gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 107
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kozacy 2
Kizik

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10918

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Sob Mar 05, 2005 10:09 pm   Temat: Kozacy 2
Pewnie dennie. Alei i tak będe musiał w to zagrać
Niby jednochy mają się męczyć i posiadać 3 zasięgi-napewno trafia, nie napewno i prawie wogóle:)
  Temat: Kozacy 2
Kizik

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10918

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Sob Mar 05, 2005 5:17 pm   Temat: Kozacy 2
Wścieka mnie to że gra będzie znowu w 2D!!!!
A OBIECYWALI...BUUUUUBUUUBUUUU...3D :(
  Temat: Texty i muza zajerzastych i utworów
Kizik

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7616

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Mar 02, 2005 3:17 pm   Temat: Texty i muza zajerzastych i utworów
http://www.bigcyc.pl/mp3/6bc_r_makumba.mp3 pewnie niektórym się łezkaz zakręci... to była najlepsza muzczka jaką usłyszałem z polskich "ust alarokowych"

zamieszczejcie swoje propozycje:) mp3 i texty

ps. jak ktoś ma muzę z misji (to o redukcjach w ameryce południowej) to bym był zobowionzan:)
albo nich poda link:)
a to text dla nieznaących:)
Mój ojciec - Makumba - być królem wioski
Ja mieszkać w Afryka przyjechać do Polski
Żeby studiować w waszym pięknym kraju
Skinheadzi mi tu jednak żyć nie dają
Ja uczyć się ciężko waszego języka
I dostać raz w zęby gdy iść po ulicach
Polacy rasisci - każdy to powie
I nikt tu nie lubić czarny człowiek

Makumba Makumba Makumba ska
Polska - Afryka Afryka - Polska
Makumba Makumba Makumba ska

Ja chcieć uciekać szykować do drogi
Lecz poznać dziewczyna co ma piękne nogi
Ja pałać uczuciem i pałać szalenie
I tak się Makumba zakochać w Helenie
My szybko wziąć ślub i mieć dużo dzieci
Rodzice z Afryka przysyłać prezenty
Ja ciągle studiować i uczyć do rana
Hela sie cieszyć z naszego mieszkania

Makumba Makumba Makumba ska
Polska - Afryka Afryka - Polska
Makumba Makumba Makumba ska

Ja dużo pracować i wiele potrafić
Polska teściowa się o mnie martwić
Ona się ciągle modlić do Boga:
"Boże jedyny Makumbę zachowaj"

Ja konczyć studia i robić kariera
My mieć samochód i bulteriera
Ja mieszkać tu długo i nie wiedzieć czemu
Nie chcą mnie przyjąć do KPN-u

Makumba Makumba Makumba ska
Polska - Afryka Afryka - Polska
Makumba Makumba Makumba ska

Polska - Afryka Afryka - Polska
Makumba Makumba ło le le le
Makumba Makumba ło le le le
Makumba Makumba ło le le le
Makumba Makumba ło le le le

Makumba Makumba Makumba ska
Polska - Afryka Afryka - Polska
Makumba Makumba Makumba ska
  Temat: Wasze propozycje
Kizik

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 11202

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Mar 01, 2005 9:58 pm   Temat: Wasze propozycje
Popieram ciebie poprzedniku. Gierka powiem tak jest wspaniała ale jakoś odpychająca ...taki dziwny paradoks
  Temat: Radio Maryja:) troche inaczej
Kizik

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 6616

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Lut 28, 2005 3:49 pm   Temat: Radio Maryja:) troche inaczej
Krótkie sprostowanie. Ojciec Tadek nigdy nie miał maybacha. Jest to fak takzwany prasowy. Medium które tę sprawę nagłośniło póżniej przpraszało za nieżetelność...ale smrud pozostął. Nie bronie rydzyka tylko stwierdzam fakt autentyczny
  Temat: Radio Maryja:) troche inaczej
Kizik

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 6616

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 3:35 pm   Temat: Radio Maryja:) troche inaczej
Gdyby tych pogromów i krucjat nie było to byśmy nie mieli fajnych tematów do przedyskutowania albo do grania bo wiele gier z tego czerpie.
Z drugiej strony teorytycznie krucjaty były organizowane w celu obrony miejsc świętych to tylko ludzie...realizowali swoje prywatne cele:)
  Temat: Knights Of Honor
Kizik

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 9143

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 9:41 am   Temat: Knights Of Honor
Krótko mówią.... jestem szczęśliwym posiadaczem tej gry. Piekielnie....dziwna? ale ma styl. wadą tej gry jest to że trzeba na nią baaaardzo dużo czasu:(
  Temat: O magazynie
Kizik

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7304

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Lut 26, 2005 12:00 pm   Temat: O magazynie
mi się on odobiscie podoba...gamestar owszem jest fajny ale nie ma tak dużej różnicy pomiędzy tymi serwisami... zresztą gamestar traktuje o wszystkim nie tylko o rts i strategiach...
  Temat: Pogadajmy o armiach starożytności:)
Kizik

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 14776

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Lut 25, 2005 7:55 am   Temat: Pogadajmy o armiach starożytności:)
Dziękuje za odpowiedż ...tylko jedna sprawa mnie nurtuje jeżeli chińczycy byli tak kiepsko uzbrojeni to jak mogli podbić -chodzi o państwo chyba t'zin?? ytak wielki obszar? Ceasrz nie miał armi?? Czytałem właśnie książkę o straożytnych cywilizacjach i tam było napisane że była pożądnie uzbrojona i wyszkolona armia...
  Temat: Mam pomysł!
Kizik

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 21990

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Czw Lut 24, 2005 1:35 pm   Temat: Mam pomysł!
Zgadzam się z Marszałkiem. Jest to lepszy pomysł.
  Temat: Pogadajmy o armiach starożytności:)
Kizik

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 14776

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Lut 24, 2005 10:44 am   Temat: Pogadajmy o armiach starożytności:)
A ktoś mi odpowie na takie pytanie...Kiedy kusza i długi łuk wyszły z użycia w armiach zachodu czy były jeszcze używane w 16 wieku??


I drugie czy ktoś może mi powiedzieć jak wyglądała organizacja wojskowa w starożytnych chinach i indiach?
  Temat: The Settlers
Kizik

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 15682

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Lut 24, 2005 10:37 am   Temat: The Settlers
Mimo wszystko settlersi 5 mi się podobaja. Teksty puszczane prze ludziki są bardzo fajne.Muzyka też stoi na bardzo dobrym poziomie. Grafa też piękna jest:)
  Temat: Radio Maryja:) troche inaczej
Kizik

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 6616

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lut 22, 2005 8:47 am   Temat: Radio Maryja:) troche inaczej
Dziękuje za wyrażenie opini. Dla mnie mogli byz delegalizować radio pod warunkiem ,że wszystkich komuchów i powiązanych z tamtym systemem by wysiudano z naszego karaju i pozbawiono jakichkolwiek macy wpływania na nasze państwo.
  Temat: Radio Maryja:) troche inaczej
Kizik

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 6616

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Lut 21, 2005 10:30 pm   Temat: Radio Maryja:) troche inaczej
Poruszam ten dość drażliwy temat gdyż chciałbym znać waszą opinię na ten temat.
Każdy niech poda argumenty dlaczego tak uważa a nie inaczej.
Proszę również o uszanowanie pogladów innych osób i nie "tyranie" się nawzajem!!! Bardzo o to proszę to ma być konstruktywna dyskusja!

Moim zdaniem. Pomimo swojich wad bardzo poważnych radio i telewizja ta jest potrzebna społeczenstwu. Owszem ksiądz Tadeusz Rydzyk czasem palnie głupotę ale któremu z nas taki rzeczy się nie przydażają i czy ten ksiadz ma rzutować na wszystkich ludzi dobrej woli tworzących to przedsięwzięcie. Wiem że to zabrzmi trochę głupio ale uważam że to jest jedyne medium w którym można posłuchać lub skonfrontowć poglądy z alternatywnym tokiem myślenia, czasem jak błędnym ale też czasem ciakwaym i wnoszącym wiele innych nieporuszanych wkomercyjnych mediach kwesti.Pamiętajmy również ,że te ośrodki są tworzone przez ludzi prostych ale i dobrych (poza wyjątkami). A to że się sprzeciwiają jakimś homo czy eutanazjom lub aborcjom to- to nauka kościoła i nic więcej.
Cekawe dlaczego wszyscy tak psioczą na to medium.Mówią że to badziew i tandeta i niebezpieczne dla Polski? Zapraszam do dyskusji:)


* Nie to ,że jestem za nim tylko próbuje się wczuć w ich sytuacje

i takie mottto:BYĆ MOŻE TO RADJO POWSTAŁO POTO ABYŚMY SIĘ NAUCZYLI PRAWDZIWEJ TOLERANCJI
  Temat: dobre mało znane strategie
Kizik

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 28070

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Lut 16, 2005 10:12 am   Temat: dobre mało znane strategie
no tak ale ja już jestem w mulandirze i tego nie znalazłem bardzo proszę o pomoc:)
 
Strona 6 z 8
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16