gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 530
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Counter Strike 1.6
Mikiss

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4720

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Mar 21, 2009 8:36 am   Temat: Counter Strike 1.6
CS jest... nudny. :P Nie mogę już na niego patrzeć. Parę ładnych lat już grałem ale mam dosyć tych wszystkich cheaterów, noobów. Bo tu głównie chodzi o społeczność. Wszyscy krzyczą, przeklinają, patrzą jakby tu kolegę udupić - nie da się normalnie grać. Na de_nuke blokują drabiny itp. głupie żarty :P . A poza tym w tej grze nie ma nic ciekawego. Od tak kupujesz broń idziesz zabijasz,... nic ciekawego :) .
  Temat: Nowe działy.
Mikiss

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 15205

PostForum: O forum   Wysłany: Pon Mar 16, 2009 8:33 pm   Temat: Nowe działy.
No i byłby w nim 2 posty. Po co na siłe tworzyć działy skoro można podyskutować o tym w off-topic? Poza tym przypominam ze to nie jest forum ogólno tematyczne.
  Temat: Polska vs Rosja
Mikiss

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 20392

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Mar 08, 2009 12:05 pm   Temat: Polska vs Rosja
bobinhool napisał/a:
Alabastr, Wierzysz w to, że ONZ czy NATO by wpadło. Ich stać tylko na wysłanie listu protestacyjnego.

Ja wierze, bo gdyby NATO nie zareagowało jakoś konkretnie to cały sojusz by się rozpadł.
Alabastr napisał/a:
Za zaborów też byliśmy sami i walczyliśmy, choć przegrana była pewna.

Wtedy była trochę inna mentalność, teraz trochę trudno znaleźć patriotów.
  Temat: Rangi i Poziomy
Mikiss

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4141

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Mar 05, 2009 8:30 pm   Temat: Rangi i Poziomy
:mrgreen: http://www.sztab.com/foru...etego-vt941.htm
Mój pierwszy post na forum :mrgreen: .
  Temat: Rome - Total War
Mikiss

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6520

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Mar 05, 2009 8:17 pm   Temat: Rome - Total War
Gra świetna. zwłaszcza teraz gdy mam (trochę) lepszego kompa, wyciągnę na full detalach będzie sie jeszcze fajniej grało (skala jednostek). Tryb bitwy jest doskonały (przydałoby sie więcej jednostek :twisted: ). Szkoda że miasta są trochę schematycznie zabudowane a, AI strasznie słabe, ale skoro dodatki polepszają inteligencje komputera warto by się zaopatrzyć w złotą edycje o ile taka istnieje.
  Temat: RA2 YR - gra siecoiowa.
Mikiss

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7597

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Lut 25, 2009 9:02 pm   Temat: RA2 YR - gra siecoiowa.
O rany ktoś tu jeszcze gra w reda? :mrgreen: Ile ja tygodni życia straciłem przez tą grę :) .
Namów kumpli do zagrania bo inaczej raczej szans nie ma. Najlepiej przez hamachi. Ja do gry w Diablo 2 kumpli namawiałem 2 tygodnie ale opłaciło się i gramy przez hamak juz od miesiąca. Spróbuj.
  Temat: Którą rasą ze SatrCrafta najbardziej lubisz grać?
Mikiss

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4828

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Sty 24, 2009 8:19 pm   Temat: Którą rasą ze SatrCrafta najbardziej lubisz grać?
Hmm, właściwie najlepiej mi się gra terranami. Najczęściej w takich grach wybieram ludzi (wyjątkiem jest Warcraft w którym najbardziej lubię orków). Nie wiem czemu, po prostu czuje sie tak jakby... z nimi związany. :) Mają świetne czołgi i battle cruisery. Odgłosy też mają fajne (tem terererę, tem terererę).

Poza tym ludźmi lubie też Zergów za to, że byli bardzo oryginalną rasą jak na tamte czasy i maja fajny sposób tworzenia jednostek (kokony)

Prtossami gram najrzadziej bo wydają mi się tacy... odlegli, tak jakby z całkiem innej galaktyki. Ale lotniskowce są fajne :) .
  Temat: Pytanko
Mikiss

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6202

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Sty 24, 2009 8:07 pm   Temat: Pytanko
Tłumacząc na Polski nie popieramy piractwa i nie podajemy linków do sciągniecia nielegalnych kopii gier.
  Temat: Witcher
Mikiss

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 14719

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Sty 24, 2009 7:42 pm   Temat: Witcher
W czym niby wiedzim kopiuje Gothica?
  Temat: Poszukuję gry strategicznej
Mikiss

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 6619

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Sty 20, 2009 3:34 pm   Temat: Poszukuję gry strategicznej
Grafika musi być bo inaczej nie byłoby obrazu. :D
Grafika powinna być przejrzysta ale ja np. lubię jak w romie widać setki tłukących się żołnierzy, nie kwadracików. Lecz najlepsze gry wychodziły za czasów 2D i wtedy powstawały najbardziej klimatyczne gierki. Czasem po prostu 3D nie pasuje np. w diablo 3 grafika będzie zbyt cukierkowa. Przydałoby się więcej szarości , deszczu, zniszczenia. ;)
  Temat: Nowe działy.
Mikiss

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 15205

PostForum: O forum   Wysłany: Nie Sty 11, 2009 11:02 am   Temat: Nowe działy.
A tak wszyło że sobie przeglądałem stare tematy, i myślałem że napisałeś yego posta wczoraj albo coś. :D

No wiesz gdy słyszę w telewizji że ten się pokłócił z tym, a ten z tym tylko dlatego bo Ci pierwsi są w opozycji to mi się odechciewa jeść.
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Mikiss

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 136993

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Sty 10, 2009 9:53 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Jaka popularna ta gra :D . Albo pełna błędów i nikt nie wie jak ją przejść.
Fenix'ie wracaj do nas szybko.
  Temat: Nowe działy.
Mikiss

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 15205

PostForum: O forum   Wysłany: Sob Sty 10, 2009 9:51 pm   Temat: Nowe działy.
O dlaczego nie Historia? Przecież wydarzenia dziejące się w polityce są już historią. :mrgreen:
Wiesz to się jednak bardziej nadaje na off-topic lub historie. Takie rozdrabnianie nic nie da zwłaszcza że dotychczas aż tak dużo dyskusji i polityce nie było na forum, a jak już to tylko na jakiś czas zdarzały się jakieś popularne tematy. Z reszta polityka jest nudna. :mrgreen:
  Temat: Artarena
Mikiss

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5179

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Gru 22, 2008 9:36 pm   Temat: Artarena
Link do screenów też jest błędny :wink: :)
  Temat: Gothic 2
Mikiss

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 29099

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Pon Gru 22, 2008 9:27 pm   Temat: Gothic 2
Jeżeli jesteś strażnikiem to powinieneś mieć dostęp do Mortisa, w koszarach w dolnym mieście. W Górniczej dolinie jest paru nauczycieli w Zamku, a w Ratuszu w Khorinis jest Ingmar ale on uczy chyba tylko paladynów. To tyle.
 
Strona 2 z 36
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 16