gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 4
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Malanese

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 74907

PostForum: Historia   Wysłany: Pon Paź 12, 2009 9:02 pm   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Dziwne ,że nikt z was nie napisał ani słowa o Turcji.
Z tego co wiem mają bardzo silną armię
  Temat: Morrowind
Malanese

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12570

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pon Paź 12, 2009 8:57 pm   Temat: Morrowind - moja ukochana gra
Morrowinda przeszedłem dwa razy ,odczekałem rok i kilka tygodni temu zacząłem znowu w nią grać.Gra ma moim zdaniem dużo więcej feelingu niż Oblivion.
Wiadomo grafika gorsza itd...ale dla mnie Morrowind po prostu jest ciekawszy.
Muzyka w grze jest genialna.
Obecnie wykonuję raczej poboczne questy niż skupiam się na zadaniu główym i ciągle coś odkrywam nowego.

Ta gra jest po prostu rewelacyjna!!
Morrowind po polsku jest do ściągnięcia w sieci.Wystarczy poszukać i nie trzeba się bardzo trudzić.
  Temat: Tajemnica Trójkąta Bermuckiego
Malanese

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6148

PostForum: Historia   Wysłany: Pon Paź 12, 2009 8:52 pm   Temat: Tajemnica Trójkąta Bermuckiego
A ja słyszałem że częste zmiany pogody które tam są ,były bardzo niebezpieczne dla samolotów i dlatego było tyle katastrof.
Kiedyś pilot miał trochę mniej wiadomości wylatując i opierał się na mapie meteo troche mniej dokładniejszej niż dziś.
Ostatnimi czasy jakoś często tam nic nie spada...
  Temat: Rudolf Hess
Malanese

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 10747

PostForum: Historia   Wysłany: Pon Paź 12, 2009 8:47 pm   Temat: Pewne jest to że podczas I wojny światowej został ranny
w płuco.
Przy prześwietleniach jego organizmu już w więziniu Spandau okazało się że po ranie nie ma śladu.Lekarze orzekli że jest to mało prawdopodobne aby po takim uszkodzeniu nie było zupełnie nic widać.
To jeden z dowodów na to że Hess w więzieniu nie był Hessem który przyleciał do WB.
Bardzo mozliwe że jego wiedza była przydatna brytyjczykom podczas wojny i po prostu wyparował ,a opinie publiczną było trzeba czymś nakarmić.

Co ciekawe Hess urodził się w Egipcie i do niemiec wrócił w wieku 14-tu lat.
Matka była greckiej krwi co dowodziło że nie jest prawdziwym aryjczykiem ,jak było to wielokrotnie przedstawiane.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16