gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 6
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nebelwerfer
Matis

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5635

PostForum: Militaria   Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 11:26 pm   Temat: Nebelwerfer
Szukałem, szukałem, i znalazłem - w mało oczekiwanym miejscu. Na youtubie mamy filmik - dość mocno propagandowy z dośc wyczerpującym opisem - na pewno lepszy niż ten z wikipedii.
http://www.youtube.com/watch?v=xtSTMYGEyaM
Gratis dorzucę temat z innego forum -
http://forum.ioh.pl/viewt...?t=5337&start=0
Oraz - jeśli znasz niemiecki - opis z największego leksykonu online odnośnie sił zbrojnych "Vatherlandu".
http://www.lexikon-der-we...ketenwerfer.htm

Wybacz, że sypię linkami miast opisać, ale sam nie grzeszę wiedzą odnośnie artylerii rakietowej - a nie chciałem Cię wprowadzić w błąd, ani kazać czekać dłużej. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie niemieckich sił zbrojnych w czasie II wojny - wal śmiało, istnieje spora szansa, że udzielę wyczerpującej odpowiedzi bez rzucania linkami :)
Pozdrawiam
  Temat: hol 3 - wersja polska nie chodzi
Matis

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4300

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sro Mar 03, 2010 6:04 pm   Temat: hol 3 - wersja polska nie chodzi
Ja miałem ten problem - zainstalowałeś patch (określony przez Ciebie jako "dodatek) do wersji angielskiej, koliduje on z wersją polską (taki mały ewenement). Pobierz ze strony Cenegi specjalny patch do wersji PL. :)
  Temat: Problem
Matis

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 9508

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Wrz 26, 2009 1:02 pm   Temat: Problem
Będzie - i to za około 12 zł - obecnie Cenega w ramach promocji rozprowadza swoje gry z Kolekcji Klasyki za połowę ceny :) Kupuj jak najszybciej, jedna z najlepszych strategii jakie kiedykolwiek ujrzały światło dzienne!
  Temat: Ankiety
Matis

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 11056

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Mar 28, 2009 5:41 pm   Temat: Ankiety
Dodaj Temat, i niżej masz opcje ankiety.
  Temat: Rush for the Bomb
Matis

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4999

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Lut 14, 2008 1:33 pm   Temat: Rush for the Bomb
Podstawkę (Rush for Berlin) można kupić w Media Markt (około 16 zł). Dodatek, wspomniany przez Ciebie można na pewno dostać w sklepie internetowym (znalazłem jeden, http://www.123gry.pl/Prod...omb_1578.html), choć będzie to wymagało trochę czasu, gdyż wg opisu produkt jest chwilowo niedostępny. Jeśli się nie mylę, to po prostu nie miał on premiery w Polsce (stąd "niedostępność" w sklepie, pewnie muszą go sprowadzić zza granicy). O złotej edycji nic nie wiem, może jest w planach wydawniczych któregoś wydawcy. Nie wiem czy nie lepiej poczekać na potencjalne wydanie gry w Polsce, bo wydawać 100 zł na dodatek (pewnie wliczono koszty sprowadzenia) to jak dla mnie lekka przesada...
  Temat: T 34-85
Matis

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 10252

PostForum: Militaria   Wysłany: Wto Cze 05, 2007 8:14 pm   Temat: T 34-85
Hej!
Na początek małe OT
KLapovchy napisał/a:
Zwłaszcza chłodno wypowiedział sie o nim pewien forumowicz (zwolennik faszyzmu)
O kogo Ci chodzi? Jestem tu dość długo i nie podejrzewam nikogo o poglądy nazistowskie.
W kwestii T34- Powstało wiele jego wersji. Typ o którym piszesz był w sumie produkcją niezła, używano go w wielu konfliktach po II wojnie.

KLapovchy napisał/a:
Dlatego można określić go jako odpowiednika Pantery do której parametrycznie jest podobny.

Pantera była bodajże o 10 ton cięższa- sądze, ze radziecki produkt można by umieścić o klasę wagową niżej

Najsłabszym ogniwem w każdym radzieckim czołgu była jego załoga- niewiele było drużyn dobrze przygotowanych do pełnienia swoich obowiązków (czystka stalinowska). Jeśli już trafiła się jakaś utalentowana, to moga w swoim T34 stanowić zagrożenie dla oponentów.

KLapovchy napisał/a:
Skośny czasami 90 mm pancerz robił swoje.

Pocisku 88 z Flaka/Tygrysa i tak nie zatrzyma, ale mniejsze kalibry rykoszetowały

Pozdrawiam
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16