gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Witajcie
MietekPL

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 11788

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lip 16, 2013 12:51 pm   Temat: Witajcie
Pierw przepraszam że tutaj, nie ogarnąłem w pełni forum a nie widziałem żadnego działu o tym więc tutaj napiszę.

A więc Witajcie wszyscy, nazywam się Michał i mam 17 lat. Zarejestrowawłem się tutaj, bo bardzo często przebywałem tutaj jako gość, więc postanowiłem się zarejestrować.
Interesuje się Militarią od małego a także ochroną środowiska.
Chodzę do szkoły logistycznej im. 29 pułku Piechoty 2 Armii Wojska Polskiego w Kamiennej górze. Mam zamiar także iść do wojska - w mojej rodzinie to tradycja. (jak coś mogę także napisać kim.)
Z gier gram/interesuje się : Codename Panzers faza 1 i 2, Civilization 3,4,5, War Thunder, World of Tanks, Europa Universalis. Gra typowo turowa strategiczna, oparta na historii - Combat Mission- Beyond Overload, Kozacy i Homeworld 2, a także Endless Space
Gry strategiczne jako pierwsze przypodobały mi się. Bardzo często rysuje, różne rzeczy, przede wszystkim szkicuje czołgi i jakieś elementy z histoorii np. elementy zabudowań, lub zniszczony czołg, miny przeciwpiechotne itp.
Bardzo się cieszę że mogłem do was dołączyć. Od niedawna zacząłem grać w Wichry Wojny.

Życzę miłego dnia wszystkich
  Temat: Codename: Panzers - Faza Pierwsza
MietekPL

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 31045

PostForum: Codename: Panzers   Wysłany: Pon Lip 15, 2013 1:32 pm   Temat: Codename: Panzers - Faza Pierwsza
Ogólnie Codename Panzers faza pierwsza jest dobrej jakości, często w nią pogrywam by zająć sobie czas, najbardziej nie podoba mi się w Potyczkach poziom AI często jadą tam gdzie zaczynasz pozycje początkową, co mija się z celem, zwłaszcza w Dominacji.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16