gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 7
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Codename: Panzers - Faza Pierwsza
Mike

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 31024

PostForum: Codename: Panzers   Wysłany: Czw Mar 08, 2007 8:50 pm   Temat: Codename: Panzers - Faza Pierwsza
Pójdzie Ci spokojnie. W zasadzie to ja mam taki sam, tylko, że pamięci mniej (256) i nie mam problemów.
  Temat: Codename: Panzers - Faza Pierwsza
Mike

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 31024

PostForum: Codename: Panzers   Wysłany: Sro Mar 07, 2007 6:10 pm   Temat: Codename: Panzers - Faza Pierwsza
A jaki masz komputer? Bo jeżeli działa Ci Faza Pierwsza to i Druga też Ci pójdzie.

Ano Soldiers troche zawód mi sprawiło. W sumie to niektóre misje IMO zbyt trudne.
  Temat: Codename: Panzers - Faza Druga
Mike

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 15241

PostForum: Codename: Panzers   Wysłany: Wto Mar 06, 2007 7:24 pm   Temat: Codename: Panzers - Faza Druga
Skoro jest temat o Fazie pierwszej to czemu by nie założyć tematu o Fazie Drugiej?

Co sądzicie o drugiej części tej wspaniałej serii? Co was rozczarowało, co zadowoliło itp.

Zapraszam do dyskusji ;)
  Temat: Codename: Panzers - Faza Pierwsza
Mike

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 31024

PostForum: Codename: Panzers   Wysłany: Wto Mar 06, 2007 7:21 pm   Temat: Codename: Panzers - Faza Pierwsza
To fakt, gra nie jest zgodna w 100% z historią, ale twórcy zrobili to celowo. Grę można kupić razem z Fazą drugą za 24,90 zł w sklepie cenegi ;)
Co do Fazy Trzeciej do zapraszam pod ten link:
http://www.panzers.sztab.com/index.php?id=info3

Generalnie granie w Fazę Pierwszą sprawiło mi dużą przyjemność, zrekompensowała mi zawód jaki sprawiło mi Soldiers.
  Temat: Rome: Total War
Mike

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8591

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Mar 04, 2007 7:27 pm   Temat: Rome: Total War
W sumie, to nie da się jednoznacznie określić, ale jednak zagłosowałem na turówkę.
  Temat: Uwagi, propozycje itp.
Mike

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 7072

PostForum: Codename: Panzers   Wysłany: Czw Mar 01, 2007 7:22 pm   Temat: Uwagi, propozycje itp.
Tutaj, kiedy strona zostanie już otwarta będziecie mogli zgłaszać swoje uwagi, propozycje itp. (oczywiście dotyczące strony).
Przypominam, że otwarcie strony planowane jest na 04.03.2007 (tj. niedziela).
Osoby, które chciałyby pomóc w uzupełnianiu zawartości strony proszone są o kontakt na numer gg: 7518522 (pisać w porach wieczornych) lub mail: mike.pl123@gmail.com
  Temat: Koalicja - zgloszenia (dla webmasterow)
Mike

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 18767

PostForum: Strony - kandydaci do Koalicji Sztabu   Wysłany: Pią Sie 25, 2006 9:43 am   Temat: Koalicja - zgloszenia (dla webmasterow)
Witam, od dawna już gram w serie gier Codename: Panzers, ostatnio wpadłem na pomysł zrobienia strony o tych grach, niestety nie mam serwera na którym stronka miała by powstać, dlatego zwracam się do was o pomoc, mam już dość spore doświadczenie w tworzeniu stron, miałem już pare swoich stron, oraz przez jakiś czas byłem webmasterem oficjalnego polskiego serwisu gry Thief.

kontakt:
gg: 7518522
e-mail: mikestreet@op.pl
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16