gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znaleziono 1 wynik
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kings of Chaos
Koliat

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4318

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Mar 25, 2009 5:15 pm   Temat: Kings of Chaos
Witam!

Chciałbym przedstawić, być może znaną już Wam, grę: Kings of Chaos.

http://www.kingsofchaos.c...uniqid=jx65vztr
(świadomie podaje ref. link, ponieważ - jeśli ktoś jest zainteresowany, otrzyma ode mnie pomoc we wszystkim z grą związanym, jak dobrze pójdzie to i nie tylko. Jeśli ktoś jednak nie chce korzystać z tej opcji, wystarczy usunąć /recruit.php i resztę; z tego, co się zorientowałem, nie ma zapisu zabraniającego takich linków)

Można wybrać spośród 5 ras: Ludzi, Elfów, Orków, Krasnoludów i Nieumarłych. Każda rasa ma swoje bonusy, lecz jest to właściwie ich jedyny wyróżnik (aczkolwiek znaczący).

Mechanika gry opiera się na czterech głównych statystykach: siła ataku (Strike Action), siła obrony (Defensive Action), siła szpiegostwa (Spy Rating), i siły kontrwywiadu (Sentry rating).

Złoto można zdobyć na dwa sposoby: posiadając odpowiednią ilość Strike Action, można zabrać złoto przeciwnikowi, pod warunkiem, że nasze SA > DA przeciwnika. Dodatkowo ataki na graczy, którzy posiadają mniej wojska, są o wiele mniej skuteczne.
Drugim sposobem jest powiększanie własnej armii - każdy żołnierz standardowo przynosi 80 szt. złota na turę (ok. 30 minut), a każdy szpieg/strażnik 25 szt. złota. Ta ilość jest większa, u Ludzi o 25%, o Krasnoludów o 15%. Osobiście jestem zwolennikiem tego drugiego sposobu, ponieważ Tury ataku dochodzą o wiele wolniej, niż złoto.

Szpiegostwo umożliwia zobaczenie ilości złota przeciwnika, jeśli jest nieco większe od siły kontrwywiadu wroga, umożliwia również dokonywanie sabotażu, jeśli wróg ma odpowiednią ilość broni.

Kontrwywiad analogicznie - znacznie utrudnia działania szpiegowskie. Fakt, że przeciwnicy nie widzą ilości złota, bardzo często pozwala zostać niezauważonym.

W razie pytań dodatkowych, proszę o kontakt na GG # 6554755.

Pozdrawiam serdecznie.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16