gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 23
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Małe miasteczko Sztabu
LordPawlo

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4966

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Sty 11, 2008 4:22 pm   Temat: Małe miasteczko Sztabu
chyba o to że czym więcej graczy kliknie tym większe miasto będzie
  Temat: Błąd
LordPawlo

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 26578

PostForum: O forum   Wysłany: Sro Sty 09, 2008 2:03 pm   Temat: Błąd
mam podobny problem. klikając na tytule tematu wyskakuje błąd dopiero gdy klikam by od razu przejść na np. stronę 2 nie pojawia się ten błąd. Błąd nie zawsze się pojawia lub tylko w nie których tematach
  Temat: W samo południe - Łucznicy w zasadzce
LordPawlo

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7222

PostForum: Militaria   Wysłany: Sro Sty 09, 2008 1:59 pm   Temat: W samo południe - Łucznicy w zasadzce
a moim zdaniem to zależy od momentu ilości danych wojsk itd. Musimy szybko ocenić czy atak na wrogich łuczników będzie lepszy, czy na piechurów, a może podzielenie sił będzie jeszcze lepszym wyjściem. Każda decyzja musi też zakładać co zrobi przeciwnik i musi być tak modyfikowana by nasi łucznicy byli bezpieczni.
  Temat: W samo południe - Życie nie jest sprawiedliwe
LordPawlo

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6373

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Nie Sty 06, 2008 9:45 pm   Temat: W samo południe - Życie nie jest sprawiedliwe
przykładem jest Baldurs Gate w tej grze losujemy do skutku raz losowałem 180minut by zdobyć naprawdę fajne statystyki więc na pewno bardziej uczciwe jest rozdawanie z konkretnej puli :)
  Temat: Jaka to gra?
LordPawlo

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109504

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Sty 06, 2008 8:03 pm   Temat: Jaka to gra?
do tego jakiś prywatny serwer :D
  Temat: Ulubiona rasa
LordPawlo

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 10639

PostForum: Książki   Wysłany: Wto Gru 18, 2007 1:22 pm   Temat: Ulubiona rasa
Tak po głębszym zastanowieniu przyznaje racje smoki wymiatają dlaczego?
Oj wiele za tym przemawia. Jest to rasa modra (nawet bardzo) długowieczna, potężna, włada magią której nie da się przewidzieć. Są to często istoty nieprzewidywalne zdumiewające i zachwycające. Innymi słowy można je podziwiać czując do nich respekt
  Temat: BiteFight
LordPawlo

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8383

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Gru 07, 2007 2:05 pm   Temat: BiteFight
A mi tam gierka się podoba. :) Ale przyznaje jest to totalny pożeracz czasu
  Temat: Kupić ziele G2
LordPawlo

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5119

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Gru 07, 2007 2:03 pm   Temat: Kupić ziele G2
Asterix napisał/a:
najlepiej przed tylko w tym pokoiku do ktorego Cie zaprowadzi...


Napewno przed potem powie byś zapłacił jeszcze raz :mrgreen:
  Temat: co myślicie o grze na ogame.pl?
LordPawlo

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 15064

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Gru 07, 2007 2:01 pm   Temat: co myślicie o grze na ogame.pl?
Ostatnio wprowadzono kilka zmian. Dzięki którym gra robi się ciekawsza. Ekspedycje:
wysyłamu ftotę na pozycje 16. W nagrodę możemy dostać statki (bez GS), surowce, antymaterie, stoczyć bitwe z piratami. :)
  Temat: Gra w internecie...
LordPawlo

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 21787

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Lis 22, 2007 10:55 am   Temat: Gra w internecie...
Ja w ogame gram 2 rok u32 miejsce 80 mam 2.212.823 pkt :)
Ostatnio znalazłem nową gierkę w internecie bloodwars. Troszkę trudniejsza od ogame ale dzięki temu ciekawsza . Polegana rozwijaniu postaci i atakowaniu innych graczy
Tu macie link do rejestracji
LINK
  Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
LordPawlo

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 23383

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Lis 19, 2007 10:56 am   Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Ja tam wolę Warkę :D
  Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
LordPawlo

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 37804

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Lis 19, 2007 10:54 am   Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
GLADIATOR
Trzynasty wojownik
Doom
Mortal Kombat
  Temat: W co obecnie gracie?
LordPawlo

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65098

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Lis 19, 2007 10:50 am   Temat: W co obecnie gracie?
Ja ostatnio gram w D2 LoD, Ogame,

:cool:
  Temat: HMM 3 czy 4 ??
LordPawlo

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 22970

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Pon Lis 19, 2007 10:04 am   Temat: HMM 3 czy 4 ??
niestety i ja mam takie zdanie 4 jest beznadziejna i po kilku godzinach mi się znudziła. Co do 3 jest to już tradycyjna wersja Heroes zwłaszcza dla mnie.
  Temat: W samo południe - Rozmiary ubrań
LordPawlo

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6499

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Pon Lis 19, 2007 10:01 am   Temat: W samo południe - Rozmiary ubrań
Ja też jestem na nie. Dlaczego ponieważ ciężko by było z kompletować dla naszej postaci. Wielu graczy nielubi gdy gra jest zbyt zagmatwana
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16