gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 12
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Co sądzicie o mao? naszym marszałku?
Kasia Okoń

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 7632

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Paź 16, 2005 1:07 pm   Temat: Co sądzicie o mao? naszym marszałku?
A ja uważam że wypowiedzi sztabowiczów na temat mao z podlizywaniem sie nie miały nic wspólnego. Wręcz przeciwnie - były napisane w żartobliwym tonie -

z lekka nutką ironii. :D
  Temat: Życzenia!!!
Kasia Okoń

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5154

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Wrz 30, 2005 7:18 pm   Temat: Życzenia!!!
Witam!!!!

Z okazji Święta Wszystkich Mężczyzn chciałam złożyć gorące życzenia wszystkim "Sztabowiczom", którzy wśród tej troszkę brzydszej płci, stanowią prawdziwą elitę!!!

Inteligencja, wiedza, błyskotliwość, pomysłowość, poczucie humoru - tylko pozazdrościć.

Reszta męskich osobników powinna brać z Was przykład Panowie!!!

Pozdrawiam :D
  Temat: nowy użytkowinik forum
Kasia Okoń

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7644

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 9:34 pm   Temat: nowy użytkowinik forum
Kahzad napisał/a:
Zawsze można odciąć marszałka od dostaw surowców strategicznych i będzie musiał negocjować warunki porozumienia


Plan może i skuteczny ale nie w tym przypadku : Marszałek sam odciął się od dostaw surowców strategicznych :D i dobrowolnie wyjechał do tajnej kwatery w Świnoujściu, gdzie wiedzie żywot samotnego pustelnika (mam nadzieje...)
  Temat: nowy użytkowinik forum
Kasia Okoń

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7644

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 6:19 pm   Temat: nowy użytkowinik forum
Witam!

Kahzad napisał/a:
Teraz czerwony dywan będzie musiał być troszkę szerszy, żeby miłościwie nam panująca królewska para razem się zmieściła podczas defilad


:( Niestety nasz związek opiera się na zasadach małżeństw muzułmańskich wiec co najwyżej mogę ten dywan czyścić lub ewentualnie całować ślady stóp Marszałka po Jego przejściu.


drAq napisał/a:
Dywan nie musi być szerszy, byle by marszałek zwiększył siłę w rękach


Czyżby Pan Majorze drAq wątpił w siłę mięśni Potężnego Mao? Lub co gorsza sugerował poteżną masę mojego królewskiego :) ciała?


Pzdr
  Temat: Co sądzicie o mao? naszym marszałku?
Kasia Okoń

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 7632

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Wrz 18, 2005 7:40 pm   Temat: Co sądzicie o mao? naszym marszałku?
Z tym oddawaniem pożyczonych rzeczy mogłabym dyskutować ..... :D
  Temat: nowy użytkowinik forum
Kasia Okoń

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7644

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Wrz 18, 2005 1:30 pm   Temat: nowy użytkowinik forum
Czuje sie zaszczycona przebywając w tak wytrawnym i wspaniałym gronie : Pułkownik Kull, Kapral s2nto, teraz Pan Porucznik Ajmdeman. :)

A i przypominam, że osobą najważniejszą w Sztabie jest nasz Wielki Nieomylny - Maaarrrszałłłekkkk - Mao!!!!
  Temat: nowy użytkowinik forum
Kasia Okoń

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7644

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Wrz 18, 2005 12:27 pm   Temat: nowy użytkowinik forum
Gorąco witam Kaprala :)

Mi niestety nie wolno wziąć udziału w zjeździe sztabowiczów :( .

"Góra" nie wyraziła zgody :D

pzdr

ko
  Temat: nowy użytkowinik forum
Kasia Okoń

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7644

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Wrz 18, 2005 11:27 am   Temat: nowy użytkowinik forum
to powyżej to ja :)

Zapomniałam że trzeba za każdym razem sie logować.
  Temat: nowy użytkowinik forum
Kasia Okoń

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7644

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Wrz 18, 2005 12:57 am   Temat: nowy użytkowinik forum
Witam Pułkowinika Daniela!!!

Dobry kawał, szczególnie spodobał sie marszałkowi :D

Pozdrawiam serdecznie

ko

[ Dodano: Nie Wrz 18, 2005 1:02 am ]
A i zapraszam na off topic.

Temat: co sądzicie o Mao? :D
  Temat: Nasze podpisy.
Kasia Okoń

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5102

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Wrz 18, 2005 12:32 am   Temat: Nasze podpisy.
sądze że mój jest ciekawy i orginalny :)
  Temat: Co sądzicie o mao? naszym marszałku?
Kasia Okoń

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 7632

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Wrz 18, 2005 12:14 am   Temat: Co sądzicie o mao? naszym marszałku?


Hej!!

Jak Wam sie układa współpraca z marszałkiem mao?

Pozdrawiam

ko :D
  Temat: nowy użytkowinik forum
Kasia Okoń

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7644

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Wrz 17, 2005 11:57 pm   Temat: nowy użytkowinik forum


Witam wszystkich na moim forum!!!!!

Mam nadzieje na pozytywna wspołprace!!

Pozdrawiam serdecznie

ko :D
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16