gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 4
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Glober46 - Nie komentuje, robie to co lubie !
Glober46

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5215

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Kwi 10, 2013 10:54 pm   Temat: Glober46 - Nie komentuje, robie to co lubie !
Siemanko, za pozwoleniem Huntera zakładam swój temat gdzie bede umieszac swoje filmiki z gier strategicznych, innych co nagrywam nie bede tutaj umieszczać z przyczy, że to nie jest forum o ogólnej tematyce gier.

Narazie nagrywam tylko Generalsa podam wam dwa linki (jeden już był na forum):

http://www.youtube.com/watch?v=Pvtq3aI8eEk [taki ogólny finish potyczki]

http://www.youtube.com/watch?v=ncwDMV0Cj6I [według mnie ciekawy pomysł na filmik popatrzcie dodam, że mam zamiar bronić się na różne sposoby stąd napisana w tytule filmu taktyka]

ogólnie prosiłbym o pisanie w tym temacie co wam sie podoba a co nie w moich filmach (oczywiscie nie że wrzuce juz np po wielu negatywach dobry film a dalej bedziecie pisali do tych słabszych produkcji), a także jak będziecie mieli np. gre strategiczną i do niej pomysł na serie lubi filmik (tak jak wpadłem na pomysł w 2 filmiku) prosiłbym o napisanie. Odrazu mówie zbędne są komentarze typu "komentuj swoje filmy" robiłem to jest to nieopłacalne i nie sprawiało mi to zbytniej frajdy poprostu lubie sobie pograć w spokoju a także robić filmy na YT więc tak to sobie zoorganizowałe, dlatego robie filmy bez komentarzu.

Szczerze zgóry dziękuje osobą które mi pomogą w ulepszeniu moich video :D
  Temat: Command & Conquer: Generals
Glober46

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5629

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Kwi 09, 2013 12:01 am   Temat: Command & Conquer: Generals
spoko dzieki to jak bede mial wiecej materiałów zrobie sobie temat dzieki wielkie :D
  Temat: Command & Conquer: Generals
Glober46

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5629

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 9:21 pm   Temat: Command & Conquer: Generals
Dzięki za opinie :D Zastanowie się nad komentowaniem, robiłem już to ale nie poszło zbytnio dobrze >.<
Tsumugi w avatarze musi być oczywiście :D

Jeszcze takie pytanie? Czy wgl mogłem umieścic w tym dziale filmik? I czy kiedyś jeszcze jak wyjdzie mi coś fajn ego będe mógł wrzucić? :D
  Temat: Command & Conquer: Generals
Glober46

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5629

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 8:37 pm   Temat: Command & Conquer: Generals
Mam takie pytanie, nagrałem pierwszy filmik z Generalsa i zastanawiam się jak by było lepiej, nagrywać z zapisanych powtórek fragmenty które chciałbym pokazać czy normalnie w trakcie gry? Przyśpieszać filmiki czy zostawić orginalną prędkośc noi czy zostawić dźwięki z gry czy podłożyć własną muzyk? Pytam poprostu bo sie na tym nie znam, a podejrzewam że dużo takich filmików oglądaliści a nawet pewnie robiliście więc macie link:

http://www.youtube.com/watch?v=Pvtq3aI8eEk

Intersuje mnie opinia osób trzecich a w komentarzach powiem szczerze cięszko o to :)

Z góry dziękuje !
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16