak trzymaj ;)
  Temat: tolerancja
Mikiss

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 8367

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Paź 05, 2008 7:32 pm   Temat: tolerancja
Osobiście wolałbym zasadę - jak chcesz to sobie rozwal głowę, ale ktoś nam zawsze musi narzucić przepisy. :D

Niech założy turban na kask ;) . Jeżeli chodzi o buddystę to sprawa wydaje sie łatwiejsza, a tutaj chodzi o bezpieczeństwo sikha no i... nie wiem co napisać :P .
  Temat: tolerancja
Mikiss

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 8367

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Paź 03, 2008 2:26 pm   Temat: tolerancja
Klemens napisał/a:
Co znaczy według mnie "tolerancja"?? Słownik języka polskiego jako najbliższy synonim wskazuje "wyrozumiałość" i jest to, moim zdaniem, już bardzo bliskie prawdy.

Jak mówi mój pan od historii przy okazji omawiania tematu ("Rzeczpospolita - państwo bez stosów) - "tolerancja - znaczy ścierpieć" Tolerancja to coś co nie akceptujemy, lecz nie czepiamy sie gdy inni akceptują.
FifiCz napisał/a:
Podam przykład mojej klasy. Przekleństwa na porządku dziennym, ktoś kogoś popchnie ktoś kogoś uderzy. I wszystko ze śmiechem na ustach. Mimo iż to gimnazjum o wysokim poziomie.

I uważasz to za oznakę nietolerancji? W moim mieście doszło ostatnio do pobicia mężczyzny z długimi włosami, za to że miał dłuższe włosy niż krótkie i nie słuchał "normalnej" muzyki. To już akt nietolerancji.

Klemens napisał/a:
Ok, to jeszcze bardziej skomplikuję kwestię.:smile:

Istnieje na świecie taka religia jak sikhizm (ਸਿੱਖੀ), (...) No więc ten sikh jeździł bez kasku, co bardzo się nie spodobało brytyjskim "billies" - i co Wy na to?

Względy bezpieczeństwa nakazują noszenie kasku. ;)
  Temat: Jaka to gra?
Mikiss

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109594

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Paź 02, 2008 9:54 pm   Temat: Jaka to gra?
Sherwood mmorpg?
  Temat: W samo południe - Tarcza
Mikiss

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6634

PostForum: Militaria   Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 2:24 pm   Temat: W samo południe - Tarcza
Praktycznie uniemożliwia gdyż, samo manewrowanie tarczą byłoby znacznie utrudnione a poza tym jak wspomniał leiff, każde uderzenie odbijało by tarcze w stronę naszej twarzy.
  Temat: Katolicyzm
Mikiss

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 27547

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 1:06 pm   Temat: Katolicyzm
Ajmdemen napisał/a:
2. Jeśli tak to czy powinna być obowiązkowa, czy np. można nie chodzić za zgodą rodziców albo podług własnej decyzji ucznia?

Otóż lekcja religii wygląda w mojej klasie tak, że połowa spisuje zadania domowe, reszta robi sobie żarty, krzyczy rozmawia (był nawet przypadek w jakiejś klasie ze zaczęli wyrzucać przez okno krzesła - "na religii można" mówili).
Otóż mam w swojej klasie paru ateistów i przychodzą...
Klemens napisał/a:
na "religię" chodzono, bo chodzili wszyscy, a także dla oceny na świadectwie

Tak więc po co oni mają przychodzić na lekcję skoro nie słuchają a nawet przeszkadzają, takim którzy chcą słuchać i czegoś się dowiedzieć? Jeżeli uczeń nie chce chodzić na religię powinien mieć wybór i w tym czasie np. mieć inne zajęcia.
  Temat: Poszukuję gry strategicznej
Mikiss

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 6619

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 9:39 pm   Temat: Poszukuję gry strategicznej
Ciekawą grą jest też Age of Mythology. W sumie to to samo co AoE tylko starożytność i parę ciekawych dodatków. Plus niezla grafika
  Temat: Rosja vs USA
Mikiss

Odpowiedzi: 109
Wyświetleń: 41252

PostForum: Historia   Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 2:53 pm   Temat: Rosja vs USA
Co Ameryce po sprzęcie skoro już nawet teraz ma problemy z "obsadzeniem" Iraku? Rosja ma przewagę... Po prostu :) .
  Temat: Igrzyska w Pekinie
Mikiss

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6667

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Sro Sie 20, 2008 8:56 am   Temat: Igrzyska w Pekinie
Ja też bojkotuję ale w inny sposób - nie oglądałem ceremonii otwarcia, która miała ukazać historię i wspaniałość Chin. A już same zawody oglądam. Głównie sporty zespołowe. Właśnie nasi siatkarze przegrali i jestem nieźle wkur....zony :P !

Klemens napisał/a:
około 5000 ludzi.

W oficjalnych danych. A mówi się o około pół miliona przesiedlonych.

No cóż jest całkiem nieźle - mamy już 8 medali... Myślę że może z 10 będziemy mięli.
  Temat: Wojna w Gruzji
Mikiss

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 12904

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Sie 19, 2008 9:51 pm   Temat: Wojna w Gruzji
inqistor napisał/a:
Informacje prasowe są cokolwiek niepewne, ale wygląda na to, że to Gruzini zaczęli.

Mimo że byłem odcięty od wszelakich informacji udało mi się skądś wytrzasnąć "Dziennik". Wychodzi na to, że Gruzja związała ogniem jakieś miasto.

FifiCz napisał/a:
Chyba, że chodzi o zmianę rządu, przejęcie rurociągów lub aneksję.

O ile się nie mylę przez Gruzję mogły przebiegać rurociągi dzięki którym Europa mogłaby się częściowo od uniezależnić od dostaw w Rosji.

"Żelazna kurtyna dalej istnieje - przesunęła się tylko bardziej na wschód".
 
Strona 3 z 36
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 16