gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 107
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: World War III
Kizik

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6935

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Mar 26, 2005 11:18 am   Temat: World War III
taka że erth był 10 razy lepszy:) w rozbudowie i wymyślaniu nowych jednostek:)
  Temat: World War III
Kizik

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6935

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Mar 25, 2005 11:05 am   Temat: World War III
ja przyjacielu w to grałem....i bym jej wszstko wybaczył tylko jak porównałem opcej rozbudowy z erfem (tym drugim) to się załamałem...i wyłączyłem
  Temat: Smoki
Kizik

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6672

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Mar 24, 2005 4:41 pm   Temat: Smoki
ja pisałłem ogólnie ...czy mogłyby być takie jszaczury lub inne stworzenia które mogli ludzie uznać za smoki lub inne jeszcze niepoznane lub archaiczne przeżytkistarego świata zwierząt...
  Temat: Smoki
Kizik

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6672

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Mar 24, 2005 7:55 am   Temat: Smoki
Czy mogły istnieć czy to są tylko wyobrażenbia. Czy mogły to byc przeżytki starych czasów dinozaurów...czy bajdużenia świrów .Piszecie co uważacie:) ja powiem że teorytycznie mogłyby istnieć stworzenia które przetrwały zagłade lub nieznane nam jeszcze wymarłe gatunki zwierząt z najwyższego szczebla łańcuch pokarmowego.
Tak pozatym w tym poście można pisać o wymarłych potworach:)
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Kizik

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61629

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Mar 24, 2005 7:46 am   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
jeżeli już bedzie wyznaczone gdzie kiedy co i jak to zdecyduje się:). Poprostu niewiem na wszystkie pytania...wakacje nie mam jeszcze ułożone a w czasie szkoły odpada.
  Temat: Rosja vs USA
Kizik

Odpowiedzi: 109
Wyświetleń: 41258

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Mar 24, 2005 7:43 am   Temat: Rosja vs USA
najgorsze jest to że ludzie żyją treche jakby w nieświadomiści.....myślą eee wojna atomawa nigdy się nie zdarzy....ale przepraszam po 1 wojnie światowej zarzekano się wręcz że taka maskara się niepowtórzy...i co?...20 lat pózniej niepotórzyła się maskara taka jak w 1 ws tylko kilka razy większa. Dziękujmy bogu że w eurpie przez 50 lat mamy spokój i oby jeszcze tak trwało jeszcze z 1000 i więcej ...ale pamiętać trza że jest zagrożenie.


Apropo Chrl. Słuchałem dość dawno chyba radia bis i tam powiedziano że za 15 lat chiny staną się tak potężne jak związek radziecki w latach najwyższej chwały. Ciekawostką jest że chinole sami zapowiedzieli że chcą to zrobić. Tak samo chcą pokazać że potrafią wysłać człowieka na księżyc i słyszałem że budują nowy system operacyjny do komputerów który ma kosztować 10 razy mniej niż BILAGEJTSA....może to przechwałki...a może nie oceńcie sami
  Temat: Rosja vs USA
Kizik

Odpowiedzi: 109
Wyświetleń: 41258

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Mar 23, 2005 4:20 pm   Temat: Rosja vs USA
zgadzam się z poprzednikiem jeszcze raz powtarzam ale mam nadzieje że to się nie potwierdzi....największym i lekceważnoym...nawet większym od porąbanych fundamentalistów....są Chiny i Korea północna...
  Temat: Nigdy wiecej?
Kizik

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5752

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Mar 22, 2005 9:54 pm   Temat: Nigdy wiecej?
a tak pozatym troche się śmiejąc to wszyscy jesteśmy żydami....bo czy wg bubli nie pochodzimy od abrachama:)?
  Temat: Nigdy wiecej?
Kizik

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5752

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Mar 22, 2005 5:19 pm   Temat: Nigdy wiecej?
krótko i na temat. Jeżeli nie wiecie co to antysemityzm ( bo polska odmiana w skrajnych przypadkach jest również taka) to nauczcie się szwedzkiego ,norweskiego, lub nawet pojedźcie do bawari i popytajcie o ich stosunek do niemców. Nie kochani polacy(ogół) może nie lubią żydów, może są do nich uprzedzeni i potrafią opowiadać niewybredne kawały ale nie są tak bardzo dla żydów nieprzychylni jak wyżej wymienione narody.

Bajwełej. Poczęści żydzi swoją koegzystencją dobrze czy źle wpisywali się w życie naszego społeczeństwa przez kilkaset dobrych lat. Byliśmy ostoją i jedynym krajem w którym ich prawa były w znacznej części respektowane. w przeszłości. A to że nam się odwdźięczają mówiąc że exterminowaliśmy ich naród na równi z niemiaszkami to już totalna beszczelność (oczywiście nie wszystkich żydach).
  Temat: seria polityczna- Włodzimierz Iljicz Lenin
Kizik

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4999

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Mar 22, 2005 5:11 pm   Temat: seria polityczna- Włodzimierz Iljicz Lenin
mimoże ciekawa to odrażająca. Propagował aborcje i eutanazje zresztą jego pomysły były pomimo otoczki pewnej składności sensu i logiki niedobre i nieprzemyślane; chodzi o jego pomysły na rządzenie państwem jak i społeczeństwem.
  Temat: Rosja vs USA
Kizik

Odpowiedzi: 109
Wyświetleń: 41258

PostForum: Historia   Wysłany: Pon Mar 21, 2005 6:31 pm   Temat: Rosja vs USA
tak dla mnie to ta onkieta mogła by brzmieć troche inaczej Chiny vs USA
  Temat: seria polityczna Leszek Miller
Kizik

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5218

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Mar 17, 2005 5:50 pm   Temat: seria polityczna Leszek Miller
mi się przypomina taki obrazek jak miller w czarnym palcie( czy jakimś płaszczu) żegnał lub witał chyba, jakichś swoich podkomednych późną porą (oni byli ustawieni w żądku) on pochylony niby to zadowolony ale..grunt że wszyscy w rzędzie stali i byli ubrani podobnie do niego.
Pare miesięcy pózniej glądałem "upadek" (ten film o hitlerze) i mi się ten obrazek pózniej nasunął. Wspaniałe wejście i tragiczny upadek:) (ale tak ogólnie to się ciesze ,że i hitler i lessek znikli ze sceny politycznej"
  Temat: Komisje
Kizik

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4465

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Mar 17, 2005 2:12 pm   Temat: Komisje
Jak myślicie:)?
  Temat: Pogadajmy o armiach starożytności:)
Kizik

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 14803

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Mar 16, 2005 12:23 pm   Temat: Pogadajmy o armiach starożytności:)
http://www.dbaol.com/armies_detailed.htm - pooglądajcie sobie fajne obrazki
  Temat: Spellforce
Kizik

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 8134

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Mar 07, 2005 4:54 pm   Temat: Spellforce
ja wiem
słuchaj naprawde kisyś 2 tygodnie nad tym przesiedziałemm....otóż jest na południe od twojej bazy na samym końcu.
Jak jest taka ala baza z ala murami umarłych to na zachód idziesz i tam jest takie podwyższenie...mało widoczne gdzieś tak po środku ale pamiętaj małowidoczny i to jest takie miejsce że naprawde kiedyś myślałem że nic nie ma:)
 
Strona 5 z 8
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16