gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 90
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Heroes of might and magic
Konrad

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 16634

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Cze 10, 2004 12:23 pm   Temat: Heroes of might and magic
Kto by mial ochote zagrac w trojke w necie niech napisze :D
  Temat: jak zagrać w blitzkreieg w sieci
Konrad

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4900

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Cze 10, 2004 12:10 pm   Temat: jak zagrać w blitzkreieg w sieci
Sorry www.gamespyarcade.com
  Temat: jak zagrać w blitzkreieg w sieci
Konrad

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4900

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Cze 09, 2004 7:32 pm   Temat: jak zagrać w blitzkreieg w sieci
Musisz zainstalowac GAME SPY ARCADE i zarejestrowac sie na www.gamespy.com :D
  Temat: Hattrick
Konrad

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4922

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Cze 08, 2004 9:17 pm   Temat: Hattrick
Fajna gra dla fanow pilk noznej.Transfery mecze z innymi ludmi.Super.Polecam www.hattrick.org. :D
  Temat: Sprawdzian
Konrad

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4336

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Cze 07, 2004 8:38 pm   Temat: Sprawdzian
Trzymajcie za mnie kciuki :) Jutro mam test kompetencyjny z historii.Ocena z tego testu bedzie wplywac na ocene koncowa w 60 %.Sprawdzian z calego roku :D
  Temat: Może dział "Filmy" ... ?
Konrad

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5269

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Cze 02, 2004 8:34 pm   Temat: 1
Coz ja osobiscie jestem za.
  Temat: Wyszukiwarka
Konrad

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4598

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Cze 02, 2004 6:19 pm   Temat: 1
Probowalem ale z wyszukiwarki nie chca zniknac hasla :(
  Temat: Wyszukiwarka
Konrad

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4598

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Cze 01, 2004 7:46 pm   Temat: Wyszukiwarka
Mam małe pytanko :) Czy wiecie co trzeba zrobic zeby hasla wczesniej wpisywane w wyszukiwarce nie wyswietlaly sie teraz.Chodzi mi o to ze np jak wczesniej wpisalem IGI lub inne hasla zaczynajace sie na litere I i teraz tez wpisuje jakies haslo na I to wszystkie poprzednie sie pokazuja(te co wpisywalem wczesniej na literke I)
  Temat: Warnet
Konrad

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4364

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Maj 24, 2004 9:27 pm   Temat: Zgadza sie
Zgadza sie Warnet działa.Jestem najszczesliwszym czlowiekiem na swiecie.Xo prawda slabo dziala sa momenty ze przestaje ale do jutra powinno sie to ustabilizowac.Działa.Dziala.Dziala.JUPI>JUPI :D :D :D
  Temat: Pustynna burza
Konrad

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4848

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Maj 23, 2004 2:04 pm   Temat: Pustynna burza
Jak myslicie czy operacja "Pustynna burza" mogla doprowadzic do trzeciej wojny swiatowej ?Oraz czy terazniejsze walki w Iraku moga byc powtorką ? z Wietnamu? Ja uwazam ze Ameryka zwyciezy :D
  Temat: Tom Clancy
Konrad

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4281

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Maj 23, 2004 1:53 pm   Temat: Tom Clancy
Książka Toma Clancyego pt "Czerwpny sztorm" szczególnie przypadła mi do gustu.Autor przedstawił tam wizje trzeciej wojny swiatowej.Ksiazka nie jest nudna ,caly czas cos sie dzieje.Opisane sa wszystkie metody walki.A toczy sie ona w powietrzu na ladzie i na wodzie.Kto czytal jakies inne ksiazki Toma Clancyego i chcialby sie podzielic wrazeniami prosze o pisanie.Piszcie czy am sie podobaly.Oczywiscie o ksiazce "Czerwony sztorm" takze piszcie co o niej sadzicie :D
  Temat: SZkam dobrej gry turowej
Konrad

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 12088

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Maj 22, 2004 7:17 pm   Temat: Heroes
No coz moze to nie jest nowa gra ale bardzo mi sie podoba.Chodzi mi o Heroes 3.Szczerze mowiac dla mnie jest lepsz nawet od 4.No i oczywiscie mozesz pograc w nia przez neta :)
  Temat: Rogue States
Konrad

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4646

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Maj 21, 2004 3:40 pm   Temat: Rogue States
Kto ma i wie jak dostac ten dodatek do gry Real war prosze zeby cos o nim napisal :)
  Temat: Potega swiatowa
Konrad

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5096

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Maj 17, 2004 9:19 pm   Temat: Potega swiatowa
Czy uwazacie ze gdyby nie 2 wojna swiatowa to Polska moglaby byc teraz jednym z potezniejszych panstw (zarowno militarnie jak i gospodarczo) ?
  Temat: Zero hour
Konrad

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5570

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Maj 16, 2004 2:09 pm   Temat: Zero hour
Piszcie co myslicie o dodatku do Command and Conquer Generals.Czy warto go kupić ? :?:
 
Strona 5 z 6
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16