gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 873
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Recenzja Warhammer 40.000 Dawn Of War.
Hunter

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6805

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Sob Paź 21, 2006 1:04 pm   Temat: Recenzja Warhammer 40.000 Dawn Of War.
No tak w pewnym stopniu tak, ale mi bardziej chodziło o wrażenia ogólne bo np. w Starcrafcie się wydobywało surowce tak jak w Warcrafcie, a w DoW 'ie była mniej rozbduowana strona ekonomiczna i gra się w te obie gry inaczej, ale tak ogólnie recka jest ok. :)
  Temat: Recenzja Warhammer 40.000 Dawn Of War.
Hunter

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6805

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Sro Paź 18, 2006 8:08 pm   Temat: Recenzja Warhammer 40.000 Dawn Of War.
Ogólnie cała recka jest ok.
Ale jest jedna wypowiedź, która mnie z deka zirytowała:

Cytat:
Na zakończenie dodam jeszcze od siebie... Tak mógłby wyglądać Starcraft 2


To trochę złe stwirdzenie jako, że te dwie gry (Starcraft i DoW) są od siebie różne i to baaardzo, no ale cóż każdemu zdarzają się wpadki.
  Temat: Szukam gier
Hunter

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8809

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Sie 27, 2006 6:37 pm   Temat: Szukam gier
To znaczy powiem tak - Warcraft III może będzie chodził, ale mu będzie skakał i animacja nie będzie aż tak płynna, w przypadku Empire Earth będzie to samo, ale dwójka już na 100% nie pójdzie, a cossacks II i battle for middle earth też nie pójdą mają dobrą grafikę i koszmarne wymagania sprzętowe.
o tak Kroniki rządzą.
A prócz tego polecam zakupienie (jest za 60 zł.) antologia blizzard - Starcraft + Brood War, Warcraft II i Diablo klasyki które ci napewno pójdą i od których długo nie odejdziesz ssią lepiej niż inne nowe gry gorąco polecam.
  Temat: Szukam gier
Hunter

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8809

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Sie 24, 2006 5:52 pm   Temat: Szukam gier
Nie ma szans przy takiej karcie graficznej nie będziesz mógł pograć w wiele fajnych gierek: Empire Earth, Warcrafta III, Cossacks II, ani Battle For Middle Earth. Najpierw sobie kup lepszą karte, a potem gry.
  Temat: Najładniejsze aktorki
Hunter

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5603

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Sie 24, 2006 9:51 am   Temat: Najładniejsze aktorki
Najładniejsze według mnie to:

-Sarah Mihcelle Gellar
-Kate Beckinsale
-Jennifer Love Hewitt
-Emillie De Ravin
-Ali Larter

Biją na głowę wszystki inne :P .
  Temat: W co obecnie gracie?
Hunter

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65149

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Sie 20, 2006 6:20 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Obecnie pogrywam na battle.net w Warcrafta III i w Starcrafta dużo czasu spędzam przy Heroes III i za jakieś 3 dni będe grał w Alone In The Dark 4 The New Nightmare (jak kureier przyniesie :P )
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Hunter

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29154

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Sie 19, 2006 6:55 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
ja wolę ostre brzmienie, a the best według mnie są Metallica, Iron Maiden, Rise Againts, Disturbed, Blind Guardian, Apocalyptica, Lordi, Muse, Nightwish, Breaking Benjamins i tego właśnie słucham, a w tym momencie leci u mnie Lordi "It Snows In Hell".
  Temat: Battlefield 1942
Hunter

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6227

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Sie 17, 2006 10:28 pm   Temat: Battlefield 1942
Szczerze powiedziawszy nie przepadam za tą grą chociaż ma ciekawą tematykę, ale jeżeli mam wybierać to wolę Star Wars Battlefornt to jest taki battlefield tylko, że w realiach Star Warsa ( a w drugiej części gry można gra jedi :D )
  Temat: Strategia turowa czy RTS?
Hunter

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 11797

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Sie 17, 2006 10:26 pm   Temat: Strategia turowa czy RTS?
Praktrycznie nie da się tego porównywać bo to są dwa różne gatunki no, ale dobra.
Ja postawiłem na RTS najlepsze są te typu Warcraft III jak mam grać w turówki to tylko w Rpgi turowe typu Vandal Hearts, albo Final Fnatasy Tactics, ale jak już mówiłem jeśli mam wybierać pomiędzy Heroes of moght and magic, a Warcraft wybieram to drugie.
  Temat: ogame
Hunter

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 13870

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Czw Sie 17, 2006 10:23 pm   Temat: ogame
Z tego typu gierek polecam "BiteFight" fajny mroczny klimacik można na dłużej przysiąść.

A właśnie Ps. jestem tu cholera od niedawna i wszyscy mają MP po sto procent co to oznacza i jak to się zwiększa?
  Temat: Czy ktoś ma save do Baldur's Gate?
Hunter

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 8243

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Czw Sie 17, 2006 12:36 pm   Temat: Czy ktoś ma save do Baldur's Gate?
Ale po co? Przecież to taka prosta gierka chyba, że jest potrzeba, najlepiej poszukaj na stronach tematycznych o baldursie, albo tu:

http://www.grynapc.com

Tam powinno być.
  Temat: Gothic 2
Hunter

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 29108

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Czw Sie 17, 2006 12:34 pm   Temat: Gothic 2
Spędziłem przy tej grze bardzo dużo czasu i nie uważam go za stracony wręcz przeciwnie. Gra świetna, ciekawa fabuła, przepiękna grafika, switna muzyka czyli wszystko co potrzebuje dobra gra rpg.
  Temat: Disciples II Mroczne Proroctwo oraz Bunt Elfów
Hunter

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 9907

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Sie 17, 2006 12:32 pm   Temat: Disciples II Mroczne Proroctwo oraz Bunt Elfów
Uwilebiam tą grę obok Herosów III jest to najlepszy takty w jakiego dane mi było zagrać jednym słowem: świetna gra.
  Temat: Heroes V
Hunter

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 10348

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Sie 17, 2006 12:27 pm   Temat: Heroes V
Ja niestety mam odmienne zdanie na temat tej gry.
Heroes of Might and Magic od paru ładnych lat rządziło na rynku gier strategiczno-turowych, część 1 i 2 były znakomite, a cześć 3 na zawsze pozostanie w mojej pamięci jako legenda, część 4 było kiepska programiści wprowadzili zbyt dużo zmian nie wyszło to progamowi na dobre.
I teraz część piąta: jest napewno lepsze od poprzedniczki, ale mi tak szczególnie do gustu nie przypadła, ogólnie gra jest dobra, ale gra się w nią dziwnie inaczej nież w inne części dlatego też ja zostane przy trójce.
  Temat: ogame
Hunter

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 13870

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Czw Sie 17, 2006 12:23 pm   Temat: ogame
Ja kiedyś grałem na universum 12 całkiem przyjemnie, ale po pewnym czasie nudne.
Tylko nie rozumiem po co pisze się poradniki przecież ta gra jest banalnie proste lepiej by było napisać poradnik do Xwars, albo Vendetty czy choćby wczesniej wspomnianego Space Pioneers bo te gry są skomp[likowane, ale nie Ogame... :neutral:
 
Strona 58 z 59
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 16