gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 179
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Diablo 2 i diablo 2 lod
Krzak

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5448

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Kwi 12, 2004 6:24 pm   Temat: Diablo 2 i diablo 2 lod
Ja wiem dlaczego jest nieśmiertelny.
Bo wszyscy którzy w niego dłużej pograli tak szybko umarli z nudy, że nie zdążyli przestrzec przed tym innych.
:twisted: Strzeżcię się, bo nadchodzi Diablo!!! :twisted:
  Temat: FM cz CM?
Krzak

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 7929

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Kwi 12, 2004 6:22 pm   Temat: FM cz CM?
---> Gonzo
Zapomniałeś również dodać "żadnej" :)
  Temat: CM 2003/2004
Krzak

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 12243

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Kwi 12, 2004 6:21 pm   Temat: CM 2003/2004
Gonzo 1:
Dlaczego? Przecież nie stosuję ani kodów, ani żadnych trainerów. Poprostu powtarzam do uporu grę, az znajde odpowiednią taktykę, lub będę miał wystarczające szczęście.
Gdybyś choć kilka razy zastosował tą metodę, to zauważyłbyś, jak 2 te same zespoły w tych samych warunkach i tych samych założeniach taktycznych mogą dać różne wyniki. Moim zdaniem w tej grze najważniejszy jest fuks. Albo znacząca przewaga.

Gonzo 2:
Olbrzymią - ile razy udało Ci się nigdy nie przegrać. Mi za każdym razem :twisted:
Poza tym czytaj co wyżej.
  Temat: Blitzkrieg...
Krzak

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5871

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Kwi 12, 2004 6:17 pm   Temat: Blitzkrieg...
A mi się najbardziej Mega-lo-Mania podobała :D
  Temat: Kto wie(capitalism)
Krzak

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4749

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Kwi 12, 2004 6:16 pm   Temat: Kto wie(capitalism)
Moze i tak, ale to jest W GRZE. Chyba, że gościu ma grę po hebrajsku, a zna tylko starofenicjański ;P (no offense ;) )
  Temat: WESTFALEN
Krzak

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12131

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 10:44 pm   Temat: WESTFALEN
Mam jeszcze jedno pytanie co do samej strategii - w którym momencie (np. w której turze, jeśli chodzi o początek) najlepiej zaatakować - zaczynać od razu, czy poczekać pare tur i się dozbroić i dopiero??
  Temat: Ruanda
Krzak

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4847

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 4:03 pm   Temat: Ruanda
To raczej nie jest rasizm. To obojętność (według mnie).
Myślę, że ludzi po prostu nie obchodzi co się dzieje poza ich ogródkiem i ewentualnie ogródkami ich sąsiadów.
Gdyby coś takiego działo się gdzieś w Europie, to wtedy reakcja całego społeczeństwa światowego natychmiast by się pojawiła i byłaby z pewnością bardzo ostra i zdecydowana. Ale jak to sam nazwałeś "na koncu swiata, w afrykanskim panstewku zwacym sie Ruanda" - kogo obchodzi koniec świata?
A jeśli chodzi o brak interwencji w ogóle - żaden rząd nie będzie się pchał z łapami, skąd niczego wyciągnąć się nie da. Zresztą ani rządy państw, ani stworzonemu ku temu organizacje, jak np. ONZ (które moim zdaniem jest od końca zimmej wojny niepotrzebne)
  Temat: WESTFALEN
Krzak

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12131

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 3:50 pm   Temat: WESTFALEN
Dziękuję pięknie - tak właśnie myslałem, ale coś we mnie zasiało niepokój, teraz wiem już na pewno. Dzięki
  Temat: Jak zmienić ankietę?
Krzak

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5697

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 11:12 am   Temat: Jak zmienić ankietę?
J.w. - zrobiłem ankietę, ale zapomniałem dać jednej opcji - ktoś wie, jak to zmienić???
  Temat: Co zmienić na forum ?
Krzak

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 26671

PostForum: O forum   Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 11:01 am   Temat: Co zmienić na forum ?
A widzisz, tak właśnie mi się zdawało, że kiedyś mieliśmy jakieś spotkanie na Polchat (ciekawe, czy to się odmienia :D ), ale coś mi nie działało poprawnie, a może lagi duże miałem? Nie pamiętam, no ale nic, tym razem postaram się być, tymbardziej, ze w ten wtorek mam jeszcze wolne.
  Temat: Element strategii w innych grach.
Krzak

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9473

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 10:58 am   Temat: Element strategii w innych grach.
OK. Dobra
1) Więc gra, która coś symuluje nie jest symulatorem?? (symulator jako nazwa gatunku gier komputerowych)
2) Zwrot "ile jest strategii w strzelance" użyłem nie jako "ile jest [pojęcie strategia] w [grze typu strzelanka]", tylko "ile jest [gry typu, który ogólnie rzecz biorąc nazywa się strategią] w [grach, w których gracze do siebie strzelają celem unicestwienia, bądź 'wyrzucenia' z gry]"
Czy będzie to FPS, czy inny shooter (co oznacz nic innego, jak "strzelanka") to akurat obojętne.
To znaczy chodziło mi o to, jak dużo te dwa rodzaje gier mają ze sobą wspólnego. Przy czym za strategię uznaję zarówno RTS, jak i turówki oraz zarówno te, w których zarządzamy na poziomie strategicznym, jak i te, w których dowodzimy na poziomie taktycznym Kropka :)
  Temat: WESTFALEN
Krzak

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12131

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 10:48 am   Temat: WESTFALEN
Ja mam pytanie do Radzika, jako znawcy tematu - czy z sojuszu można odrazu przejść do wojny, czy też trzeba najepirw zrobić neutral???
  Temat: Co zmienić na forum ?
Krzak

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 26671

PostForum: O forum   Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 8:45 am   Temat: Co zmienić na forum ?
A co Cię powstrzmuje przed zdradzeniem jej tu, na forum?
I przy okazji mam pytanie co do zebrań - gdzie one się odbywają??
  Temat: Element strategii w innych grach.
Krzak

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9473

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 8:43 am   Temat: Element strategii w innych grach.
> To juz bowiem nie bylaby gra. Bylaby to zwykla symulacja wojny

Symulatory lotu to też gry. Poza tym nie wiem, czy symulacja wojny może być zwykła (przynajmniej dla mnie i natenczas byłoby to coś niezwykłego)

> A co na ten temat mysla pozostali Sztabowicze, he?

Też jestem ciekaw.

Poza tym chciałbym zauważyć, że odeszliśmy od tematu - chodziło mi o to, ile jest strategii w strzelance, a nie o to, jak te gatunki połączyć ku lepszej chwale i większemu realizmowi.
  Temat: Błąd
Krzak

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 26578

PostForum: O forum   Wysłany: Czw Kwi 08, 2004 11:50 pm   Temat: Błąd
A ja się zastanawiam, ile trwa doba według zegara naszego forum - zacząłem pisać na forum juz ponad 24h temu, a ciągle zliczają mi sie posty za jeden dzień. A może to jakiś błąd??
 
Strona 10 z 12
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16