gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gods: Kraina Nieskończoności
Ironus

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 14646

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Wto Sie 26, 2008 12:42 pm   Temat: Gods: Kraina Nieskończoności
Dzisiaj odkryłem, że można znaleźć mikstury wskrzeszające. Takie żółte flakoniki.

Mam jeszcze jedno pytanie, ale myślę, że ostatnie. Do którego momentu ten elf z północnego lasu, jego kolega mag i ta elfka co się ją ratuje są ze mną w grupie? Bo chcę sprzedać ich ekwipunek zaraz przed "rozstaniem" :D
  Temat: Gods: Kraina Nieskończoności
Ironus

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 14646

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Nie Sie 24, 2008 9:09 am   Temat: Gods: Kraina Nieskończoności
Już sobie poradziłem. To są takie małe pypcie, które jest ciężko zauważyć i jedyne wyjście to zbierać je z rana, gdy jeszcze jest więcej widać na bagnach.

A teraz mam jeszcze jedno pytanko. Jeśli mój towarzysz umrze (mam tu na myśli tego elfa, co jest się z nim w grupie w północnym lesie) to co zrobić, żeby znowu ożył?
  Temat: Gods: Kraina Nieskończoności
Ironus

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 14646

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Czw Sie 21, 2008 8:31 am   Temat: Gods: Kraina Nieskończoności
No, nie powiem, fajny artykuł. No, ale nie to ma być tematem mojego posta. Mianowicie wnoszę zapytanie jak wyglądają i w której dokładnie części bagien są te głupie liście aloesu? Wczoraj przez dwie godziny ich szukałem i nie mogłem znaleźć.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16