gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 560
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: nowy styl dla forum
Gonzo

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 9273

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sro Lip 06, 2005 12:30 pm   Temat: nowy styl dla forum
Witam

Trzeba zacząć zbierać propozycje dot. nowego stylu forum. Wiadomo, że kolorystyka będzie taka jak na stronie (www.sztab.com), lecz jeśli macie jakieś uwagi, nawet do błahych z pozoru spraw - piszcie. To Wy kreujecie swoje forum - pokażcie, że Wam na tym zależy.
I jeszcze jedno: w tym wątku piszemy tylko na temat stylu :!: Żadnych uwag dot. skryptów i opcji forum nie chcę tutaj widzieć - do tego jest TEN wątek.

Pozdrawiam
  Temat: Nowe forum - uwagi
Gonzo

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 19114

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Nie Lip 03, 2005 9:07 pm   Temat: Nowe forum - uwagi
Myślę, że jak będzie gotowy styl, to zaczną się wszystkie zmiany, poprawki itp. Teraz jest to chyba strata czasu (zmiana przycisków na polskie czy rangi). Poczekamy, zobaczymy. ;)
  Temat: Nowe forum - uwagi
Gonzo

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 19114

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Nie Lip 03, 2005 2:12 pm   Temat: Nowe forum - uwagi
mande napisał/a:
i popieram wniosek o umieszczenie funkcji zmiany stylu na stronie głównej, a nie tylko w profilu.


Jest taka opcja - na dole po prawej stronie.
  Temat: Nowe forum - uwagi
Gonzo

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 19114

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Nie Lip 03, 2005 12:32 pm   Temat: Nowe forum - uwagi
Prawda, nie ma stopni, ale to wina konfiguracji. Ten styl jest tymczasowy.
  Temat: Nowe forum - uwagi
Gonzo

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 19114

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Nie Lip 03, 2005 11:37 am   Temat: Nowe forum - uwagi
Cytat:
Zaraz, zaraz... Mam rozumieć, że jeżeli zabraknie mi punktów, to nie będę mógł pisać/odpowiadać żadnych nowych postów. Jeżeli tak, to ja jestem temu przeciwny.


Będziesz mógł pisać posty, spokojnie. :)
  Temat: Nowe forum - szukamy skorki
Gonzo

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7777

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Lip 02, 2005 6:55 pm   Temat: Nowe forum - szukamy skorki
Myślę, że najodpowiedniejszą skórką będzie subTrail.
Demo można zobaczyć pod tym adresem: http://demo.style.vplus.pl/styletest/index.php
  Temat: WAZNE - Poprowadz serwis www.manager.sztab.com
Gonzo

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 12093

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Sob Lip 02, 2005 6:27 pm   Temat: WAZNE - Poprowadz serwis www.manager.sztab.com
Taka mała uwaga: link do serwisu nie działa. :)
  Temat: Nowe forum - uwagi
Gonzo

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 19114

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Lip 02, 2005 6:25 pm   Temat: Nowe forum - uwagi
Powinno być ok - może zła ścieżka podana?

Wgraj do: images\ranks (folder "images" w głównym katalogu forum)

i jako ściężkę podaj "images/ranks/1.gif" (nazwę pliku oczywiście zmieniasz)

[ Dodano: Sob Lip 02, 2005 7:51 pm ]
Mam pytanie: ta wersja forum to 1.9 czy 1.9.4 ?
  Temat: Nowe forum - uwagi
Gonzo

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 19114

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Lip 02, 2005 1:59 pm   Temat: Nowe forum - uwagi
Cytat:
MP: obrazuje szybkość użytkownika w odpowiedziach na inne posty. Za każdy własny post płaci się punktami MP , ale z czasem następuje ich regeneracja
  Temat: Nowe forum - uwagi
Gonzo

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 19114

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Lip 02, 2005 1:07 pm   Temat: Nowe forum - uwagi
Jasne.
Na forum skryptu pisze:

Cytat:
Level: poziom usera jest oparty na ilosci postow przez niego napisanych.

HP: reprezentuje aktywnosc usera. max hp oparte jest na levelu,
obecne ho oparte jest na tym jak czesto user postuje.

MP: pokazuje jak szybko user postuje. Max mp jest oparte na levelu,
kazdy post kosztuje mp, z mp czasem mp regeneruje sie

Exp: pokazuje ile user musi napisac postow aby osiagnac nastepny level.
  Temat: Nowe forum - uwagi
Gonzo

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 19114

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Lip 02, 2005 11:31 am   Temat: Nowe forum - uwagi
Ja bym proponował usunąć ikonki z okna pisania postu, bowiem nic poważnego to nie jest, a może tylko przyczynić się do nieładu przy liście wątków.

Druga sprawa, to poziomy (HP, MP i EXP) - możeby je usunąć z profilu po lewej stronie? Są one pod postem, więc po co w dwóch miejscach?

W/w opcje można znaleźć w Panelu Administracyjnym.
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Gonzo

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61599

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Lip 01, 2005 10:54 am   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Klemens pewnie weźmie CD-Action, które będzie trzymał niemiłosiernie niewidocznie. :wink:
  Temat: W samo południe - radosna wymiana ognia
Gonzo

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4641

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Cze 27, 2005 12:54 am   Temat: W samo południe - radosna wymiana ognia
A ja głosu nie oddam. Coś ostatnio ciężkie te ankiety tworzysz - inqistor. :) Wiele możliwości, jedne mniej, inne bardziej prawdopodobne, lecz wszystkie możliwe.
  Temat: Katyń
Gonzo

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 8052

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Cze 08, 2005 10:58 pm   Temat: Katyń
Rosjanie to, moim zdaniem, bardzo fałszywy naród. Może osądzam po łebkach (po władzy), ale gdy ktoś z tłumu doszedł do władzy (dajmy na to Rasputina, który teoretycznie nie był u władzy, lecz miał ogromny wyływ na cara i carycę), pokazuje swoją duszę Rosjanina. Tam nie liczą się z życiem ludzkim (przykładów chyba nie trzeba wymieniać), nie honorują traktatów, nie liczą się z polityką innych państw. Zbrodnia w Katyniu i traktowanie jeńców doskonale o tym świadczą. Gdzie Konwencja Genewska? Nie było i nie ma.
  Temat: Jacy Polacy?
Gonzo

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4900

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Cze 06, 2005 11:11 pm   Temat: Jacy Polacy?
To fakt, jak moja nauczyczycielka powiedziała, że Polak między innymi jest całkiem innym człowiekiem. Dopiero Polak wśród Polaków pokazuje swoje oblicze Polaka.:) Zakręcone, ale prawda po części (jak wszystko z resztą).
Bezrobocie w Niemczech - owszem wysokie, mam tam co nieco rodziny i o pracę obcokrajowcom jest ciężko teraz - obcokrajowcom, którzy nie znają języka!
 
Strona 3 z 38
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 16