gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bitewne Gry Planszowe
Lothar91

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 6811

PostForum: Gry planszowe i bitewne   Wysłany: Sro Sty 25, 2006 4:29 pm   Temat: Bitewne Gry Planszowe
Witam Wszystkich!
Strona, którą zacząłem tworzyć nie będzie jak zakładałem poświęcona jednej z tychże gier ale będziem serwisem o ogólnie pojętej tematyce Bitewnych Gier Planszowych. Tak więc jeśli ktoś ma jakiekolwiek pojęcie o grach typu Warhammer Fantasy Battle, Mein Panzer ale i u takich grach jak Ryzyko i Dyplomacja, oraz jesteś zapalony do pracy to zapraszam do współpracy.
Kontakt:
gg: 2621945
e-mail: lothar91@gmail.com
  Temat: Dyplomacja
Lothar91

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4819

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Sty 25, 2006 4:28 pm   Temat: Dyplomacja
Witam Wszystkich!
Od pewnego czasy mam zamiar stworzyć stronę o planszowej Dyplomacji. Niestety, w Polsce ta wspaniała gra jest mało popularna, a planszówki typu Doom bardziej przyciągają do siebie graczy. Dlatego zamierzam stworzyć tę strone wykorzystując to, że niedawno Paradox wydał elektroniczną wersje tej gry co z pewnością przyczyniło się do "rozpopularyzowania" tej gry.
I tu właśnie rodzi się moja prośba. Szukam ludzi do pomocy w tworzeniu portaly o tej grze. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek pojęcie o tej grze bądź go nie ma i chce uzupełnić braki to zapraszam do współpracy. Mile widziana znajomość języka angielskiego i php.
Kontakt:
gg: 2621945
e-mail: lothar91@gmail.com
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16