gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 29
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ronald W. Reagan
Grohmann

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5032

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Cze 07, 2004 12:06 am   Temat: Ronald W. Reagan
Klemens:
Cytat:
Decyzje o oficjalnym potepieniu stanu wojennego i wspomozeniu oficjalnie opozycji byly natchnione... Ale nalozenie sankcji, jako Polacy, mozemy oceniac roznie...


Decyzja o nałożeniu sankcji może sie i wydawca kontrowersyjna dla nas Polakow z dzisiejszej perspektywy ale nalezy patrzec z tej strony ze byla to walka z systemem a nie z ludzmi . Poza tym w stanie wojennym sklepy i tak byly puste...
  Temat: Ronald W. Reagan
Grohmann

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5032

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Cze 06, 2004 10:43 pm   Temat: Ronald W. Reagan
To że był dobrym prezydentem, nie mam zadnych watpliwosci ale najlepszym trudno powiedziec. Wiekszosc jankesów uważą za najlepszego F.D. Roosevelt'a i ja tez jestem bliski tej opini. Natomiast co do tego ze ukrocil machine panstwowa to rzeczywiscie wspaniale posuniecie bylo gdyz zazwyczaj to Demokraci musieli ukracac zapedy republikanow.
  Temat: Jak graja Sztabowicze?
Grohmann

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4774

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Cze 06, 2004 10:37 pm   Temat: Jak graja Sztabowicze?
Wspomniałem o Cambridge dlatego że mam najmilsze wspomnienia grania tym klubem a grałem naprawdę dużo i wiekszosci lig europejskich. Dodatkowo mialem tam naprawde zaje... farta. A było to tak...
-w 1 (3Division) sezonie mistrzostwo bezproblemowo

-2 (2division) sezon , mistrzostwo choc z lekka zadyszka na koncu
-3 (1division)sezon , oj slabo 5 miejsce , baraze i ... awans nie wierzylem ale wygralem 3:0 z Burnley, druzyna ktora przez wieksza czesc sezonu byla pierwsza!!
-4 sezon , 1 rok w Premiership cholernie się balem dodatkowo wzmocnilem sie tylko o James Flooda w ataku i komplet obroncow z Idivision0 gl. wg Bosmana. Jednak przez wiekszosc sezonu bylem 5,6 a na koniec taki mialem finisz ze zdobylem 2 miejsce. Liga mistrzow!!!

-5 sezon najlepszy sezon Cambridg'em i najlepszy jaki rozegralem w tej gierce(czyt. najwiecej emocji). Potwornie sie wzmocnilem choc w wiekszosci byli to dobrzy sredniacy, jednak jeden byl wyjatkiem Robert Douglas bramkarz dzieki ktoremu wygralem wiekszosc meczow. W FA Cup dotarlem do finalu i dostalem od Arsenalu. Udało mi sie zdobyc mistrzostwo choc pamietam ze nie bylo latwo , jednak najwieksze emocje byly w Champions League, pamietam ze w grupie mialem Milan ( u siebie 1:1, wyjazd 3:1 w plecy), dotarlem do finalu a tam Milan czekal i 4:0 dla mnie , pamietam te ryki i wrzaski jeszcze dzisiaj normalnie nie wierzylem wlasnym oczom!!

Pozniej bylo juz z gorki, co prawda ci lepsi nie chcieli do przychodzic a ci wypromowani chcieli odchodzic jednak i tak przez kolejne 4 sezony mialem mistrzostwo anglii (Puchar europy potem zdobylem tylko raz:)).
Ba , najlepsze jest to ze to byla pierwsza druzyna jaka gralem wiec jeszcze nie bylem przesiakniety tak zadza zwyciestwa i moze wlasnie dlatego gralo sie tak przyjemnie. ( ale zem sie rozpisal, ale warto bylo powspominac...)
  Temat: Mini kącik Fallouta
Grohmann

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 11553

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Cze 06, 2004 10:14 pm   Temat: Mini kącik Fallouta
Taak, a poza tym to dwojka miała jakis taki nieuchwytny klimat ( te intro z Armstrongiem... miodzio).
  Temat: Gry planszowe
Grohmann

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6120

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Cze 05, 2004 4:26 pm   Temat: Gry planszowe
No włąsnie chodzi o to ze niestety nie ma to znaczy sa w najnowszej pozycji El-alamein ale nie wszystkie (nie ma np. o desantach czy jedn. morskich- ktore to znajduja sie w 2edycji.)

Ale wlasnie zeby temu zaradzic sa juz prace nad strworzeniem 3 edycji.



Dodam jeszcze, ze mozliwe jest zebranie obecnie wszystkich przepisow do tego systemu ale trzeba w tym celu zakupic El-Alamein oraz IIedycja bitew.
  Temat: Jak graja Sztabowicze?
Grohmann

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4774

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Cze 04, 2004 11:59 pm   Temat: Jak graja Sztabowicze?
Kiedys gralem Cambridge Utd, zaczynajac od 3ligi zdobylem mistrzostwo Premiership. Ale nie bede sie chwalil, chodzi o to ze przez pierwsze dwa sezony zakupilem tylko jednego zawodnika za 350Ł 32letniego pomocnika ktory w 3meczu zlamal noge i na 1,5 roku mialem go z glowy!!! A najlepsze bylo jak sie juz wyleczyl nie minal miesiac a gosciu zakonczyl kariere...
  Temat: Gry planszowe
Grohmann

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6120

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Cze 04, 2004 11:53 pm   Temat: Gry planszowe
Obawiam sie Spider ze w necie nie znajdziesz uaktualnien, szczegolnie ze od pierwszej edycji troche sie ich porobilo. A jako ciekawostka sa przymiarki do wydania 3edycji bitew.
  Temat: Multiplayer
Grohmann

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5426

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Cze 04, 2004 11:36 pm   Temat: Multiplayer
Pilkarzyki sa na kurniku niedawno dodali ale wlasnie kropek nie ma nigdzie(przynajmniej nie znalazlem), a szkoda bo w szkole najczesciej wto gralem. Jak ktos znajdzie koniecznie niech da znac!!!

kull: co mozna sciagnac ze sztab.com i w ktorym dziale to sie znajduje?
  Temat: Multiplayer
Grohmann

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5426

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Maj 30, 2004 7:04 pm   Temat: Multiplayer
Ludzie gdzie można grać w internecie za FREE?
  Temat: Gry planszowe
Grohmann

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6120

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Maj 29, 2004 1:25 am   Temat: Gry planszowe
Na necie mozna pograc w Gwiezdnego kupca a winne gry na cyberboardzie. Podobno mozna rowniez pograc w magie imiecz (nie sprawdzona i mocno watpliwa wiadomosc)
  Temat: Mini kącik Fallouta
Grohmann

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 11553

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Maj 29, 2004 1:22 am   Temat: Mini kącik Fallouta
Ja wolę dwójkę , może dlatego ze najpierw gralem w dwojke a potem w jedynke. Nie wiem jedynka jakas ubozsza mi sie wydaje(oczywiscie nic jej nie ujmujac)
  Temat: Alpha Centauri:Crossfire
Grohmann

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4436

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Maj 29, 2004 1:18 am   Temat: Alpha Centauri:Crossfire
Ludzie cuda się zdarzają właśnie nabyłem wymarzony dodatek Crossfire do alphy , ba co najlepsze wydany w polsce z anlepka eksklusive- istne nie do wiary
  Temat: Gry planszowe
Grohmann

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6120

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 5:57 pm   Temat: Gry planszowe
Wiem że wiekszość ze sztabowiczów to maniacy komputerowi ale może znajdą się też wielbiciele gier planszowych. Jeśli tak oto link

www.taktykaistrategia.pl
  Temat: Alpha Centauri:Crossfire
Grohmann

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4436

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 5:54 pm   Temat: Alpha Centauri:Crossfire
Mam do was pytanie drodzy sztabowicze. Mianowicie czy ma ktoś do sprzedania albo ewentualnie wie gdzie nabyć (raczej w Polsce) tą cudną grę. A może ktoś w nią kiedyś grał? Naturalnie chodzi mi o dodatek:)
 
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16