gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Heroes III - jak wygląda gra wieloosobowa
Jedi

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 19159

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Wto Lis 08, 2005 8:29 pm   Temat: Heroes III - jak wygląda gra wieloosobowa
Ludzie pomóżcie! Kupiłem właśnie złotą edycję heroesa (za 14zł w sklepie ;) ) i nie wiem jak mogę zagrać za pośrednictwem internetu? Powiedzcie co mam zrobić, jaką opcje wybrać. Jakby co to mam zanstalowanego Herosa z dodatkami (bez żadnych patchów ani serwerów).
  Temat: Heroes III - jak wygląda gra wieloosobowa
Jedi

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 19159

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Pon Paź 10, 2005 5:47 pm   Temat: Heroes III - jak wygląda gra wieloosobowa
Ale powiedzcie mi jak wygląda ta gra w trybie multiplayer?!! Bo to dla mnie bradzo ważne! Czy 3DO ma jakiś swój serwer na który podłączają sie gracze jak np. battlenet czy każdy sam hostuje i trzeba znać jego nr IP??
  Temat: Heroes III - jak wygląda gra wieloosobowa
Jedi

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 19159

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Nie Paź 09, 2005 8:22 pm   Temat: Heroes III - jak wygląda gra wieloosobowa
Witam wszystkich! Chciałem sobie kupić na allegro Heroesa III, ale przed tym chciałem się zapytać jak wygląda gra przez neta? Czy jest serwer 3DO (np. jak BattleNet) czy każdy sam hostuje i trzeba wpisać jego IP aby się połączyć?
Pozdr
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16