gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 6
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Karmel, ciastko i czeeeeeeekolada
Herakles135

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5758

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Wto Lis 16, 2010 9:12 am   Temat: Karmel, ciastko i czeeeeeeekolada
Moje trzy najwspanialsze państwa to Polska, Francja i Hiszpania. A jakie według was państwa zasługują na to miano :mrgreen: ?

[ Dodano: Pią Lis 19, 2010 2:41 pm ]
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  Temat: Worms
Herakles135

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 20703

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Lis 12, 2010 2:50 pm   Temat: Worms
Ja Tam kocham worms Armageddon :twisted:
  Temat: współpraca z producentami gier PC
Herakles135

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 22912

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pią Lis 12, 2010 2:39 pm   Temat: współpraca z producentami gier PC
Nic mi nie wiadomo :cry: Ale chętnie bym się wziął za taką pracę
  Temat: EU3 Kupcy
Herakles135

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7282

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Lis 12, 2010 1:51 am   Temat: EU3 Kupcy
Aby tak robić musisz zainstalować dodatek Napoleon's Ambition. Też miałem z tym problem ale potem wszystko jest ok :mrgreen:
  Temat: Eventy w EU II
Herakles135

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 14293

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Lis 12, 2010 1:49 am   Temat: Eventy w EU II
A czy słyszałeś może o czymś takim jak testowanie tych eventów. Spisz je sobie na kartkę i testuj, jak ci sie jakiś spodoba to go użyj :mrgreen:
  Temat: Kody i eventy do Europa Universalis 3
Herakles135

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 8953

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Czw Sie 12, 2010 4:30 pm   Temat: Kody i eventy do Europa Universalis 3
Gram w eu3 już dłuższy okres czasu. I zauważyłem że ta gra jest bez sensu jak sie nie używa kodów. Ja znam już grubo ponad setkę ale i tak jest mi mało, ciagle mało np. czy jest kod na aneksję innych państw tak jak w HoI2 jak na przykład event 2039 aneksja Filipin
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16