gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Słowianie czy Wikingowie?
Ludwiczek

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 9875

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 18, 2006 5:58 pm   Temat: Słowianie czy Wikingowie?
Lukas217, możliwe, że to co mówisz to prada (chodzi tu o pochodzenie Mieszka I ) ale to i tak Słowianie dotrwali do dzisiejszego dnia (naszczęście), a chyba o czymś to świadczy.
Chcę zaznaczyć, że oczywiście do Wikingów nic nie mam, bo uważam że byli to wyśmienici wojownicy.
  Temat: Słowianie czy Wikingowie?
Ludwiczek

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 9875

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Lut 17, 2006 4:30 pm   Temat: Słowianie czy Wikingowie?
Słowianie są górą. Wikingowie tylko byli "tymczasowi". A dlaczego? A dlatego, że Słowianie przeżyli do dziś. I to Słowianie królują.
  Temat: HoI I - Co Cię Bulwersuje
Ludwiczek

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 11889

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Lut 17, 2006 4:25 pm   Temat: HoI I - Co Cię Bulwersuje
Europa Universalis to moja jedna z ulubionych strategii. Wszystko oceniam jak najwyżej tylko gdyby walki można było prowadzić tak jak np. w Shogun(tzn. trójwymiar, wiele tysięcy żołnierzy,kierowanie oddziałami na polu bitwy) Gdyby jeszcze to się znalazło mógłbym ocenić EU na cud gre :)
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16