gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 107
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: W samo południe - co wygrywa bitwy?
Kizik

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 5119

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Maj 31, 2005 8:36 pm   Temat: W samo południe - co wygrywa bitwy?
Dobry WODZU to nawet lichym sprzętem i ludźmi z lichym wyszkoleniem może coś zmodzić :)
  Temat: Kozaki II-Wloz plyte...
Kizik

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 9546

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Czw Maj 19, 2005 4:24 pm   Temat: Kozaki II-Wloz plyte...
widzisz mam czelność ci pomóc:) zainstaluj craka lub poszukaj w necie fixa lub inny emulator cd znajdź ot to
  Temat: Projekt Strategii Idealnej
Kizik

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 9204

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Nie Maj 01, 2005 1:25 pm   Temat: Projekt Strategii Idealnej
to ja mam wizje na gre:) może wam się spodoba.
1) jest bliżej nieokreślona przyszłość imperia takie jak sasanidów ,egiptu rzymu chin i kartaginy nie upadły. i rozkwitły w pokoju do tych dni.lub jak kto woli każde z państw można poprowadzić jak w empire earthie do końca
  Temat: Problem z Panzer General III: Scorched Earth
Kizik

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4894

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Kwi 23, 2005 1:48 pm   Temat: Problem z Panzer General III: Scorched Earth
ja terz się nad tym zastanwiałem ...niby jest jakiś tajny pacz na cdku ale dotego trzeba hasła a ja go nie znam:(
  Temat: Konklawe
Kizik

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 14408

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Kwi 17, 2005 6:32 pm   Temat: Konklawe
ja rozumiem. Niezgadzam się z tobą w sprawie "pewnego radia" nawet taki głos ma prawo istnienia tylko tyle jak byc liberałem to na całego jeżeli przykładowo pozwala się takim harykryszna agitować....to czemu oni nie mogą
  Temat: upadek kosciola po smierci naj wienkszego papierza w histori
Kizik

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 13918

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Kwi 17, 2005 1:36 pm   Temat: upadek kosciola po smierci naj wienkszego papierza w histori
kościół miała papieży łajdaków a i tak jemu wzrastała liczba wiernych Dziś wzrasta w takiej afryce, azji i ameryce łacińskiej. Z drugiej strony tendencja laicyzacji bardzo niebezpieczna zarysowuje się w europie. SZKODA ŻE NIKT NIE ZAUWAŻA ŻE UPADEK MORALNOŚCI I LAICYZACJA SPOŁECZEŃST ZWSZE PROWADZIŁA DO UPADKU TEJŻE CYWILIZACJI!!!
  Temat: Konklawe
Kizik

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 14408

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Kwi 17, 2005 1:33 pm   Temat: Konklawe
Poprzedniku.....stanowczo się z toba nie zgodze......(był już topik na ten temat radia i osyłam do niego tam są ukazane moje poglądy).Co donastępcy niech będzie młody i energiczny i kroczył ścieżką WOJTYŁY. Niech będzie Sumieniem świta jak nasz papiż był.
  Temat: Kozacy 2
Kizik

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10912

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Pon Kwi 11, 2005 5:22 pm   Temat: Kozacy 2
co mnie smuczi... to że niewiem dlaczego tam mamy egipt a nie turcje...i dlaczego tak mało nacji!!!!! ja chce INSUREKCJE KOŚciuszkowską!!!
  Temat: Chrześcijaństo
Kizik

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4783

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Kwi 01, 2005 9:34 pm   Temat: Chrześcijaństo
niech wam będzie jusz dobra ....coś innego chciałem zapytać a wyszło jak wyszło przpraszam :?
  Temat: Chrześcijaństo
Kizik

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4783

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Kwi 01, 2005 1:51 pm   Temat: Chrześcijaństo
tu z tobą się niezgodze. Sam Jezus mówił niedokładny cytat chyba : "Czy znajdę jeszcze wiare gdy przyjdę powtórnie??"
  Temat: Chrześcijaństo
Kizik

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4783

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Kwi 01, 2005 10:05 am   Temat: Chrześcijaństo
jak uważacie??
  Temat: wojny w latach 1945-2000
Kizik

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4565

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Mar 29, 2005 9:00 am   Temat: wojny w latach 1945-2000
Może nasza strona by takie kalendarium utorzyła....to tylko propozycja
  Temat: Mam pomysł!
Kizik

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 21975

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pon Mar 28, 2005 8:50 pm   Temat: Mam pomysł!
mam pewien pomysł. Może byśmy mogli konkurs lub mały końcik Power Pointa...mozna na nim modzić ciekawie. Nie widziałem jak dotą rzadnej innej strony na ten temat. Oczywiście temat byłby strategie...byłaby możliwość tworzenia do tego konciku lub zbierania do niego różnego rodzaju flaszów itd...Powiedzcie co o tym sądzicie:)
  Temat: World War III
Kizik

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6917

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Mar 26, 2005 8:07 pm   Temat: World War III
tamta gra co frontline atak była 5 razy lepsza od ww 3:)
  Temat: seria polityczna- Józef Stalin
Kizik

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5498

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Mar 26, 2005 11:20 am   Temat: seria polityczna- Józef Stalin
nie będe debatował na temat tego drania i mogę nawet powiedzieć antychrysta...
 
Strona 4 z 8
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 16