gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 31
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wasze propozycje
MartivaR

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 11226

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Mar 19, 2005 5:09 pm   Temat: Wasze propozycje
Vilmar napisał/a:
Witam,

Mam mały apel: otóż, sugeruję by "historia" (czyli spis wszystkich tekstów, screenów itp.) była umieszczona i aktualizowana również na stronie głównej, a nie tylko w samym magazynie - ułatwi to trochę poszukiwanie konkretnego tektu. Żeby jeszcze przyspieszyć dotarcie do artykułu, który nas interesuje, moglibyście w wersji on-line historii dać odnośniki do poszczególnych numerów (skoro archiwum już jest).


Z jednej strony pomysł praktyczny i wart rozpatrzenia. Z drugiej jednak, co tyczy sie linkowania do każdego tekstu to chyba byśmy się teraz zachlastali dając link pod każdy tytuł (jest ich tam kilkaset). Historia, czywli owy spis powstał, gdy jeszcze nie mieliśmy strony online i gdy założeniem było tworzenie tylko zinu offlinowego. Dlatego od tamtego czasu lecimy z tym "koksem" tak jak było to na początku.

Vilmar napisał/a:
Poza tym proponuję zoptymalizowanie kodu magazynu pod kątem użytkowników innych przeglądarek niż jedyna słuszna - IE (zauważyłem, że pod Firefoxem ramka z oceną się lekko rozjeżdża).


Sam uzywam FF i widzę co się dzieje. Musiałbym znaleźć więcej czasu aby się z tym pobawić, a nie zawsze jest go pod dostatkiem...

Vilmar napisał/a:
Co do screenów miesiąca - nie bardzo rozumiem, co tak właściwie te screeny miesiąca/tygodnia/dnia dają poza wątpliwym urozmaiceniem. Moim zdaniem screenami miesiąca są wszystkie obrazki, które można znaleźć w galerii :)


W kwestii screenów miesiąca to jestem neutralny. Dla mnie takie coś może być, ale nie musi. Nie jest to zapewne coś co musi znaleźć się w zinie. Ja pozostaję neutralny. Ostatecznie naczelny niech zadecyduje ;)
  Temat: O redakcji
MartivaR

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7228

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Mar 18, 2005 7:36 pm   Temat: O redakcji
O to to to! :D W dodatku ankieta jest bardziej rozbudowana, bo co miesiąc nowe pytania i odpowiedzi, więcej się można dowiedzieć o ekipie ;) A zdjęcia? hmmm, mnie nie chcielibyście zobaczyć :P
  Temat: Wasze propozycje
MartivaR

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 11226

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Mar 14, 2005 5:47 pm   Temat: Wasze propozycje
Jakby ktoś regularnie do każdego numeru takie screeny "produkował", to moglibyśmy rozpatrzyć ową propozycję :) W sumie to taki szczegół dość popularny.
  Temat: Archiwum RTSA
MartivaR

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6958

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Mar 09, 2005 2:27 pm   Temat: Archiwum RTSA
Informuję, że nareszcie po wszelkich przeciwnościach technicznych i innych problemach, które przeszły już do historii uruchomiliśmy archiwum numerów RTSA! Możecie w szybki sposób dostać się do niego poprzez ten link lub skorzystać z odpowiedniej ramki na stronie. Tak czy inaczej zapraszam do przeglądania naszych archiwaliów, miłej lektury ;)
  Temat: O magazynie
MartivaR

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7334

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Mar 08, 2005 11:34 am   Temat: O magazynie
Po trudach odczytania myśli z powyższej wypowiedzi udało mi się skojarzyć, że chodzi o problem odtwarzacza :) Do odtworzenia filmiku potrzebny jest program Quick Time (download QT 6.5). Programik waży nieco ponad 12 MB.
  Temat: Wasze propozycje
MartivaR

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 11226

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Mar 07, 2005 11:13 pm   Temat: Wasze propozycje
Pomyślimy :) Właściwie to opcja ta jest już powoli wrdażana, wszystko zależy od pomagającego nam programmera.
  Temat: Wasze propozycje
MartivaR

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 11226

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Mar 01, 2005 5:37 pm   Temat: Wasze propozycje
Mogę jedynie zdradzić, że w przygotowaniu jest demo-test tejże gry :)
[tak na marginesie, to demo jest całkiem sympatyczne]
  Temat: Najnowszy numer
MartivaR

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12662

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 5:26 pm   Temat: Najnowszy numer
Patrz post wyżej... Jednego zipa nie będzie. W archiwum znajdą się tylko pojedyncze spakowane numery.
  Temat: Najnowszy numer
MartivaR

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12662

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Lut 26, 2005 1:53 pm   Temat: Najnowszy numer
Archiwum powinno być dostępne już niebawem, wraz ze zmianą serwera na większy. Na pewno na forum pojawi się wzmianka jak archiwum ruszy.
  Temat: O redakcji
MartivaR

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7228

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Lut 25, 2005 2:15 pm   Temat: O redakcji
Czyli nic innego jak opinie o ekipie tworzącej RTSA :D
  Temat: Wasze propozycje
MartivaR

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 11226

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Lut 25, 2005 2:11 pm   Temat: Wasze propozycje
No cóż, nic nie jest doskonałe, a każdemu nie da się w takim samym stopniu dogodzić. RTSA tworzona jest przez miłośników strategii dla miłośników strategii. Możecie tu pisać o Waszych propozycjach odnośnie zinu. Na pewno te ciekawe i realne do wykonania zostaną rozpatrzone :) Temat dotyczy oczywiście zarówno samego magazynu jak i strony online, zatem czekamy na Wasz odezw .
  Temat: Najnowszy numer
MartivaR

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12662

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Lut 25, 2005 2:01 pm   Temat: Najnowszy numer
Nowy numer już jest dostępny, zatem czekamy na Wasze opinie. 21 wydanie RTSA dostępne jest pod tymi adresami:

CZYTAJ ONLINE
POBIERZ NUMER
  Temat: RTSA Online
MartivaR

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5776

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Lut 25, 2005 1:56 pm   Temat: RTSA Online
Od jakiegoś czasu każdy nowo wydany numer możecie przeczytać również w sieci dzięki naszej stronie online -> www.rtsarea.aq.pl . Tu możecie pisać, co o niej sądzicie, czy Wam się podoba, czy nie etc.
  Temat: O magazynie
MartivaR

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7334

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Lut 25, 2005 1:48 pm   Temat: O magazynie
Tak jak w temacie. Możecie tu pisać o tym, co sądzicie o RTS Area.
  Temat: MOJA STRONA WWW
MartivaR

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 9125

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Lut 23, 2005 10:38 pm   Temat: MOJA STRONA WWW
Jak wszyscy to i ja pochwalę się stroną domową 'homepagem'. oto i moja stronka: www.martivar.aq.pl :)
 
Strona 2 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16