gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 530
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Śmierć członka drużyny
Mikiss

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6661

PostForum: Gry fabularne   Wysłany: Czw Lut 25, 2010 3:45 pm   Temat: Śmierć członka drużyny
Odnoszę dziwne wrażenie, że każdy uczestniczący w tej rozmowie jest MG. :D
Cytat:
(w końcu muszą udawać, ze nie widzą na jedno oko etc.)

Coś o tym wiem - jestem tropicielem bez oka. :D
  Temat: Śmierć członka drużyny
Mikiss

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6661

PostForum: Gry fabularne   Wysłany: Wto Lut 16, 2010 3:44 pm   Temat: Śmierć członka drużyny
Cóż, u mnie w drużynie udało się ostatnio umrzeć krasnoludowi wojownikowi podczas misji w twierdzy Zhentarimów. W jednym z korytarzy zaatakował nas prawdopodobnie jakiś mag. Nierozważny krasnal rzucił się do walki mimo dużych ran. Maga pokonał z pomocą mnicha ale wycofując trafiła ich kula ognia i w ten oto sposób drogi krasnal zmarł (wskrzeszono go 4 sesje później :D ).
Myślę, że mój MG postąpił właśnie w ten sposób, którym bulwersowaliście się wcześniej. Z drugiej strony może też jest przeciwnikiem uśmiercania postaci przez zwykły rzut kością, lecz zanim spytał się o PW to podał już obrażenia. A od tego już odwrotu nie było. :D Poza tym to dopiero 1 śmierć od początku gry.
  Temat: Jaki system waszym zdaniem jest najlepszy?
Mikiss

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 34016

PostForum: Gry fabularne   Wysłany: Pon Lut 15, 2010 4:40 pm   Temat: Jaki system waszym zdaniem jest najlepszy?
Właściwie oprócz DnD miałem jeszcze styczność z Cyper Punkiem i Earthdownem, ale w tego pierwszego grałem 1.5 godzinki a drugi po 2 sesjach mi się nie spodobał (głównie chodzi o zamieszanie z kościami i MG)
A w Warhammera chętnie bym pograł, ale jakoś nie mam z kim :???: . Mam jeszcze kumpla, który kupił podręcznik do Midnight ale jakoś nie zbieramy się do grania.
A jeśli chodzi o śmieszne sytuacje, to tu mistrzostwo świata ma chyba moja drużyna. :lol:
A w Dedeka grałeś Hunter? :wink:
PS Wolę długouche elfy. :D
  Temat: Jaki system waszym zdaniem jest najlepszy?
Mikiss

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 34016

PostForum: Gry fabularne   Wysłany: Nie Lut 14, 2010 2:17 pm   Temat: Jaki system waszym zdaniem jest najlepszy?
Slime napisał/a:
Niestety nie przepadam za grami typu "tnij i rąb" a ten system do tego należy.

Może już nie do samego Slime'a, bo na forum chyba nie zagląda...:
Nie zgadzam się z tym, ponieważ sam gram obecnie w DnD i moje drużyna nie walczyła od 7 sesji. Siedzimy obecnie w Waterdeep i... rozwiązujemy swoje problemy :wink: . Myślę, że wszystko zależy od MG. Przykładowo mój mistrz przerobił cukierkowego "Dedeka" na dark fantasy. Gdy się chce, naprawdę można zapewnić graczom super rozrywkę w obojętnie jakim systemie.
  Temat: Starcraft 2
Mikiss

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 16171

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lut 09, 2010 8:59 pm   Temat: Starcraft 2
Oryginalne nazwy bardziej mi podchodzą. Chociaż z drugiej strony zostawienie paru nazw, gdy przetłumaczy się całość, też tak średnio wygląda.
  Temat: Age of Empires. pomóżcie.
Mikiss

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6097

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Lut 08, 2010 7:17 pm   Temat: Age of Empires. pomóżcie.
Wydaje mi się, że na mury nie da się wejść, więc równie dobrze można rozwalić przeciwników zza ścian. (zdaje mi się, że kule przelatują przez przeszkody :wink: )
  Temat: Warhammer 40 000: Dawn of War
Mikiss

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5653

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Sie 01, 2009 10:21 pm   Temat: Warhammer 40 000: Dawn of War
Jest to jedna z lepszych gier w które grałem... Dynamiczna, szybka akcja, nieustanna walka, cały czas mam ręce pełne roboty.... Mi tam się podoba :)

I tu kolejny problem: po zainstalowaniu chce stworzyć konto sieciowe i gdy chce się zalogować wyskakuje komunikat "Nieudana autoryzacja CD." Czyli jak to mówi pomoc tech.: Oznacza to, że twój klucz CD mógł nie zostać prawidłowo wykryty podczas instalacji gry. Prosimy ponownie zainstalować grę Warhammer 40.000: Dawn of War i dokładnie sprawdzić czy klucz CD został podany prawidłowo.

Instalowałem 5 razy i problem cały czas się pojawia. Już w dodatku Winter Assault mogę grać, a w podstawkę nie... Tak więc podali mi złego cd-keya w pudełku czy jak? Co radzicie zrobić.... ? :razz: :razz: :razz:
  Temat: Warhammer 40 000: Dawn of War
Mikiss

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5653

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Lip 25, 2009 1:18 pm   Temat: Warhammer 40 000: Dawn of War
No a więc nie zauważyłem specjalnie tematu o tej świetnej grze, a więc sam zacznę topic i przy okazji może wyjaśnicie mi parę rzeczy.

Taaa...

Jak wygląda gra przez internet? Czy to jest coś w rodzaju battle.neta w Warcrafcie czy jakieś inne "coś"? :D

Czy dużo osób gra na tym czymś w internecie (choć w tym wypadku chcę się tylko upewnić), czy raczej trudno będzie znaleźć kogoś do gry?

Czy wszyscy gracze grają już tylko w W40k: Soulstrom czy znajdzie się też osoby grające w podstawkę, lub Winter Assault albo Dark Crusade?

I na koniec: gra ktoś z was w internecie? :D
  Temat: W samo południe - czołg
Mikiss

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 15264

PostForum: Militaria   Wysłany: Pią Lip 17, 2009 9:19 am   Temat: W samo południe - czołg
A tak poza tym szybkość i grubość pancerza nie idą w parze...
  Temat: "Dziedzictwo"
Mikiss

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8194

PostForum: Książki   Wysłany: Wto Maj 12, 2009 8:49 am   Temat: "Dziedzictwo"
Ja czytałem i powiem że to już nie jet to samo. Może dlatego że jestem starszy a może coś innego... Fakt jest, że to są książki skierowane bardziej dla młodych "czytaczy" :D i ja to już odczuwam. Najbardziej mnie rozwalił moment gdy Roran zabił w bitwie blisko 200 żołnierzy króla :) . W tej książce widać, że Paulini nie ma już pomysłów.
  Temat: Wietnam
Mikiss

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 10642

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 2:15 pm   Temat: Wietnam
A o co właściwie poszło że wybuchła wojna z Wietnamem, bo nigdy się nad tym nie zastanawiałem?
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Mikiss

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29070

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 2:08 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
Muzyki :D

[ Dodano: Czw Kwi 02, 2009 3:10 pm ]
Ostatnio wkręcił mi się Blind Guardian a poza tym soundtrack z gta vice city i pochodne z lat 80 8) .
No i oczywiście jeszcze KSU, Hamerfall, i Iron Maiden to tak codziennie a reszty nie chce mi się wymieniać.
  Temat: Twierdza Krzyżowiec
Mikiss

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 8182

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Mar 24, 2009 3:10 pm   Temat: Twierdza Krzyżowiec
zuoman napisał/a:
Podałeś link do tematu który się "zwiesił" prawie dwa lata temu :)

Co nie zmienia fajtu że można w nim dyskutować. Ten temat miał już parę takich "zawieszek".
Co do twierdzy... :D . Świetna gra jednym słowem, nie będę tu się rozwodził bo gra niemal idealna (oczywiście oprócz SI). Ale teraz mnie po prostu nudzi, przeszedłem ja tyle razy że nawet "2", która jest do niczego bardziej mnie wciąga niż po raz kolejny "1"
  Temat: Nowy wygląd strony
Mikiss

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 22054

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Nie Mar 22, 2009 7:13 pm   Temat: Nowy wygląd strony
Alek wygląd już jest nowy. :D My dyskutujemy czy on faktycznie jest dobry.
  Temat: Twierdza Krzyżowiec
Mikiss

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 8182

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Mar 22, 2009 7:08 pm   Temat: Twierdza Krzyżowiec
Heh, link
 
Strona 1 z 36
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 16