gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 191
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Knights & Merchants....
Kahzad

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 13979

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Wrz 22, 2004 6:54 am   Temat: Knights & Merchants....
TY to zrobiłeś zdaniem: `Za dużo ludzi posiada pirackie wersje gier, by się o to pytać.`

Ja zadałem pytanie mając nadzieję, że jednak tego orginała posiada....
  Temat: Knights & Merchants....
Kahzad

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 13979

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 5:47 pm   Temat: Knights & Merchants....
Szufladkujesz graczy.... gracz=pirat.

Wypraszam sobie takie insynuacje! Jestem Graczem.
Mam orginały (jednego jedynego pirata AoE II wersję `polskawą`) a na gry nie wydaję majątku.... Można kupić tanie orginały. A jeżeli nie masz pieniędzy na super nowość to w nią nie graj. Nie stać mnie na nowości, ale jak trzeba to zarobię na takową. Kiedy mi bardzo na niej zależy. Tak było z Morrowindam i dodatkami. Gry miałem w chcwili premiery. Orginalne i po polsku. Ładnie zapakowane i z instrukcją....
Pracowałem na nie ponad tydzień... ale jestem z nich dumny!
  Temat: Knights & Merchants....
Kahzad

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 13979

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 12:43 am   Temat: Knights & Merchants....
Piraty z reguły nie mają patchów eliminujących tego typu błędy....
Albo wręcz takowe posiadają. Np: pirat Settlersów III....

Poza tym jest to standartowe pytanie przy kłopotach z grą. Jeżeli ma orginała to może zadzwonić do pomocy technicznej....
  Temat: Knights & Merchants....
Kahzad

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 13979

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Wrz 19, 2004 11:34 pm   Temat: Knights & Merchants....
Masz orginała czy pirata??

Musisz się upewnić, że nigdzie nie przetrwały oddziały wroga. Mogli się gdzieś zawieruszyć.

4 misja jest z kamiennym mostem i jest pierwszą misją gdzie mamy stajnie?
Chyba dobrze pamiętam?
Na dole masz jeszcze warownię i kilka wież do zniszczenia....
  Temat: W samo południe - ocena gry strategicznej.
Kahzad

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4865

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Wrz 19, 2004 11:31 pm   Temat: W samo południe - ocena gry strategicznej.
Grywalnośc....

Gra w którą nie da się grać, z różnych powodów, jest niegrywalna :lol:
  Temat: W samo południe - Heroes of Might & Magic
Kahzad

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5083

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Sie 16, 2004 11:35 pm   Temat: W samo południe - Heroes of Might & Magic
I tu mam problem....

Nie wiem co mam wybrać....

Zazwyczaj kieruję się wszystkimi czynnikami a nie tylko jednym. Więc teraz wyjątkowo wstzrymuję się od głosu twierdząc, że wszystki są jednako istotne....
  Temat: Knights & Merchants....
Kahzad

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 13979

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Sie 05, 2004 11:26 pm   Temat: Knights & Merchants....
Mam Peasants Rebellion :0
Oczywiście orginała :D

Ale instalując dodatek nie można później przejść kampani podstawowej....
Nowe jednostki uniemożliwiają jej przejśći :evil:

Cytat:
bo to wiekowa gra

Gra stara ale jara :D
  Temat: W samo południe - Starcraft
Kahzad

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8175

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Sie 01, 2004 11:29 pm   Temat: W samo południe - Starcraft
Wyspecjalizowane....

Nie grałem w Starcrafta, ale takie jest moje zdanie....

Mistrzostwo można osiągnąć tylko przez specjalizację. A oddział specjalistów wzajemnie się wspierających i uzupełniających jest morderczy dla przeciwnika....

Faktem jest, że gdy zabije się członka takiego zespołu to zaczyna on się `sypać`, ale zabicie kogokolwiek z zespołu jest cholernie trudne. W normalnych warunkach, gdy są to naprawdę specjaliści....
  Temat: Knights & Merchants....
Kahzad

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 13979

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Lip 31, 2004 9:09 pm   Temat: Knights & Merchants....
Czy ktoś z Was grał w tą piekną grę?
Już klasykę.... :D

Proponuję wymienić się doświadczeniami z grania oraz pochwalić wynikami :)

Piszcie też o swoich taktykach....
  Temat: Odwiedziny na stronie... (ladna historyjka)
Kahzad

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 8291

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Lip 31, 2004 9:06 pm   Temat: Odwiedziny na stronie... (ladna historyjka)
Hehehe...

MAO ma zawsze rację. Nawet jak nie ma racji, bo wyjątek potwierdza regułe....

:lol:
  Temat: The Settlers
Kahzad

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 15673

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Lip 31, 2004 8:59 pm   Temat: The Settlers
Jest!!!

Znawca i maestro The Settlers II, oraz tylko znawca Settlers III....


A o co chodzi??? :)
  Temat: W samo południe - Panzer General
Kahzad

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 8252

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Lip 26, 2004 7:49 am   Temat: W samo południe - Panzer General
Pozycja....

A dlaczego??

Bo dobrze ustawieni łucznicy wybiją co do nogi nawet ciężkozbrojnych łuczników. Nie można też niedosceniać wyszkolenia, ale wyszkolenie nic nie da jeżeli jednostki są beznadziejnie ustawione....
  Temat: W samo południe - RTSy
Kahzad

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5295

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Lip 19, 2004 11:06 pm   Temat: W samo południe - RTSy
Real Time Strategy?
Najważniejsza (dla mnie) jest taktyka...

Z gospodarką żadko kiedy mam problemy.
A strategia? Im prostsza tym lepsza....

Cel jest jeden - pokonać przeciwnika. Dróg jest wiele do celu.....
  Temat: A gdyby babcia miała wąsy...
Kahzad

Odpowiedzi: 83
Wyświetleń: 21310

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Lip 13, 2004 9:07 am   Temat: A gdyby babcia miała wąsy...
Japońce mieli Koreę i Chiny to fakt, ale ich pobyt tam był ciągle zagrożony ze strony ZSRR. Mówi ci coś Mandżuria? Tak zwane zapomniane zwycięstwo.
Tam Rosjanie pokazali czego się nauczyli od Niemców od początku wojny....


Mimo że Hitler popełnił tyle błędów to i tak cała wojna trwała aż 6 lat.
W czasie tych 6 lat to Niemcy byli głównie w ofensywie. Sytuacja odwróciła się dopiero w końcowych latach. Nawet w grudniu 1944 roku Niemcy byli w stanie przeprowadzić jeszcze jedną akcję ofensywną (Bitwa o Wybrzuszenie).

Co by było gdyby Hitler nie popełnił żadnego błędu?

Teraz lekturą obowiązkową byłby "Mein Kampf"....
  Temat: A gdyby babcia miała wąsy...
Kahzad

Odpowiedzi: 83
Wyświetleń: 21310

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Lip 11, 2004 6:59 am   Temat: A gdyby babcia miała wąsy...
Japońce dostałyby to czego chciały zawsze. Chiny i Koreę.
Atak na ZSRR (jedyną potęgę w tamtych rejonach) pomógłby im w tym bardzo. Niemcy wspomogliby Japończyków atakując ZSRR z zachodu.

Anglicy w pierwszych dniach wojny mieli słabe lotnictwo.
Myśliwców było mało o bombowcach nie wspominając.
Hitler popełnił kolejną głupotę.
propagandowe naloty na Londyn....
Zamias zająć się punktami strategicznymi:portami, nalotami na fabryki i flotę Angielską to ten kazał bombardować Parlament i Pałac Buckingham....

Enigma była rozkodowana, przez Polaków....
Można więc było rozkodować wiadomości, ale na to trzeba czasu....
Wystarczyła by jedna krótka wiadomość: `Feuer frei` i nim Anglicy by ją rozkodowali Niemcy już by im siedzieli na karkach....
 
Strona 12 z 13
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 16