gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 124
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Hipolit

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61470

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Maj 27, 2005 9:03 pm   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Drugi i kolejne tygodnie sierpnia.

NIE lipiec, chyba ze w warszawie!

A pozostale terminy poza lipcem we wrocku jesli laska!

Hippo :wink:

Juz wiem gdzie procz trunkow i mleko podaja! :) :roll:
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Hipolit

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61470

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Maj 23, 2005 9:24 pm   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Warszwa caly lipiec!

Hippo
  Temat: Cossacks The Art of War
Hipolit

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 8359

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Nie Maj 22, 2005 9:30 am   Temat: Cossacks The Art of War
BeeV napisał/a:


(jak bedziesz mial kozakow to napisz cos o nich, jak pierwsze wrazenie)

Pozdrawiam


Czolem BeeV! Witam serdecznie na naszym skromnym virtualnym kawalku! :roll:

Moje wrazenia z gry sa takowe: A gram juz w oryginala od momentu angielskiej premiery! :) :

1. grafika bombowa, duza roznorodnosc jednostek, ladne animacje cieszace oko! Zwlaszcza salwa alvo walka na bagnety! To jest TO!

2. tryb grasza wieloosobowego: SERVER jest wyjatkowo SZYBKI! Nie ma wiekszych problemow z zalozeniem gry! 10 na 10 zalozonych gier czy rozrywek do ktorych dolaczasz wypala! Bardzo ale to bardzo zadko wywala gre, dzieje sie to przewaznie przez nie wylaczone gadu gadu :P ...

3. FORMACJE! WYPAS! jesli ktos mnie spyta o krotki opis strategii, czy o jakas magiczna rade na ta gre, odpowiem jednym slowem - FORMACJE! Tak, jesli nie grasz formacjami to mozesz wyrzucic gre i zapomniec o zwyciestwach! Wypas dla stratega!

4, Bardzo fajne i przemyslane misje SP.!

A teray moye wadzŁ

1. duze wzmagania. Ja gram be probkemu ale mam Athlon 2800+, 512 RAM kingston, Radeon 9600 256 MB.

2. dosc male mapy, laczna populacja twoja i przeciwnikow jaka sie fizycznie zmiesci na mapie, to okolo 10 000. Raz ale to tylko raz tak mialem :) !

3, Rozgrywki multiplayer trwaja przynajmniej 2-3 godzin, bo krocej nie ma sensu grac.

Czyli u mnie gra ma 9/10!

Zachecam do kupienia gry! Sprobowania swoich sil... i probowania szczescia w rozgrywkach z czlonkami naszego klanu Imperial guard! [IG]!

[IG]Hipolit
  Temat: Swiat Kozakow i American Conquest
Hipolit

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 12542

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Pią Maj 20, 2005 9:56 pm   Temat: Swiat Kozakow i American Conquest
Co do alexandra....

engine moze wygladac na inny, jednak jest to ten same engine gry co w kozakach 2.

roznice...

- Jednostki w kozakach sa okolo 15% wieksze
- jednostki sa nieco ladniejsze....

Reszta jest taka sama! :wink:

W sumie kozaki dwa rzadza!

Hippo
  Temat: Kozaki II-Wloz plyte...
Hipolit

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 9546

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Pią Maj 20, 2005 9:53 pm   Temat: Kozaki II-Wloz plyte...
Z tego co wiem NIE ma jeszcze cracka do kozakow 2!

Star force zabezpiecza ja na tyle dobrze...

Wedlug mnie jednak warto odzalowac stowke i kupic oryginala! Gra jest tego warta!

Hippo
  Temat: Cossacks The Art of War
Hipolit

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 8359

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Wto Maj 17, 2005 5:45 pm   Temat: Cossacks The Art of War
Czesc!

Co do twoich problemow bracie kozaku...

Ten kto odpowie na pytania 3 to Kozaka 2 na swoim kompie zobaczy:

1. jaka jest twoja wrsja jezykowa?
2. czy jest to pirat?
3. czy zainstalowales patch 1.1?

Wiecej info o patchu 1.1 na naszej stronie, www.cossacks.sztab.com.

Serdecznie pozdrawiam

Hippo
  Temat: Cossacks2-net.de liga - pytania i odpowiedzi
Hipolit

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 6476

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Nie Maj 08, 2005 1:25 pm   Temat: Cossacks2-net.de liga - pytania i odpowiedzi
http://www.cossacks.sztab.com/index.php => niows o lidze!

Jakby co, to pytac!

Hippo
  Temat: Alexander
Hipolit

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6340

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Sro Maj 04, 2005 9:50 pm   Temat: Alexander
W kucie...

Pomysl gry swietny! Genialnych pomyslo kupa! ale wykonanie badziew!

Hppo
  Temat: Patch optymalizacyjny do Kozakow 2
Hipolit

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 7694

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Sro Maj 04, 2005 9:33 pm   Temat: Patch optymalizacyjny do Kozakow 2
Patch juz jest, co podane zostalo na naszej stronie glownej :)

Wedlug mnie dobrze dziala, teraz fikam po necie niczym maly samochodzik :P

Serdecznie pozdrawiam

Hippo
  Temat: Demo Kozaków 2
Hipolit

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7472

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Sro Kwi 27, 2005 4:07 pm   Temat: Demo Kozaków 2
Drogi pOOki,

mowile tobie jak zes sie mnie wczesniej pytal, ze ta gra nie spelni twoich marzen :)

Teraz jak juz nieco w nia popykalem, stwierdze z lezka w oku, ze nie wciagnie mnie ta gra na tyle lat, jak zrobil to cossacks i american conquest... :(

ale pOOki co (:P) sobie pocinam, z nadzieja ze patch i add-on cos zmienia!

Serdecznie pozdrawiam

do zobaczenia na shellu

Hippo
  Temat: Kozacy: Powrót na wojne
Hipolit

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 29236

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Wto Kwi 26, 2005 9:32 pm   Temat: Kozacy: Powrót na wojne
Czesc ZC!

Milo ze wpadles na nasze skromne forum i stronke!

Rowniez serdeczne dzieki za rozjasnienie problemu!

Ja teraz w 100% przezucilem sie na c2 i EW mod!

Serdecznie pozdrawaim

Hippo
  Temat: Homoseksualizm
Hipolit

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 16843

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Kwi 26, 2005 5:24 pm   Temat: Homoseksualizm
Skoro dyskusja idzie w te strone pozwole sobie kontynuowac...

Zeby zycie mialo smaczek, raz dziewczynka, raz chlopaczek, czasem takze umarlaczek lub dzieciaczek, a i nie zaszkodzi i zwierzaczek :]

Hippo
  Temat: Demo Kozaków 2
Hipolit

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7472

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Pon Kwi 25, 2005 8:33 pm   Temat: Demo Kozaków 2
to dokonaj syntezy tych znaczen, a nie analizy :]

Hippo
  Temat: Demo Kozaków 2
Hipolit

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7472

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Pon Kwi 25, 2005 6:56 pm   Temat: Demo Kozaków 2
Demo jak demo.. hehe

JA JUZ MAM PELNA GRE!

Jest bombka z maslem!

nie moge sie doczekac jak wiecej ludzi z naszego klanu IG bedzie mialo gre i bedziemy pocinac po sieci! Moze jakas lokalna liga? ;)

Hippo
  Temat: Imperial Glory
Hipolit

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 12556

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Sob Kwi 23, 2005 9:36 pm   Temat: Imperial Glory
@Kle

dzieki Adminie :D

@pOOki

spoko, bedzie dobrze...

Hippo
 
Strona 4 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16