gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: HoI - problem z graniem Polską
Marius94

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7726

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Lis 30, 2008 3:55 pm   Temat: HoI - problem z graniem Polską
Teraz ściągam sobie patcha, więc może to faktycznie BUG, ale w międzyczasie pokombinuję...
W każdym razie Dzięki!

Pozdrawiam Mariusz

[ Dodano: Pon Gru 01, 2008 6:09 pm ]
Jednak to nie bug. Prawdopodobnie mój błąd, ponieważ ja z pudełka mam już wersję spatchowaną. Patch jedynie uniemożliwiał mi grę Polską.
Tak w nawiasie, ma Ktoś na tym forum dobrą strategię do gry Polską w HoI1 aby dotrwać do np. 1945r.??
  Temat: HoI - problem z graniem Polską
Marius94

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7726

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Lis 30, 2008 2:43 pm   Temat: HoI - problem z graniem Polską
Witam ponownie.
Oryginał gry Hearths Of Irons 1 wydany przez CD projekt z serii "Nowa Extra Klasyka" czysty, bez patchy czy innych wynalazków.
Bynajmniej może to nie być bug, ponieważ gdy ustawię mniejszą ilość surowców i mam pokój, to spokojnie przemysł dociera do 1939 roku..... Albo czasem do lutego 1940 gdy Niemcom odechce się Gdańska.
Pozdrawiam Mariusz
  Temat: HoI - problem z graniem Polską
Marius94

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7726

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Lis 29, 2008 8:19 pm   Temat: HoI - problem z graniem Polską
Witam.
W HoI gram od niedawna, więc możliwe to mój błąd ale zaczynam:
Otóż gdy gram sobie w HoI Polską, to porządek rzeczy wygląda tak: wybrałem rząd Lewicowy (dyktatura) rozpocząłem wojnę z ZSRR i z pomocą sił ekspedycyjnych z Francji, Kanady i RPA zdobyłem ładny kawałek Białorusi i Ukrainy (chodzi mi o położenie geogr. nie o państwa)
mam grudzień 1938r. i w magiczny sposób brakuje mi ropy, gumy, i węgla. Ten proces by mnie nie zdziwił gdyby... Otóż problem polega na tym że w okienku "Handel światowy" wystawiam oferty o zamianie węgla i stali na ropę i gumę opierające się o nadwyżki surowca. Potencjał przemysłowy mi spada do zera i jednostki walczą jakby chciały a nie mogły bez zaopatrzenia. Bo tyle mam PP że nawet tych nędznych 100 punktów na zaopatrzenie nie mam.
Przekartkowałem całą PDFowską instrukcję, i tam jest napisane, iż powinienem dostać informację, że jakieś państwo zgodziło się na moją ofertę handlową. Jeśli takową wystawię. Jednak nic takiego nie dostaję, i nawet jak ustawiłem zirytowany wystawiłem ofertę że zamienię 1000 stali na 100 ropy nic a nic się nie podnosiło, a zużycie ropy wynosiło razem ok. 30 punktów !!!!!!!!

Czy coś robię nie tak? Bedę bardzo wdzięczny za pomoc.
Mariusz
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16