gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 15
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: HMM 3 czy 4 ??
Laondoq

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 22994

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Pon Sie 21, 2006 4:14 pm   Temat: sprzeciw
a ja sie z Wami sie zgodze bo 4 to dopiero jest jazda;]
  Temat: Problemy z HEreoes IV-sieć
Laondoq

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 7456

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Pon Sie 21, 2006 4:13 pm   Temat: Polecam...
zainstaluj Equilibris tam mozesz spokojnie grac po sieci. Zrob tak jak pisalem na stronie HeroesFan
  Temat: Szyfrowanie map do Heroes 4
Laondoq

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7399

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Sro Lis 23, 2005 1:35 pm   Temat: tak mi przyszlo na mysl...
moze ustaw parametr pliku na "tylko do odczytu"?? nic innego nie przychodzi mi do glowy
  Temat: Heroes 4 - gra przez sieć !! POMOCY !!
Laondoq

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 13639

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Pon Paź 03, 2005 4:57 pm   Temat: dobra, czyli tak
po pierwsze powiedz czy spelniasz te warunki;]

1-mozesz w inne gry grac przez TCP/IP czy dopiero probujesz na Heroes?
2-masz zainstalowane Equilibris?
3-macie te same wersje Heroes?
4-te same wersje GameSpy? (nie wiem czy to robi roznice ale chyba dobrze miec takie same)

jesli spelniasz powyzsze warunki to nie dam rady Ci pomoc ale moze ktos nastepny to zrobi
  Temat: szukam chętnych do estowania map do h4
Laondoq

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7005

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Pią Wrz 30, 2005 9:15 pm   Temat: yo men
a po co kasowac posty?;] wiecej postow = wiecej ludzi ktorzy zdecyduja sie napisac na forum a to chyba lepiej. chyba ze mysle jeszcze w kategoriach wsi;] yo jimmy zagralem w dwie twoje mapki i musze powiedziec jedno - po prostu mega graficznie zrobione, bogate w rozne udziwnienia itd. Wulkan - swietna mapka bo ma tez dobry pomysl. Chaos - graficznie jeszcze lepsza niz Wulkan, pomysl swietny ale te domki gdzie mozna rekrutowac jednostki powinny byc od Ladu a nie Smierci bo nie estetycznie jest miec Morale na -8;] no i mostem wodnym nie da sie przejsc;] poza tym od poziomu Experst sa dosc trudne szczegolnie ta mapka Chaos... trzeba w nia dlugo pograc zeby skonczyc a ja lubie szybka rozwalke i wylaczam kompa;]
  Temat: Mapa
Laondoq

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6991

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Pią Wrz 30, 2005 9:13 pm   Temat: Laon's reply
podeslij ja nam, zamiescimy i przekonasz sie czy jest dobra;]
  Temat: piratHMM4%patch
Laondoq

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 8005

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 11:48 am   Temat: yo
gralem w wulkan i powiem ze spoko mapa. tylko na eksperta ciezko bylo zdobyc jakis artefakt ostatecznie wzialem tylko tarcze chaosu. dobra mapa na dwoch bo samemu z jednym kompem ktory ma jeszcze rowne szanse to zadna zabawa. rzeznia w 3 tygodnie... ok sprawdze ten chaos;]
  Temat: Equlibris -Brak na stronie kompletu plikow zastepczych !!!
Laondoq

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7561

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 11:39 am   Temat: dnb rlz
poprawilem... dalem z malej litery na serwie katalog... w sumie bez sensu ze to robilo roznice no ale dobra... kompy to tylko kompy
  Temat: ankieta kłąmie ;]
Laondoq

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 8340

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 11:34 am   Temat: plumbum
zaczynalem grac w HoMM w takiej koljenosci najpierw h1 potem h4 a na koncu demo h3;] jak zobaczylem h4 bezposrednio po h1 to bylem po prostu zachwycony. natomiast jak po pewnym czasie odpalilem demo h3 stwierdzilem ze nie bede tracil na to czasu stad moja opinia ze h4 jest lepsze ale moze po prostu za malo gralem w h3
  Temat: piratHMM4%patch
Laondoq

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 8005

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Sro Sie 31, 2005 10:20 pm   Temat: bk
jak zainstalowalem sobie Equilibris to moglem juz grac w Twoje mapki, po sieci tez moge;]
  Temat: Heroes of might and magic
Laondoq

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 16634

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Sie 30, 2005 8:46 pm   Temat: Heroes of might and magic
www.Heroes-Fan.sztab.com - przeniescie dyskusje do nas na forum i pomozcie rozruszac ten shit
  Temat: Wake of Gods (WOG)
Laondoq

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 37404

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Wto Sie 30, 2005 8:31 pm   Temat: no raczej
To-ja napisał/a:
To łatka polonizująca wersję 3.58f ?

tak tak latka polonizuje wersje 3.58f ta ktora jest u nas w downloadzie
  Temat: piratHMM4%patch
Laondoq

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 8005

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Sro Sie 24, 2005 9:26 pm   Temat: Niby dalem rade do 2.0 ale............
zrobilem tak najpierw pojechalem patchem 1.3 potem 1.3.1 a na koncu 1.3-2.1 no i zgralem na to cracka polskiego i niby gierka chodzi ale multi dalej nie ma wiec... bez nowego cracka nie da rady ale moze od razu z wersji 1.0 do 2.0 a0lbo z 1.0 do 3.0 dac rade. z tym ze crack heroes4p zajmuje 6 144 000 a w wersji 2.0 ten plik po zaktualizowaniu zajmuje 7 650 187 wiec mowie trzeba sie dowiedziec czy ktos w ogole robil takiego cracka do multi a jak tak to jakos go skrecic;] pozdro
  Temat: piratHMM4%patch
Laondoq

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 8005

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Sro Sie 24, 2005 9:02 pm   Temat: No dobra
to sprobuje do 2.1 spaczowac chociaz juz kiedys cos mi nie wychodzilo ale zobaczymy mam na dysku do 1.3.1 wiec sie nie napracuje a browarka w chacie juz nie ma;]
  Temat: Wake of Gods (WOG)
Laondoq

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 37404

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Czw Lip 28, 2005 4:10 pm   Temat: Wake of Gods (WOG)
na stronce ebdzie dzial o WoGu a poki co to sciagnij go sobie z dc++ albo z emule jak mowiles - to jak najbardziej darmowy dodatek.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16