gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 4
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Patrician III
Marcin17173

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 29194

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Paź 19, 2009 1:42 pm   Temat: Patrician III
poprostu napisz do mnie na gg:)
  Temat: Patrician III
Marcin17173

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 29194

PostForum: Inne gry   Wysłany: Wto Paź 13, 2009 9:25 pm   Temat: Patrician III
uwiez mi ze ja nawet holki moglbym sprzedawac i budowac przez kilka lat a i tak nierobilo mi by to roznicy:) niewiem czy jest ktos kto gral w patriciana i osiagnol tyle co ja:)powaga;d kasy mam tyle ze moglbym rozbudowac cala hanze tak zeby kazde miasto liczylo po okolo 30tys ludzi:) powoli zaczynalem tak robic ale to jest troche roboty :) gdy masz kolo 6miliardow w patricianie jestes mistrzem i ja nim jestem:) hehe jezeli ktos chce to sprawdzic to moge udowodnic to sevem z mojej gry:) gre znam cala na pamiec prawie jak by ktos chcial jakies porady gdzie i jak zaczac zarabiac to piszcie na maila marcinraszowa5@wp.pl lub gg 9959747 zawsze pomoge:) pomyślnych Wiatrów:) ahoj
  Temat: Patrician III
Marcin17173

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 29194

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Wrz 21, 2009 7:20 pm   Temat: Patrician III
ale statki mozesz szybko tez sprzedac ;d
  Temat: Patrician III
Marcin17173

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 29194

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 4:26 pm   Temat: Patrician III
jezeli chcesz napewno awansowac to bardzo dodby sposob i nigdy mnie niezwodzil to wybudowanie statkow pozbieraj potrzebne materialy i zacznij budowe duzej ilosci statkow na 100% dziala podniesiesz bardzo szybko reputacje w puzniejszej rozgrywce nawet dzieki budowie statkow mozesz zostac starszym gildi:)
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16