gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 31
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Oficjalne forum
MartivaR

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 7380

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Lip 07, 2005 5:20 pm   Temat: Oficjalne forum
Zapraszam na nowe, oficjalne forum RTS Area znajdujące się pod tym adresem: www.rtsarea.sztab.com/forum.
  Temat: Poradnik Modmakera RA2YR - Opinie
MartivaR

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6739

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Maj 08, 2005 3:11 am   Temat: Poradnik Modmakera RA2YR - Opinie
Dla przypomnienia, żeby było szybciej pierwszą część Modmakingu znajdziecie TUTAJ.
  Temat: Najnowszy numer
MartivaR

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12611

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Maj 03, 2005 4:08 am   Temat: Najnowszy numer
Numer 23 już jest dostępny na stronie.

POBIERZ NUMER
CZYTAJ ONLINE
  Temat: news
MartivaR

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7474

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Kwi 10, 2005 11:51 pm   Temat: news
s2nto napisał/a:
co ma gra Singles 2: Triple Trouble do RTS-ów :|


Już wiele razy powtarzałem i pisałem, ale z chęcią uczynię to raz jeszcze :) "RTS Area" to umowna nazwa zinu. Na łamach piszemy o RTSach, SIMach, ekonomiach, tycoonach, managerach itd., o turówkach paradoksalnie też. Po prostu gdybyśmy skupili się wyłącznie na samych pełnokrwistych Real Time Strategy, to zin pewnie nie dotrwałby do teraz. Piszemy zatem ogólnie o strategiach i gatunkach z nimi zwiazanych (Singles bądź co bądź do takich należy). Jak to Bedzio kiedyś napisał cytuję: "Co ty masz za wątpliwości:P. Od dzisiaj recenzujemy FPP, ścigałki, bo co, kto nam zabroni:)". Chyba dodawać więcej nie trzeba :)
  Temat: news
MartivaR

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7474

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Kwi 09, 2005 2:12 pm   Temat: news
Ostatnio strona jest nieco zmieniona z wiadomych przyczyn. Natomiast z systemem newsowym mieliśmy "mały" problem, który próbujemy jak najszybciej naprawić. Newsy być muszą, więc mam nadzieję, że w najbliższym czasie aktualności powrócą.
  Temat: Archiwum RTSA
MartivaR

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6907

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Mar 31, 2005 5:23 pm   Temat: Archiwum RTSA
Jeśli dobrze pamiętam, to HISteryk mówiąc wszystkie miał na mysli także te od 2000 roku i dalej (dobrze prawię? :) ), bo w końcu kontynuujemy dawne RTSA (Strategic Area).
  Temat: Wasze propozycje
MartivaR

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 11202

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Mar 25, 2005 10:34 pm   Temat: Wasze propozycje
Hehe, można powiedzieć, że domyślam się ;) A Julek faktycznie, wielki fan serii, ileż to poradników napisał do różnych części no i recek samych ofkoz. Echh, się offtopic robi, a przeciez jest subforum o EU :)
  Temat: Wasze propozycje
MartivaR

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 11202

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Mar 25, 2005 1:29 pm   Temat: Wasze propozycje
Główne założenia cyklu "Saga" są takie, że nie publikujemy odcinków co numer (wówczas tekst traciłby na swej "specjalności"). Poza tym opisywane są gry, którę mają dosyć bogatą historię wydań. AoE to było bodajże 4 gry (licząc dodatki do I i II). Jeżeli chodzi o EU, to nadawałaby się jak najbardziej, bo gier z tej serii trochę jest. Następne wydanie "Sagi" mamy już jednak wstepnie sprecyzowane (na razie żadnych szczegółów wolę nie podawać), zatem na EU przyszedłby czas w odleglejszym czasie.
  Temat: news
MartivaR

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7474

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Mar 24, 2005 2:46 pm   Temat: Re: news
s2nto napisał/a:
(...) Otóż ten Reset Forever nie ma pożądnego linka - próbuje ściągnąc a tutaj nic :( ...


To akurat nie jest nasza wina. Linki są jak najbardziej dobrze podane. Po prostu nie działa strona Resetu. Myślę jednak, że to jakieś przejściowe usterki i chłopaki się szybko z tym uporają.

s2nto napisał/a:
druga sprawa - jak mówiliście o KoH to nie podaliście żadnych linkó dotyczących stanowiska dystrybutora tej gry w Ameryce pn - paradox entertainment, by się o tym więcej dowiedziec musiałem wiercic po stronce ich www.paradoxplaza.com, a także na google :(


Jeśli ja byłem autorem tego newsa, to sorry, zdaża się (szczególnie przy tzw. "zalataniu" przy pracy). Najczęściej linki staramy się podawać do większości newsów, tu jak widać uleciało... Tak czy inaczej, teraz będziemy wiedzieć, że czytelnicy chcą linków ;)
  Temat: Najnowszy numer
MartivaR

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12611

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Mar 23, 2005 6:27 pm   Temat: Najnowszy numer
Hehe, dwa miechy to za dużo. Trzeba popracować nad tym, aby taka sytuacja była co miech! To jednak zależne jest tylko i wyłącznie od redakcji i ilości nadesłanych materiałów. Czasem jedni napisza po 2 teksty, drudzy po jednym a inni w ogóle do danego numeru. Czasem jednak są przebłyski, dzięki którym od jednego redaktora napływa kilka tekstów, co w rezultacie po przemnożeniu przez liczbę kilku takich txtwrtierów daje bardzo dobry wynik w postaci wypaśnego numeru. Jednak tak jak powiedziałem, końcowa jakość numeru zależna jest od odpowiedniego wkładu pracy redakcjii. Niektóre osoby naprawdę solidnie pracują, co zapewne widać. Oby tak dalej, bo przecież źle nie jest, ale chcemy, by było lepiej! :D
  Temat: Najnowszy numer
MartivaR

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12611

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Mar 23, 2005 4:38 pm   Temat: Najnowszy numer
Rozumiem, że dyskusja jest ważna, ale powiązana jest raczej ściśle z konkretną grą, aniżeli nowym numerem. To tak gwoli przypomnienia ;)
  Temat: Najnowszy numer
MartivaR

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12611

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Mar 22, 2005 9:14 pm   Temat: Najnowszy numer
Spoko, spoko, numer najgorszy nie jest. Piętnaście tekstów to w sumie całkiem całkiem. Fakt, że się śpieszylismy mógł źle wpłynąć na #22, w dodatku co poniektórzy pracowali nad numerem w stanie chorobowym lub tuż pochorobowym ;) Z tego wszystkiego w numerze nie pojawiła się piąta recka, a mianowicie Galactic Civilizations. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre niei wyszło, więc recki wypatrujcie na stronie online na dniach ;) Numer 23 mam nadzieję, będzie tworzony dokładniej, niektóre materiały mamy już sprecyzowane, więc praca wre już od teraz. Gdybym miał ocenić wydanie 22 to dałbym 6, może 6+/10.
  Temat: Najnowszy numer
MartivaR

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12611

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Mar 21, 2005 8:59 pm   Temat: RTS Area #22 - numer wydany!
Miło mi poinformować, że nowy numer (22) zawitał już na serwerze! Zapraszam na stronę RTSA - http://www.rtsarea.sztab.com lub do skorzystania z ponizszych linków:

POBIERZ NUMER
CZYTAJ ONLINE

Miłej lektury i czekamy na opinie.
  Temat: Wasze propozycje
MartivaR

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 11202

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Mar 21, 2005 12:53 am   Temat: Wasze propozycje
Vilmar napisał/a:
BTW: co do problemów z Firefoxem - na pierwszy rzut oka kłopot leży w niedopasowaniu rozmiarów obrazków do komórek tabelki (przykład: komórka ma szerokość 215 pikseli, a zawiera obrazek o szerokości wymuszonej 219 pikseli - to między innymi przesuwa ocenę w prawo). Mogę to poprawić, jeśli mi pozwolisz.


Tą sprawę mamy już załatwioną, dzięki Vilmar :) Możemy zatem wracać do dalszej dyskusji ;)
  Temat: Bieda, panie, bieda...
MartivaR

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5285

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Mar 19, 2005 5:37 pm   Temat: Bieda, panie, bieda...
Możnaby jeszcze dać opcję 'ustabilizowaną' coś między tym a tym. Ogólnie jednak w naszym pięknym kraju kasy zawsze brakuje na wszystko :)
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16