gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 7
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: No cóż mała reklama : )
Klaudia

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4619

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 9:33 pm   Temat: No cóż mała reklama : )
Co sądzicie o szablonie i reszcie na moim blogu?
Będe wdzięczna za komentarze!
(na blogu 8) )


http://lilus-evans-and-potter.mylog.pl
  Temat: Życie ?Jaki ma sens?
Klaudia

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4516

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 7:43 pm   Temat: Życie ?Jaki ma sens?
Chodziło mi o to że każdy z nas inaczej wyobraża sobie życie po śmierci. :wink:
  Temat: Nasze podpisy.
Klaudia

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5081

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 12:36 am   Temat: Nasze podpisy.
Mój podpis jest przeciętny. :D 8)
  Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Klaudia

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 23422

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 12:29 am   Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Deowe mocne :0 :)
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Klaudia

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29148

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 12:22 am   Temat: Czego teraz słuchasz?
Techno Tranc Pop i czasami hip hop 8)
  Temat: Życie ?Jaki ma sens?
Klaudia

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4516

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 12:02 am   Temat: Życie ?Jaki ma sens?
Jeżeli kiedyś umrzemy to po co wogóle żyjemy?
Ludzie od wieków głowię się nad tym wieczorami i choć istnieją miliony wersi każda może być prawdziwa.Według mnie życie to jeden krótki TEST (bo jak można porównywać 80-90lat z wiecznością) który wykaże dokąd mamy pójść po śmierci nieba piekła czy jak ktoś woli rajuj ogni piekielnych itp. ;) Zastanówcie się nad tym bo potym może być na to czasu.
  Temat: Heroes of might and magic
Klaudia

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 16628

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 10:06 pm   Temat: Heroes of might and magic
Ja bym pograła w 3 kocham heroes3!
:D

[ Dodano: Sro Wrz 07, 2005 10:09 pm ]
Dokładnie Heroes 4 też jest dobry ale zupełnie inna niż 3 tak długo czekałam na 4 a tu taki kicz.........................
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16