gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Sprawdz swoj nick
Lotheneil

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 10159

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Sty 07, 2010 6:22 pm   Temat: Sprawdz swoj nick
Masz dusze artysty (muzyka, grafika itp.)
Lubisz klimaty zagraniczne - głównie Francja, Hiszpania itp.
Chcesz być zauważany w swoim środowisku
Jesteś dość delikatną osobą
Umiesz mówić NIE
Masz mały krąg zaufanych przyjaciół
Jesteś człowiekiem spokojnym, ale szukającym sposobu na wyróżnienie się (subkultury itp.)
Mając taki nick jesteś trochę dziwny :D

W zasadzie pasuje, poza tym mówieniem nie... I mam problemy z oceną ostatniego, pogrubionego :P
  Temat: Zmiany na rpg.sztab.com
Lotheneil

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 25990

PostForum: Rpg.Sztab - strona   Wysłany: Wto Lis 24, 2009 6:33 pm   Temat: Zmiany na rpg.sztab.com
No i już wygląda lepiej. Myślę, że w miarę wolnego czasu i mocy przerobowych doczekamy się i remontu laya :)
  Temat: Zmiany na rpg.sztab.com
Lotheneil

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 25990

PostForum: Rpg.Sztab - strona   Wysłany: Pon Paź 19, 2009 11:18 pm   Temat: Zmiany na rpg.sztab.com
Mnie też szczerze mówiąc obecny layout strony mocno irytuje. Co widać w tym momencie na stronie głównej? Powitanie i MNÓSTWO reklam. Ok, rozumiem, że serwis musi na siebie zarabiać, ale to już lekka przesada, a wciśnięcie newsów i spisu nowych tekstów na sam dół strony, gdzie nie za bardzo je widać niezbyt poprawia wizerunek.

Strona wygląda niemalże jak farma linków, daleko jej do profesjonalnego wyglądu sztab.com.

Kolorystyka jest w porządku, smoczek w tle również, ale proporcje między poszczególnymi elementami są mocno zachwiane.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13