gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 222
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zebrania na chacie- zawieszone
MAO

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 6976

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 9:02 pm   Temat: Zebrania na chacie- zawieszone
Zachęcam do wziecia udziału w ankiecie i motywowania swojej decyzji na forum.

Jeśli będzie minimum 10 chętych którzy zdeklarują się pojawiać się na zabraniach co wtorek o 22.00 to zostaną one przywrócone.

Co zaś się tyczy spotkań nieoficjalnych, to macie tu oczywiście pełną swobodę :) .
  Temat: Link na forum do...
MAO

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4666

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Kwi 28, 2004 9:24 pm   Temat: Link na forum do...
Sluszna uwaga, o ile nie okaze sie to szczegolnie skomplikowane techniczne, to link niedlugo sie pojawi
  Temat: Lektura obowiazkowa :)
MAO

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4710

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Kwi 28, 2004 11:38 am   Temat: Lektura obowiazkowa :)
http://kiosk.onet.pl/art....1160389&KAT=237
  Temat: Zmienic kolory i to już !
MAO

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5466

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Kwi 20, 2004 10:32 pm   Temat: Zmienic kolory i to już !
Szybko i na temat- czy tylko mnie denerwuja kolory tego forum ?
Szczegolnie te przy pisaniu wiadomosci, gdy za cholere nie moge dostrzec gdzie jest kursor !!

Zglaszajcie swoje propozycje

Maziq, Naitabess - prosze to natychmiast zmienic !!!
  Temat: Wybory do rady sztabu
MAO

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5269

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Kwi 20, 2004 10:23 pm   Temat: Wybory do rady sztabu
Sprawa jest powazna wiec prosze o rzeczowe komentarze.

Problem jest nastepujacy- czy waszym zdaniem powinny odbyc sie wybory do rady sztabu? Prosze o wskazanie kandydatow.
  Temat: Zebrania na chacie- zawieszone
MAO

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 6976

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Kwi 20, 2004 10:20 pm   Temat: Zebrania na chacie- zawieszone
Poniewaz od pewnego czasu zebrania na chacie sa przez znaczna ilosc osob lekcewazone, od dzis zostaja one zawieszone.

Przy okazji obiecuje iz wszyscy "lekcewarzacy" zostana ukarani :P
  Temat: Co mi się zdaję, że nie ma avatarków.
MAO

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 9425

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Kwi 20, 2004 10:16 pm   Temat: Co mi się zdaję, że nie ma avatarków.
Klemens ma racje- Nait, prosze mi sie legitymowac stopniem i to juz ! Taryfy ulgowej tradycyjnie nie bedzie dla nikogo.

A Andrew rzeczywiscie moze dostac szeregowego :)
  Temat: Piłkarzyki w Gazeta.pl i Ruletka w interia.pl
MAO

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8076

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Kwi 19, 2004 1:01 am   Temat: Piłkarzyki w Gazeta.pl i Ruletka w interia.pl
Czy ktos z was bawi sie w wymienione w temacie gry?

Niezorientowanym tlumacze iz pozwalaja one wcielic sie w postac managera pilkarskiego i skompletowac swoja druzyne z graczy polskiej ekstraklasy.

Proste zasady, aczkolwiek trzeba sie wykazac niezla znajomoscia naszej rodzimej ligi (kupic jak najlepszych graczy) i zmyslem taktycznym (wybierajac odpowiednia formacje).

Ja mam swoje druzyny w obydwu grach i idzie mi nawet calkiem niezle :)
  Temat: Etherlords
MAO

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5968

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Kwi 14, 2004 3:27 pm   Temat: Etherlords
A wystarczy troche poszukac na naszej stronie i bach - recenzja :)

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=1459

Mi gra sie podobala tylko troszke- same walki ok, ale to bieganie po mapie, nuda, nuda nuda
  Temat: Błąd
MAO

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 26635

PostForum: O forum   Wysłany: Sro Kwi 14, 2004 3:14 pm   Temat: Błąd
Klemens napisał/a:

Otoz mianowicie przy odwiedzaniu naszego forum jako gosc( czyli nie logujac sie) nie wyswietla sie dzial Klub Sztabu VVeteranów!


Celowe zamierzenie. Klub to klub- nie jest dla gosci tylko czlonkow. Ot, tak jak kiedys lista :)
  Temat: Sztabowy Turniej Szachowy
MAO

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 10200

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 9:12 pm   Temat: Sztabowy Turniej Szachowy
Bardzo prosze by ktos w koncu ze mna znowu zagral !!!!

Bo turniej jakos nie posuwa sie do przodu - Panowie do roboty !
  Temat: Proba
MAO

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5301

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 9:01 pm   Temat: Proba
na jakiej stronie ? Kontakt ze mna przez GG - 335696
 
Strona 15 z 15
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 16