gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znaleziono 1 wynik
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Exterminacja
Kamilo131416

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 18781

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 6:58 am   Temat: Exterminacja
Powiem tak nikt bez patchów do Exterminacji nie przeszedł 2 układu zawsze na jakiejś planecie albo problem z atakiem koloni po podbiciu planety ja w to grałem około 100 razy i nigdy nie umiałem jej przejść. Robili tą gre ludzie mądrzy i ludzie głupi ci mądrzy zrobili 1 i 3 układ, a ci głupi 2. Gdy ją zainstalujesz to zawsze jest jakiś problem ja miałem taki że gdy podbiłem planetę nie było ataku wroga dopiero na samym końcu wszyscy przyjechali na JEDNĄ PLANETE! i wszystko wybili. Nigdy nie ma czegoś idealnego ;/

[ Dodano: Czw Kwi 16, 2009 8:18 am ]
Aha w trzecim układzie jak słyszałem to po podbiciu planety na każdej innej podbitej jest atak. Ludzie z TECHLANDU gdy zaczęli dostawać emaile z powodu Exterminacji skończyli ją dopracowywać i tak każdy ma teraz problem. Spróbujcie zainstalować Exterminacje na C:/ a jak będzie problem to na D:/ i tak dalej niekiedy top daje efekty ja z innymi takimi grami to samo robie.

[ Dodano: Czw Kwi 16, 2009 7:39 pm ]
Skuti napisał/a:
albo może są pod inny system? Ja mam XP a wiadomo jak jest ze starymi grami pod XP...


Ja tą grę sprawdzałem 15/16 kwietnia na każdym innym systemie nawet na Viscie ale i tak to samo na 98Windows troche lepiej chodziło z tym że jak już leciałem do 3 galaktyki i się potem nie chciało włączyć ;/

[ Dodano: Czw Kwi 16, 2009 7:51 pm ]
Znalazłem!!! Jeśli ktoś chce kupić jedyne 1,50 http://www.allegro.pl/ite...wietny_rts.html jak co to ja kupuje na dole są screeny z 3 GALAKTYKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grin: czyli najprawdopodobniej ktoś przeszedł grę!!!
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16