gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 107
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: dobre mało znane strategie
Kizik

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 28103

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lut 15, 2005 9:16 pm   Temat: dobre mało znane strategie
Jeżeli graliscie w spela to powiedzcie mi prosze ale dokładnie gdzie mogę znależdz runy budowli ludzi jak gildia rybacka i farmy świń i zborza nie mogę tego znależć bardzo proszę o odpowiedż dokładną w jakiej cześci świata i w jakiej skrzyni lub u jakiego sprzedwacy bo naprawdę niemogę tego znależdz...
  Temat: Pogadajmy o armiach starożytności:)
Kizik

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 14803

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Lut 15, 2005 3:14 pm   Temat: Pogadajmy o armiach starożytności:)
a jak myślicie czy Persja jak by przetrwała i pokonała aleksandra mogła by się zmieżyć z rzymem?? mieli prszukładowo przcierz tzw "nieśmiertelnych" i bardzo zużą armie
  Temat: Mam pomysł!
Kizik

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 22011

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pon Lut 14, 2005 7:56 pm   Temat: Mam pomysł!
Zgadzam się z przedmówcami!!!
  Temat: Pogadajmy o armiach starożytności:)
Kizik

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 14803

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Lut 11, 2005 4:33 pm   Temat: Pogadajmy o armiach starożytności:)
A z innej beczki tak samo było z husarią ,pozbyła się ona tylnich pancerzy chyba w czasie potopu?? aby być szybszą ale też ponikąd ten sam efekt co alex osiągali:):):)
  Temat: Pogadajmy o armiach starożytności:)
Kizik

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 14803

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Lut 10, 2005 6:06 pm   Temat: Pogadajmy o armiach starożytności:)
Jeżeli ktoś zna ciekawe przykłady organizacji armi starożytnych to tu macie możliwość pochwalenia się swoją wiedzą:)
  Temat: Poszukuje gry Spellcross: Ostatnia bitwa
Kizik

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 13878

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Lut 10, 2005 12:12 pm   Temat: Poszukuje gry Spellcross: Ostatnia bitwa
A tak apropo ile ona kosztuje bo pewnie mówicie o dodatku do spella czy to wogóle wyszło w polsce??
  Temat: Mam pomysł!
Kizik

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 22011

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Wto Lut 08, 2005 5:58 pm   Temat: Mam pomysł!
nie nie w ostatnim poście ....sprostuję. Chodziło mi oto żeby zrobić taki dział...a nie pod textem ogólnym napisanym przez nas. Ten pomysł jest odrębny w stosunku do wcześniejszego podejmowanego przezemnie.Może być również alternatywny do niego gdyż nie musi z nim współistnieć:)
  Temat: Mam pomysł!
Kizik

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 22011

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Wto Lut 08, 2005 11:32 am   Temat: Mam pomysł!
sory że w innym pście ale możnaby pomyśleć o akcji takiej jak jest np w cd action (ale to chyba pomysł nie zastrzeżony:):):)) no nic .Chodzi w niej oto ,że gracz czytając text mógłby się niezgodzic z naszym tekstem. I wysłać swój punkt widzenia w postaci. I teraz nad tym myślę:
A)czy w formie do 3000 tys znaków ale nie mniej niż 1500 oświadczenia podając argumenty
B) czy anty recenzji o takich samych rozmiarach jak nasza
  Temat: Mam pomysł!
Kizik

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 22011

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Wto Lut 08, 2005 8:22 am   Temat: Mam pomysł!
Mam pomysł...mam nadzieję ,że ciekawy moglibyśmy zrobić pod tekstami tekie coś jak na wp jest-skomentuj sprawę czy jakoś tak....Nie chodzi mi o komentarz do tekstu ale wrażenia samych graczy i ich opinie (w jednym zdaniu) o grze..
  Temat: Iran - nowa potega atomowa??
Kizik

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 11019

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Lut 06, 2005 8:27 am   Temat: Iran - nowa potega atomowa??
Tak tak wiem:):):) ale chciałbym taką ogólną stronkę naprzykład o jekiś wpadkach wojska w przeszłości i pomysłach które nie wyszły ze sfery marzeń...i starych tajemnicach wojskowych np jak niemiecki hipercięrzki czołg Mysz
  Temat: Święto, święto...
Kizik

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5576

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 05, 2005 10:37 pm   Temat: Święto, święto...
Może jestem staroświecki i pompatyczny ale maży mi się taka defilada jakiejś kompani wojskowej (ale takiej całej kilkunastotysięcznej) przynajmnie na jakąś okrągłą rocznice. Tak choćby jak we francji lub na placu czerwonym:)
  Temat: Condor Squad - II Wojna Swiatowa
Kizik

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4709

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 05, 2005 10:35 pm   Temat: Condor Squad - II Wojna Swiatowa
Nie nie słyszałem niestety. Być może a prawie napewno experymentownao nad kolejną wersją rakiety jak również z dziwnymi pojazdami przypominającymi UFO...jednak te plany najprawdopodobniej nie wyszły nawet z sfery planów (najprawdopodobnie.....)
  Temat: Iran - nowa potega atomowa??
Kizik

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 11019

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 05, 2005 10:31 pm   Temat: Iran - nowa potega atomowa??
A tak pozatym mam pytanie ktoś zna z was jakiś link do stronki o tajemnicach wojskowych na przestrzeni dziejów (wiem że czasem badziewia tam piszą ale chętnie bym taką zobaczył)
  Temat: Rome: Total War
Kizik

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8609

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Lut 05, 2005 10:26 pm   Temat: Rome: Total War
Ja. Przpraszam
  Temat: Rome: Total War
Kizik

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8609

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Lut 02, 2005 10:12 pm   Temat: Rome: Total War
Ja krótko. Raczej uważam ,że to jest rts z elementami turówki.
 
Strona 7 z 8
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16