gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 69
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pierwsze wrażenia z Civilization IV
Irek_z_Kowal

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8640

PostForum: Civilization   Wysłany: Wto Lis 15, 2005 5:36 pm   Temat: Pierwsze wrażenia z Civilization IV
DF DZIKI napisał/a:
CZEŚC IREK PISAŁEŚ ŻE MASZ CIV IV PYTANIE ILE KOSZTOWAŁO Z PRZESYŁKĄ


Ze strony Take2 Interactive 49,95$ gra + 17,15$ Priority Airmail. Można było kupić taniej np. w Anglii jeżeli miało się tam znajomego ale mi zależało na Pre-Order Edition a akurat tej wersji tam się nie dało.
  Temat: Pierwsze wrażenia z Civilization IV
Irek_z_Kowal

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8640

PostForum: Civilization   Wysłany: Pon Lis 14, 2005 9:04 pm   Temat: Pierwsze wrażenia z Civilization IV
Jakie są Wasze pierwsze wrażenia z gry?
  Temat: Premiera Civilization IV w USA
Irek_z_Kowal

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7778

PostForum: Civilization   Wysłany: Sro Lis 02, 2005 5:06 pm   Temat: Premiera Civilization IV w USA
Daredevil napisał/a:
Podobno gra ma dzialac tylko pod Windows XP? Wie ktos cos na ten temat?

Piszą w specyfikacji o Windows 2000 i XP, takie są wymagania.
  Temat: Premiera Civilization IV w USA
Irek_z_Kowal

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7778

PostForum: Civilization   Wysłany: Czw Paź 27, 2005 9:54 pm   Temat: Premiera Civilization IV w USA
Dzisiaj, 25 października premiera Civilization IV w USA, w Europie Zachodniej trzeba poczekać do 4 listopada.
Premiera Civilization IV w Polsce 25 listopada, gra pojawiła się w planie wydawniczym Cenega Poland, zostanie wydana w oryginalnej wersji językowej a jej cena została ustalona na 129,90.
  Temat: Premiera Civilization IV w Polsce
Irek_z_Kowal

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7541

PostForum: Civilization   Wysłany: Wto Paź 04, 2005 7:49 pm   Temat: Premiera Civilization IV w Polsce
Jest już możliwość zamówienia Civilization IV w Polsce. Można ją kupić w przedsprzedaży między innymi na Gamblin.pl , z nieoficjalnych źródeł wynika, że gra będzie dostępna od 1 listopada, prawdopodobnie w wersji angielskiej z polską instrukcją. Niestety Cenega nie potwierdza na razie tych informacji.
  Temat: Spolszczenie - Civ III - Conquest
Irek_z_Kowal

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 11793

PostForum: Civilization   Wysłany: Czw Wrz 29, 2005 11:21 pm   Temat: Re: Spolszczenie - Civ III - Conquest
Standardem są polskie znaki. Spróbuj po pierwsze usunąć wszystkie Lucidy z Fonts, często pomaga. Jaki masz system?
  Temat: Premiera Civilization IV w Polsce
Irek_z_Kowal

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7541

PostForum: Civilization   Wysłany: Pon Wrz 12, 2005 9:20 pm   Temat: Premiera Civilization IV w Polsce
"W tej chwili nic oficjalnie nie możemy potwierdzić." taką dostałem odpowiedź. I teraz pytanie, na stronie Cenega Poland wśród zapowiedzi na 2005 rok Civilization IV nie uświadczysz? czy oznacza to, że w tym roku nie wyjdzie? czy nie wiedzą? jakieś prace/rozmowy trwają ale nie chcą ujawnić? a może wyjdzie dopiero za rok, z opóźnieniem jak w Civ3? i co mamy robić? kupować na zachodzie za 49,95 $ + koszty wysyłki? ściągać lub kupować piraty? spalszczać czy nie spalszczać?
  Temat: Civilisation IV już wkrótce
Irek_z_Kowal

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7605

PostForum: Civilization   Wysłany: Pon Wrz 12, 2005 8:58 pm   Temat: Civilisation IV już wkrótce
Jedy napisał/a:
Dla mnie najlepszą z cześci Civilizacji jest cześć 2. Trójke miałem orginała jak tylko wyszła ale pograłem chwile i "wróciłem" so Civ II.
Czwórke też sobie kupie ale mam nadzieje ze bedzie jej bliżej do dwójki niż do trójki.


A ja miałem takie odczucia na początku, trójka co tam, owszem ładnie wygląda, taka przyjemna dla oka i ucha ale jakoś nie wciąga, nie to co dwójka przy której zarywałem noce, aż do momentu w którym (pamiętam jak dziś) pogrywam sobie, ładnie się rozwijam i nagle dwóch sąsiadów wypowiada mi wojnę, równocześnie i od razu atakują, i to nie jakiś tam nędzny atak tylko normalnie przewala mi się przez granice nawała, szok, komputer coś koordynuje, i drugi przypadek, już inna gra, jakoś ciężko mi idzie, przynajmniej na początku, i w chwili gdy jakoś wychodzę na prostą sąsiad wypowiada mi wojnę, a nie prowokowałem, siedziałem grzecznie, tak jakby normalnie chciał się pozbyć przeciwnika który zaczął rosnąć w siłę, szok, dlaczego? jak to tak? w dwójce tak nie było!!! tam jak ktoś wypowiadał mi wojnę to atakował pojedyńczymi jednostkami, i tak głupio na najbardziej wysunięte pierwsze z brzegu miasto?!?! Wtedy polubiłe trójkę. W czwórce zobaczymy, zapowiedzi (jak to zapowiedzi) są fajne, boję się trochę, podobnie jak donremigio kilka akapitów wcześniej, że gra zostanie spartolona tak jak Setlersi, na początku fajna gierka (o Settler i Settlers II mi tutaj chodzi) z fajnymi małymi ludzikami przedstawionymi za pomocą kilku pikseli, później super grafika, dźwięk (to Settlers III) ale grywalności i oryginalności tyle co kot napłakał. Boję się, że zamiast skupiać się na AI coraz więcej uwagi poświęca się oprawie graficznej, że gra będzie schematyczna, boję się, że z gry która bawiąc potrafiła też co nieco uczyć zmieni się w klasyczno-schematyczną myszo-klikankę. Mam nadzieję, że się mylę, że znów trzeba bedzie zarywać noce (jakie noce? kiedy? przecie nie mogę). :)
  Temat: Zmiana serwera - dobrze to czy źle?
Irek_z_Kowal

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5811

PostForum: Civilization   Wysłany: Sob Wrz 03, 2005 7:13 am   Temat: Zmiana serwera - dobrze to czy źle?
Rozruszajmy to forum :)
Dobrze czy źle to się okaże pewnie po jakimś czasie, ale w tej chwili zachęcam do korzystania z forum. Pytania proszę od dzisiaj zadawać tutaj, na mejle zawsze starałem się odpowiadać ale wcale nie uważam, że rady które dawałem były najlepsze, wspólnymi siłami zawsze można znaleźć lepsze rozwiązanie.
Pozdrawiam
Irek z Kowal
 
Strona 5 z 5
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16