gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 8
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Multi CIV
MalcolmX

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 8680

PostForum: Civilization   Wysłany: Sro Paź 03, 2007 9:23 pm   Temat: Multi CIV
Ech cienizna - pare osob gra patrzac po rankingu - najlepsze i tak cfc, poziom kaca i dyskusji ogolny slaby wystarczy troche sie rozejrzec i poczytac. sorry chlopaki ale taka prawda
  Temat: mody do Civilization IV
MalcolmX

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 16030

PostForum: Civilization   Wysłany: Sro Paź 03, 2007 9:01 pm   Temat: mody do Civilization IV
Chyba civfanatics.com najlepsza

jesli duzo jednostek to Modern warfare Mod
http://forums.civfanatics...ad.php?t=192679
mozesz zerknac tez na
http://forums.civfanatics...ad.php?t=167435

wiem ze na civ.org.pl Polacy tez robia mody
  Temat: Komunizm czy Kapitalizm
MalcolmX

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11197

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Paź 03, 2007 8:47 pm   Temat: Komunizm czy Kapitalizm
Moj ojciec wyjechal do stanow w 1945 (ciezok powiedziec wyjechal bo po prostu nie wrocil do ojczyzny) uciekajac przed bolszewizmem. pomimo tego faktu i mojej niecheci do poprzedniego ustroju postaram podejsc obiektywnie

1. W chinach tez juz jest kapitalizm - nawet komunisci uznali ze wolny rynek jest lepszy od centralnie planowana gospodarka

2 komunizm upadl - najlepiej swiadczy ze to system niewydolny na dluzsza mete

3, grabi ludzi z myslenia, to dlatego teraz duzo ludzi starszych chce u was na pis glosowac, bo sa przyzwyczajeni do rozdawnictwa i teskni za totalitaryzm
  Temat: Europa Universalis w realiach starożytności
MalcolmX

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4753

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Paź 03, 2007 8:30 pm   Temat: Europa Universalis w realiach starożytności
tez jestem ciekaw bo gospodarka sprzed sredniowiecza to zupelnie calkiem inna gospodarka, i mysle ze tu bedzie zasadnicza roznica w porownaniu do crusader kings gdzie byl podkreslony feudalizm, i ciekawe czy dorzuca cos nowego i co bedzie z ev3entami.
  Temat: Najciekawsza bitwa na kartach historii
MalcolmX

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 14680

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Paź 03, 2007 8:26 pm   Temat: Najciekawsza bitwa na kartach historii
Zdecydowanie Stalingrad. Fascynuje sie historia powszechna i troche o roznych bitwach czytalem, ale ta miala chyba najwazniejsze znaczenie dla drugiej wojny swiatowej, ilosc ludzi i zakresz dzialan, dlugosc i zmiany prowadzenia czynia z tego najciekawsza z bitew
  Temat: XVII wiek. Co zrobić by Polska ocalała?
MalcolmX

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 13817

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Paź 03, 2007 8:15 pm   Temat: XVII wiek. Co zrobić by Polska ocalała?
Jak dla mnie to kazda proba ratowania byla skazana na porazke - zauwazcie ze im wiecej polska wprowadzala reform tym agresywniejsza byla polityka zaborcow, reformy, a pozniej konstytucja i insurekcja doprowadzily posrednio do upadku polski - w xviii w bylo juz za pozno na takie zmiany
  Temat: Europa Universalis w realiach starożytności
MalcolmX

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4753

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Paź 03, 2007 8:05 pm   Temat: Europa Universalis w realiach starożytności
Zapowiada sie niezle - przyznam sie szczerze ze brakowalo mi EU z tamtych czasow :) Znow beda wyzwania i godziny spedzone przed kompem
  Temat: Bitter Glory - graficy poszukiwani
MalcolmX

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4597

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Paź 03, 2007 7:59 pm   Temat: Bitter Glory - graficy poszukiwani
Trzymam kciuki za ten projekt - widzialem screenshoty - bedzie niezla gra z tego
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16