gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 191
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Kahzad

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5608

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Lip 07, 2004 9:29 pm   Temat: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Cóz poradzę, że ten cytat zawiera w sobie wszystko to co myślę na ten temat :D
Po co mam pisać nie wiadomo jak długie posty skoro mogę zacytować mądre słowa Winstona?
  Temat: A gdyby babcia miała wąsy...
Kahzad

Odpowiedzi: 83
Wyświetleń: 21310

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Lip 06, 2004 6:32 am   Temat: A gdyby babcia miała wąsy...
Pakt paktem, ale Polacy widząc obojętność Angli i Francji wobec Czech siedzieli by cicho. Poza tym, jak już napisałem, Polacy powiedzieliby: "Nie będziemy umierać za Alzację". Hitler nie myślał o ataku na Polskę jak o lokalnym konflikcie. tutaj szedł już na całość i wiedział, że będzie musiał zaatakować też na Zachód.

Flota flotą a z tą przewagą w powietrzu Aliantów to bym dyskutował.
Skoncentrowanie Luftwaffe na Zachodzie, U-booty obstawiające, zaminowujące i tym samym zamykające Kanał La-Manche.
I angolska flota straciłaby kilka dni na przebicie się do Kanału.
W tym czasie Niemcy podhodziliby już pod Londyn...

Niemcy powinni bardziej naciskać na Japońców, tak żeby ataki były zgrane.
A nie na zasadzie: `każdy sobie...`
  Temat: zdobyć Knights and Merchants:The Peasants Rebellion.
Kahzad

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6040

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Lip 06, 2004 1:05 am   Temat: zdobyć Knights and Merchants:The Peasants Rebellion.
Na początku napisał `ściągnąć` i się `lekko` zbulwersowałem, tak bardzo że nie przeczytałem 2 ostatnich postów. Ale już chyba wszystko OK :)

Obecnie nie spotkałem się ze sprzedażą tej gry przez internet.
"Nakłąd zostł wyczerpany"

Niestety....
Może w Empikach?
  Temat: Elders Scrolls III: Morrowind - rozwijanie własnej wioc
Kahzad

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8637

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Lip 06, 2004 12:48 am   Temat: Elders Scrolls III: Morrowind - rozwijanie własnej wioc
Aktualnie Morrowind+dodatki kosztuje ok. 80 złotych. Grosze....


Aktualny adres Adamantytowej Wieży to -> http://www.elderscrolls.phx.pl

Naprawdę polecam!

A w razie większych problemów zajrzyjcie na tamtejsze forum....

TES:CS był tylko z orginałem. Jak masz pirata to się nie dziw, zę go nie ma. Może jeszcze serwis byś chciał do pirata??

Własną wiochę możesz rozwijać.
Należąc do jakiegokolwiek Rodu: Redoran, Hlaalu czy Telvannich...

Jeżeli nie grałeś MQ to znaczy, że najlepsze cię omineło...

Grałeś 150 dni reala czy czasu gra?? :?

Jak mOrrowin mógł się znudzić?!?
Jestem pewien, że nie widziałęś nawet 40% tej gry!
  Temat: Gospoda pod Gothiciem
Kahzad

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4875

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Lip 06, 2004 12:39 am   Temat: Gospoda pod Gothiciem
Gry które porwały mnie bez reszty (a które mnie nie porwały :D ).
Zjadłem na nich zęby, byłe w nich prawie wszędzie a mimo to dalej dowiaduję się nowych rzeczy...

Bardzo spodobał mi się system walki. Po prostu miodzio....
  Temat: A gdyby babcia miała wąsy...
Kahzad

Odpowiedzi: 83
Wyświetleń: 21310

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Lip 06, 2004 12:29 am   Temat: A gdyby babcia miała wąsy...
Moim zdaniem II Wojnę Światową należy rozpatrywać w oparciu o I.
Gdyby pierwsza potoczyłąby się inaczej II by nie było....
Ale to inny temat :D

Sądzę, że Hitler popełnił błędy takie:

1. Atak na Polskę.

Gdyby zajął się Francją i Anglią, a nie wykrwawiał się W Polsce Paryż i Londyn zajęteby zostały w ciągu 2 miesięcy. Polsacy cholernie skutecznie napsuli krwii Niemcom. Walki Graniczne, Westerpaltte, Polskie Termopile (czy ktoś o tym pamięta?). Poska, nawet nie jako sojusznik, ale jako bufor bezpieczeństwa przeciwako ZSRR. Gdyby Hitler zostawił Polskę w spokoju to Polsacy "nie umieraliby za Alzację". A w przypadku ataku Stalina to jemu stawiliby oór.
2. Bezpośredni desant na Wyspy. Nie oglądać się na RAF tylko zmasowanym atakiem ruszyć przez Kanał. Atak oczywiśćie dobrze przygotowany. Skoordynowany atak z powietrza, wody i lądu...
Nie można jednak niedoceniać Amerykanów. W przypadku inwazji na Anglię wpomogliby Angoli. Mieli swoją bazę niedaleko, bo na Islandii. Bardzo szybko by zareagowali.
3. Sparawa Japońska....
Dowództwo Niemiecie powinno bardziej się zainteresować sojusznikiem. Dograć z nim atak na Rosję. W takim wypadku ZSRR stanęłoby na miejscu Rzeszy z 1945 roku i wallczyłoby na 2 frontach.
Mandżuria. Angole tam wspomogli Ruskich i dlatego ci drudzy nie przerżneli (o ile dobrze się mylę)

I to na razie tylko tyle.
jeszcze kiedyś się odezwę....
  Temat: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Kahzad

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5608

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Lip 05, 2004 11:30 pm   Temat: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Demokracja jest zła, ale ludzie nie wymyślili jeszcze nic lepszego...
  Temat: ulubione gry :)
Kahzad

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 32286

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Lip 05, 2004 11:24 pm   Temat: ulubione gry :)
No to tak o.... :lol:

1. Knights&Merchants pierwsza gra, zaprzątała moje myśli dzień i noc, kupiłem ją orginalną jeszcze zanim dostałem komputer
2.Settlers II kolejna gra pożeraczka czsu
3. Heroes of MIght&Magic III (a teraz także I) jeszcze jeden pożeracz czasu :D
4. Cesar II piękna gra, piękna grafika, piękne bitwy :lol:
5. Faraon krwiożercze hipopotamy rulezzzz :lol:

jeszcze kiedyś edytuję tą listę....
  Temat: zdobyć Knights and Merchants:The Peasants Rebellion.
Kahzad

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6040

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Lip 05, 2004 11:17 pm   Temat: zdobyć Knights and Merchants:The Peasants Rebellion.
Panowie!!
Toż to złodziejstwo i świętokradztwo!!

Taką kultową grę piratować!


Żal ci dupę ściska jak musisz dać 20 złotych za świetną grę??

Ja za K&M dałem 20 zeta kilka lat temu (3 albo4) a za K&M: TPR zapłaciłem 30 (1 albo 2 temu). I nie żałuję tych 50 (tylko!!!0 złotych....
  Temat: Odwiedziny na stronie... (ladna historyjka)
Kahzad

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 8288

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Lip 05, 2004 11:10 pm   Temat: Odwiedziny na stronie... (ladna historyjka)
Panowie!
Wyszedłem z cienia :D

Jaest nas już 76 osób (razem ze mną :) )


Pozdro dla moderatorów..... :lol:
  Temat: Heroes of might and magic
Kahzad

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 16601

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Lip 05, 2004 10:49 am   Temat: Heroes of might and magic
Heroesów III przeszedłem razem z dodatkami i mogę powiedzieć że to świetna gra. Herosów IV widziałem i grałem, ale to jest ścierwo i nie chciałem sobie psuć humoru przechodząc kamanie.
Teraz walczę w `Jedynkę`. Udało mi się zdobyć orginała!
Też świetna gra.
Po prostu klasyka...
 
Strona 13 z 13
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16