gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 8
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Problem Z EUII
Mikekun

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5959

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Kwi 30, 2010 11:21 am   Temat: Problem Z EUII
spróbuj zainstalować grę z innej płytki, prawdopodobnie masz malutki błąd w instalacji gry pod względem graficznym co powodu automatycznie zamknięcie programu. Sprawdź też czy przypadkiem zbyt mocno nie grzebałeś w ustawieniach scenariusza, w tym również może być problem. Bowiem jeśli sama gra się tobie odpala a dany scenariusz się tobie wyłącza to wina leży po stronie scenariusza a nie samej gry ........
  Temat: Problem z tyldą w EUIII
Mikekun

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4621

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Kwi 30, 2010 11:01 am   Temat: Problem z tyldą w EUIII
Dziękuje za wskazówki, jednakże jak wcześniej zauważyłem to mam patch 1.03 w EUIII który zainstalował mi się bezpośrednio z grą i dalsza aktualizacja nie jest możliwa ........
  Temat: EU3 - Rozmowa Ogólna
Mikekun

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 14752

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Wto Mar 02, 2010 11:01 pm   Temat: EU3 - Rozmowa Ogólna
Buhaha ........ EU3 najfajniejsza gra z serii. Rozmieszasz mnie Kamikadze. W EU3 czegoś brakuje, tego co ma EU2. Co prawda EU2 jest już grą starą ale można ją było bardzo szybko rozgryźć teraz w EU3 nie jest tak łatwo. Wogóle ja nie czuje do najnowszej części żadnego sentymentu a już mnie najbardziej wkurza system rekrutacji wojsk jaki schemat walki. Po protu tę część gry mocno zwalili. Również system dyplomacji jest pokiczkany jaki wiele innych opcji. Których dużo jest wymieniać. ( np : Nie rozumiem dlaczego jeszcze w XV wieku Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego było tak ważne ??, analizując uważnie fakty historyczne można stwierdzić że istniało ono od XIV wieku bardzo symbolicznie, a w XV pozostała tylko nazwa. Bo wiem po zakończeniu wojen religijnych w 1555 oraz po 1649 w Niemczech. Cesarstwo Niemieckie nie miało prawo bytu politycznego oraz nie było respektowane jako licząca się siła. ) Natomiast w EU3 nadal ono istnieje oraz wywiera przynajmniej dla mnie zbyt duży wpływ na politykę ościennych państw ....

To tylko nie które z kilku wymienionych wad :D :D
  Temat: Problem z tyldą w EUIII
Mikekun

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4621

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Wto Mar 02, 2010 10:44 pm   Temat: Problem z tyldą w EUIII
A czy to nie przypadkiem patch do EUIII : Napoleońskie Ambicje ????
  Temat: Jakie są konsekwencje łamania traktatów pokojowych w HOI DD
Mikekun

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4084

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Wto Mar 02, 2010 10:42 pm   Temat: Jakie są konsekwencje łamania traktatów pokojowych w HOI DD
Prawdopodobnie tak właśnie jest. Alianci teraz aktualnie patrzą na ciebie jak na Niemcy Hitlerowskie. Oni również nie przestrzegali zawartych umów. Zbyt wielka ekspansja ich narodu również dolała oliwy do ognia. Prawdopodobnie masz większe szanse teraz na zawarcie sojuszu z ZSRR czy Niemcami niż z innymi nacjami.

Rozwiązanie też jest również inne. Po protu poczekaj na wybuch II wojny i powinien wtedy nastąpić event o sojuszu Polsko - Brytyjskim. Naturalnie możesz go podpisać co by było najlepszym wyjściem z aktualnej sytuacji ...
  Temat: Problem z zmianą języka
Mikekun

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3853

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Wto Mar 02, 2010 10:32 pm   Temat: Problem z zmianą języka
Witam was drogich kolegów i koleżanki.

Mam taki śmieszny ale i nie poważny problem. Chodzi mi o to że nie dawno zmuszony byłem do przeisntalacji systemu Visty i powrotu do ustawień fabrycznych na dysku. Zrobiłem wszystko jak należy, sterowniki są, do karty graficznej również. Jednakże ze sterownikami nie mam problemu ale mam problem z EU2. O ile idzie ją zainstalować na Viście w wersji 1.07 jaki zapoczować ją do wersji 1.09 w wersji angielskiej to później za Chiny nie mogę ją zaktualizować do wersji polskiej. Jeśli chodzi o poprawność ścieżki to jest ona dobrze podana. Nawet pyta się mnie czy zmienić pliki już tam istniejące. I to zawsze robiłem. Jednakże po instalacji wersji Polskiej patchu 1.09 nic ni ma. Dalej jest wersja ang. Praktycznie każdym sposobem nad jakim myślałem oraz stosowałem nie mogłem wprowadzić wersji polskiej zamiast ang.

Dlatego też chciałbym was zapytać czy system Vista potrzebuje specjalnej aktualizacji mówiącej mu że gry takiej jak EU2 mogą być aktualizowane i żeby się do niej dostosował ?? Czy też to już wina samych sterowników do gier w Viście ?? A może jeszcze to wina nie zaktualizowanej karty graficznej ??? Nie wiem co teraz sobie myśleć o tym nie codziennym problemie, ale nawet ponowie pobranie pliku nie pomogło. Chciałbym przy tym zaznaczyć że moja wcześniejsza instalacja systemu radziła sobie z odpaleniem EU2 bez większych problemów nawet w wersji 1.09...

Dlatego proszę pomóżcie mi ........

Aktualnie posiadam system Vista z servis packiem 2 z obsługą wielojęzyczną ....

Nie wiem, ale może jest to wina seris pakcu, chociaż wydaje mi się że już wcześniej miałem taką samą wersje paku i też chodziła bez problemu ........
  Temat: dobre mało znane strategie
Mikekun

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 28112

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Lut 27, 2010 7:22 pm   Temat: dobre mało znane strategie
Hehe, mało znana turowa gra, Axis&Allies. Naprawdę fajna gierka, najlepiej grało mi się Japonią. Hehe nawet wylądowałem w Ameryce i łojiem Jankesów. To były czasy :D :D
  Temat: Problem z tyldą w EUIII
Mikekun

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4621

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Lut 01, 2010 3:29 pm   Temat: Problem z tyldą w EUIII
Witam drogich graczy w RTS. Chciałbym poprosić was o pomoc w EUIII. Aktualnie dzisiaj kupiłem sobie oryginalną wersję gry EUIII i mam problem bo wiem tylda nie chce odpowiednio zadziałać. Chciałbym zauważyć ze gram na laptopie w EUIII a nie na stacjonarnym.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16