gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 90
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Blitzkrieg...
Konrad

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5871

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Maj 14, 2004 11:00 pm   Temat: z
Tylko gdzie jest opcja zarejestruj??
  Temat: cd-key
Konrad

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 18766

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Maj 14, 2004 10:47 pm   Temat: zzz
Ja tez bardzo prosze o cracka.Mozesz mi go przeslac konrad1530@wp.pl
?
  Temat: Blitzkrieg...
Konrad

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5871

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 13, 2004 8:58 pm   Temat: BLITZKREIG
Ja tez mam Blitzkreig ale jak sie gra przez internet.Na czym polega gra przez Game Spy Arcade?? :)
  Temat: Real war
Konrad

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4658

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 13, 2004 7:32 pm   Temat: Real war
Zapraszam do gry i rozmowy o tej grze - REAL WAR.Mj nr gg - 1048601. :)
  Temat: Commandos 3
Konrad

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5033

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Maj 12, 2004 7:34 pm   Temat: Commandos
Ja także mam Commandosa 3.Pamietam 1 czesc i przy 3 poziom na jakim gral komputer byl smieszny.Ale teraz to co innego.Jaa przeszedłem poziom ze snajperem.Nastepna misja jest fajniejsza.Nasi komandosi trofiaja do wiezienia skad rzecz jasna uciekamy.Trzeba tam podlozyc miny na ulicy zeby przejezdzajacy samochod z waznymi niemcami eksplodowal.Gra jest super.Jezeli ktos chce ze mna o niej pogadac to moj numer gg -1048601.
  Temat: Warnet
Konrad

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4355

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Maj 11, 2004 6:31 pm   Temat: Warnet
Od około 2 tygodni nie można grać w internecie w moją ulubioną gre WORLD WAR 3 :cry: .Mam prośbe .Gdzie mozna sie dowiedziec dlaczego nie dziala i kiedy zacznie.Podobno JOWOOD firma ktora stworzyla gre resetuje statystyki wszystkim graczą.Prosze o pomoc. :cry: :cry: :cry: .
  Temat: Test
Konrad

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4176

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Maj 08, 2004 9:43 pm   Temat: Test
Np.mozna by zrobic test z wiedzy o samolotach bojowych USA.Kazdy by przesyłał jakies ciekawostki.Przy okazji jezeli oczywiscieMAO to zaakceptuje mzonaby te informacje zebrac w kupe i umiescic w menu.Także na tym tescie moze duzo zyskac strona bo ma szanse na rozbudowanie sie.Piszcie co sądzicie o tym pomyśle.
  Temat: Test
Konrad

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4176

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Maj 08, 2004 9:04 pm   Temat: Test
Mam pomył na sprawdzenie wiedzy o wojskowości.Co powiecie na ankiete z pytaniami.Kazdy moglby sie sprawdzic.No i dowiedzielibysmy sie kto ma najwieksza wiedze na ten temat. :)
  Temat: Rozwoj strony
Konrad

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4713

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Maj 07, 2004 4:59 pm   Temat: Rozwoj strony
Mam pytanie co jeszcze moge zrobic dla strony sztabu oprocz tego ze bede przesylal materialy o menu wojskowosc?
  Temat: F-22
Konrad

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4939

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 8:51 pm   Temat: F-22
Ja wcale nie chce nabijac sobie sztucznie postow.Tylko chcialem poinformowac innych ze byc moze pojawia sie wiadomosci o F-22.
  Temat: F-22
Konrad

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4939

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 8:41 pm   Temat: F-22
Juz rozmawialem o tym z marszalkiem.Sa z encyklopedii multimedialnej.Oczywiscie tekst jest przeze mnie zmieniony tylko z niego czerpalem informacje.
  Temat: F-22
Konrad

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4939

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 8:35 pm   Temat: F-22
Juz przeslalem MAO materiały dotyczace samolotu F-22.Zdjecia i infirmacje.Mam nadzieje ze niedlugo ukazą sie w menu. :D
  Temat: zdobyć Knights and Merchants:The Peasants Rebellion.
Konrad

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6040

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 6:52 pm   Temat: Knights and merchants
Sciagnij sobie program emule.Słuzy do sciagania muzyki filmow , gier itp.
Lecz najpierw musisz udostepic od siebie jakis plik np jakas gre.Odbywa sie to na zasadzie wymiany.Ty dajesz komus mzliwosc sciagania gry i ktos daje ttobie.
  Temat: Mam duzo zdjec i informacji o samolotach do menu wojskowos&#
Konrad

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4291

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Maj 05, 2004 10:49 pm   Temat: Mam duzo zdjec i informacji o samolotach do menu wojskowos&#
Mam sporo informacji i zdjec samolotow do menu wojskowosc .Prosze o kontakt.PILNE.Chcialem dodac ,że jestem nowy w sztabie i przez pomyłke zapomnialem sie zalogowac i wyslalem taka sama wiadomosc jako gosc.Serdecznie przepraszam.
  Temat: Szukam kogos do gry w World War 3
Konrad

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4176

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Maj 05, 2004 10:30 pm   Temat: Szukam kogos do gry w World War 3
Prosze o kontakt.Nr gg 1048601.
 
Strona 6 z 6
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16