gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 17
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Homoseksualizm
GAJUSZ JULIUSZ CEZAR

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 16885

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Lip 07, 2005 12:26 pm   Temat: Homoseksualizm
AVE BRACIE!!!

Cytat:
GEJUSZEM

Cytat:
Wiesz mógłbym to uznac za obrazliwe ale taki nie jestem bo widzę że z ortografią u ciebie cienko oj cienko wiec lepiej to popraw jezeli nie chcesz byc uwazanym za analfabete.

:D
  Temat: Homoseksualizm
GAJUSZ JULIUSZ CEZAR

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 16885

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Lip 03, 2005 9:21 pm   Temat: Homoseksualizm
Cytat:
Niby jak psują??!! Jakim prawem zaglądasz innym ludziom do łóżka, podglądasz ich życie intymne, mieszasz się do ich prywatności?? Dlaczego naruszasz ich wolność, nakazujesz im, kogo mają kochać, z kim mają spędzić resztę swego życia??


Widze ze niezle namieszalem i uruchomilem proces zywej dyskusji i dobrze.
Oglonie rzecz biorac dostrzeglem szereg krytyki do tego co napisalem i dobrze.
Homoseksualisci to margines spoleczny ludzie ktorzy jak juz wspominalem dają zły przyklad do nasladowania i wywyoluja u mnie i u innych ludzi wstręt i zgorszenie. To jest mój pogląd wiem ze nie powinienem sie mieszac do tego ale jak jest temat to mam prawo sie wypowiedziec powiedziec co ja sadze i mysle i nkit nie musi sie kierowc w swoim postepowaniu tym co napisalem.

No tu to przesadziles koles ja nie nie wiem jak ty ale ja nie
Cytat:
zaglądam ludziom do łózka

Co ty masz mnie za jakiegos zboczenca? Hamuj sie!!!
Nikogo nie podgladam (no moze rok temu sąsiadkę obok) hehe.
Nikomu nie narzucam swojej woli ani nie kaze zyc tak jak ja chcem wyrazam tylko swoje poglady ktore są moimi spostrzezeniami i wrazaja to co ja mysle
Nie przypominam sobie abym wczesniej napisal ze wlazilem komus do lozka. Co ja jakis pedal?

Cytat:


[ Dodano: Nie Lip 03, 2005 9:33 pm ]
Cytat:

tu pięknie mieszasz pojęcia. "Tolerancja" nie polega na akceptowaniu tego, co Ci się podoba, lecz przeciwnie, aprobowaniu odmienności, poglądów niezgodnych z Twoimi


jestem tolreancyjny ale nie do tego stopnia nie wszystkie rzeczy mozna tolerowac.
Poza tym to jest tylko moj poglad ja tak mysle i nie narzucam swojej woli innym generale Klemensie

Cytat:
A ktoś każe Ci tak wysilać swą wyobraźnię?? Jak ja czegoś nie lubią, to staram się o tym nie myśleć

jest temat wiec i rodzi sie prawo pisania nawiazujacego do danego temtu i co najwazniejszego zapisywania swoich mysli, przemyslen i spostzrezen. Nikt mi nie kaze lubie bardzo powysilac swoja bujna wyobraznie :mrgreen:

Do raynale

Cytat:
Mniejsza z tym...
Ciekaw tylko jestem, co zrobiłbyś z samym sobą...


Co bym zrobil sam z soba? Nic. Lepiej pomysl co bys ty zrobil ze soba :D

Cytat:
Boski Juliusz - jak wielu starożytnych - był biseksualny.


Wielki przywódca i organizator polityczny i wojskowy a okazł się tym kim się okazł bisexulaistą
chlopak obuplciowy fuu :P [/quote]
  Temat: EARTH 2140 (STARY HIT WIECZNIE ŻYWY)
GAJUSZ JULIUSZ CEZAR

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7640

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Lip 03, 2005 8:33 pm   Temat: EARTH 2140 (STARY HIT WIECZNIE ŻYWY)
Ja mam Lost Soulsa powiedz mi czy moon project jest lepszy i mowszy niz lost souls? A prpos czy aby grac w necie na earthnet w eartha 2150 tzreba miec earth 2150 lost souls czy moona zainsatlowanego???
  Temat: EARTH 2140 (STARY HIT WIECZNIE ŻYWY)
GAJUSZ JULIUSZ CEZAR

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7640

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Lip 02, 2005 10:32 pm   Temat: EARTH 2140 (STARY HIT WIECZNIE ŻYWY)
I pod jedno i pod drugie. Tylko jest problem mi sie gra na nowym kompie wiesza bo jest za stara na tego kompa. Poza tym bedziesz mial blad ze nie ma plyty i sie nie uruchomi poza tym nie bedziesz mial dzwieku i poza tym gra bedzie zajebiscie szybko chodzila ni idze grac
ja jej nie moglem za Chimy zainstalowac
  Temat: Homoseksualizm
GAJUSZ JULIUSZ CEZAR

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 16885

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Cze 16, 2005 11:06 pm   Temat: Homoseksualizm
:D AVE TOWARZYSZE :D

Nie wiem jak wy ale ja brzydzę się homosexualistami, czuję do nich wstręt i obrzydzenie. Zapytacie pewnie dlaczego? Otóż rozumiem związek kobieta-mężczyzna ale nie mogę sobie wyobrazić facet-facet, kobieta-kobieta. Związki homosexualne wywoluja u mnie wymioty i mieszane uczucia. Normalne pary będę zawsze tolerował ale związki homosexualne to coś paskudnego i odrażającego. Gdybym był rzeczywistym Cezarem i bym rzadzil teraz w Polsce to wszystkich gejow i wszystkie lezbijki wyslalbym na zsylke do lagrow na Syberii. Jestem bezwględny? Tak poniewz zwiazki homosexualne psują harmonie i lad spoleczny wywolujac u innych osob tak jak u mnie oburzenie i wstręt.
  Temat: EARTH 2140 (STARY HIT WIECZNIE ŻYWY)
GAJUSZ JULIUSZ CEZAR

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7640

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Cze 16, 2005 10:52 pm   Temat: EARTH 2140 (STARY HIT WIECZNIE ŻYWY)
:D AVE TOWARZYSZE :D

Czy ktoś z was pamięta tego poczciwego rtska? O tak, wiele godzin spedzonych przed starym wowczas kompem i to wlasnie z Earthem 2140. Kto z was podobnie jak ja grał w tą starą ale cały czas żywą gierkę? Gra ta nie dosc że fajna to jeszcze stworzona przez polakow. Choc bylo to dosc dawno bo w 1997 roku z przyjemnoscia i teraz zatopilbym sie w niej w calosci.
  Temat: ROME: Total War
GAJUSZ JULIUSZ CEZAR

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9048

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Cze 16, 2005 10:28 pm   Temat: ROME: Total War
,, Zajefana" gierka. Mam ją już od ponad 3 miechów i cały czas tylko w nią ukończylem ją Frakcją Juliuszów i Greków a obecnie gram Monarchią Selucydów. Gra jest wypasiona i co najważniejsze wciąga na wiele godzin. Mimo wielu błedów, które dają o sobie znać podczas rozgrywki gra nie traci na jakości.
  Temat: Co by teraz było gdyby hitlerowskie Niemcy wygrały
GAJUSZ JULIUSZ CEZAR

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5298

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Cze 15, 2005 10:33 pm   Temat: Co by teraz było gdyby hitlerowskie Niemcy wygrały
Cytat:
Od dziś będę uważniej czytał posty

I slusznie

Cytat:
Ów paragraf wywołał wzburzenie w Cez
Cezarze i mieszane uczucia ale Cezar cieszy sie ze zostal usuniety



Cytat:
Cezar myśli ze stusunki Rzymu z Republiką mande będą poprawne


Cytat:
Podstawowe zasady ustroju Imperium Rzymu:

1. Cezar ma zawsze rację i nigdy się nie myli a jeżeli już to bardzo rzadko.
2. Jeśli Cezar nie ma racji, zawsze możesz wzniecić bunt i wojnę domową ale pamiętaj, że każdy bunt zostanie stłumiony a jego uczestnicy ukrzyżowani natomiast wojna domowa zostanie zarzegnana przez oddziały milicji miejskiej.
3. Jacy kolwiek przeciwnicy Cezara zostną wyeliminowani bądź surowo ukarani


  Temat: Co by teraz było gdyby hitlerowskie Niemcy wygrały
GAJUSZ JULIUSZ CEZAR

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5298

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Cze 15, 2005 11:52 am   Temat: Co by teraz było gdyby hitlerowskie Niemcy wygrały
Cytat:
to wolałbym śmierć od wybuchu bomby atomowej trwającą ułamek sekundy niż śmierć od gazu wiążącą się z niewąpliwie większymi nieprzyjemnościami.



Zgadzam się też bym wolał bombę atomową ale czy w ułamku sekundy? Jezeli bym przetrwal w schronie to pozniej przynoszac wiele cierpien i bolu zabiloby mnie promieniowanie i przezywalbym znacznie wieksze meki i katusze niz po uzyciu gazu bojowego.
  Temat: Co by teraz było gdyby hitlerowskie Niemcy wygrały
GAJUSZ JULIUSZ CEZAR

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5298

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Cze 15, 2005 11:48 am   Temat: Co by teraz było gdyby hitlerowskie Niemcy wygrały
:D AVE! :D
A tak na marginesie: drogi mande wiem ze tutaj nie przyznaje sie stopni za ilosc postow tylko za ich jakosc. Kazdy ma prawo do zalozenia wlasnego tematu. Ja zrobilem to dlatego bo sie tym interesuje w przeciwienstwie do ciebie mi nie zalezy na otrzymywaniu stopni tylko na zainteresowaniu calej spolecznosci klubu moim tematem i jak najlepszej reakcji na niego ze strony sztabowcow.
A czy ja ,,zrównuje" jak to okreslies choc lepszym okreslniem byloby przyrownuje bombe atomowa do gazow???

Cytat:
Dam ci dobrą radę Cezara:
Czytaj uważnie kazdy moj post drogi mande za nim zrwocisz mi uwage. Napisalem ze gazy byly stosowane w I wojnie swiatowej i podczas II w obozach koncentracyjnych ja nie przyrównuję gazów do bomby atomowej.



PS: Natrafilem na ta strone przypadkiem i bardzo mi sie spodobala, ale nie lubie jezeli gdziekolwiek ktos jest wobec mnie nie przyjemny drogi mande to sie czuje

Cytat:
Podstawowe zasady ustroju Imperium Rzymu:

1. Cezar ma zawsze rację i nigdy się nie myli a jeżeli już to bardzo rzadko.
2. Jeśli Cezar nie ma racji, zawsze możesz wzniecić bunt i wojnę domową ale pamiętaj, że każdy bunt zostanie stłumiony a jego uczestnicy ukrzyżowani natomiast wojna domowa zostanie zarzegnana przez oddziały milicji miejskiej.
  Temat: II Wojna Światowa - czemu Niemcy przegrali ?
GAJUSZ JULIUSZ CEZAR

Odpowiedzi: 121
Wyświetleń: 67582

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Cze 14, 2005 4:48 pm   Temat: II Wojna Światowa - czemu Niemcy przegrali ?
Dlaczego Hitler przegrał? Ja myślę, że gdyby zostawił Stalina i jego kraj w spokoju nie atakując go w 1941 to i by może wygrał ze wsparciem tak wielkiego sojusznika no coz ale Stalin mogl myslec tak samo jak Hitler i mieć chrapkę na Niemcy nigdy nic nie wiadomo
  Temat: Co by teraz było gdyby hitlerowskie Niemcy wygrały
GAJUSZ JULIUSZ CEZAR

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5298

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Cze 14, 2005 4:31 pm   Temat: Co by teraz było gdyby hitlerowskie Niemcy wygrały
Cytat:
Przecież Niemcy nie użyli nawet gazów bojowych



To prawda ale gazy były stosowane przez nich w czasie 1 wojny swiatowej np. pod YPRES tzw. gaz musztardowy. A II wojna światowa A obozy? setki tysiecy zydow wytrutych za pomoca gazu tzw. cyklonu? Jak by chcieli to i by podczas bitew gaz stosowali Hitler był nieobliczalny a wręcz chory i zdolny do kazdego posuniecia.
  Temat: Co by teraz było gdyby hitlerowskie Niemcy wygrały
GAJUSZ JULIUSZ CEZAR

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5298

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Cze 14, 2005 4:19 pm   Temat: Co by teraz było gdyby hitlerowskie Niemcy wygrały
AVE RODACY

Serdecznie dziękuję za wszystkie posty są na poziomie i widać, pisane przez dość inteligentną społeczność. Widzę, że ów temat wywołał zywą dyskusję co bardzo cieszy :D Cezara. Czekam na dalsze posty.

NIECH ZYJE RZYM!!!
  Temat: Co by teraz było gdyby hitlerowskie Niemcy wygrały
GAJUSZ JULIUSZ CEZAR

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5298

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Cze 14, 2005 4:13 pm   Temat: Co by teraz było gdyby hitlerowskie Niemcy wygrały
Cytat:
Podstawowe zasady ustroju Imperium Rzymu:
1. Cezar ma zawsze rację
2. Jeśli Cezar nie ma racji, zawsze możesz wzniecić bunt i wojnę domową


Muszę te dwie zasady uzupełnić nieco:-)

1. Cezar ma zawsze rację i nigdy się nie myli a jeżeli już to bardzo rzadko.
2. Jeśli Cezar nie ma racji, zawsze możesz wzniecić bunt i wojnę domową ale pamiętaj, że każdy bunt zostanie stłumiony a jego uczestnicy ukrzyżowani natomiast wojna domowa zostanie zarzegnana przez oddziały milicji miejskiej.
  Temat: Co by teraz było gdyby hitlerowskie Niemcy wygrały
GAJUSZ JULIUSZ CEZAR

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5298

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Cze 11, 2005 10:11 pm   Temat: Co by teraz było gdyby hitlerowskie Niemcy wygrały
Można by długo nad tym rozprawiać. Biorąc pod uwagę zachłanność Hitlera padłby on tak czy siak w późniejszym okresie ofiarą swojej nieudolności, ale przedtem zdołałby odegrać dość dużą rolę na scenie świata. Sądzę, że pokolenie żydów zostałoby wyeliminowane w całości. Wkrótce Niemiaszki wyprodukowałyby bombę atomową i zagroziły w ten sposób reszcie świata. W późniejszym okresie doszłoby do wojny nuklearnej Adolf kontra USA i ZSRR i reszta świata. Żylibyśmy teraz na splugawionej i zasianej gruzami i trupami ziemii, ostatnie resztki ludności żyłyby pod ziemią czekając na zagładę. To jest moja wizja co prawda dość dramatyczna :cry: , ale kto wie czy i by się nie sprawdziła gdyby Hitler wygrał wojnę. Znając charakter Hitlera można domniemać, że byłyby zdolny do takiego posunięcia. Chcąc za wszelką cenę zapanować nad światem użyłby wszelkich, dostępnych środków aby swój potworny plan zrealizować. Hitler przegrał tą wojnę ponieważ zbyt duzo naraz chciał mieć. Okazało sie to zbyt ciezkie do udzwigniecia i ,, Hitler padł pod tym cięzarem" i teraz wącha ziemię od drugiej strony. Marzeniem Hitlera była własnie 1000 letnia Rzesza ale w tym wypadku Hitler sie przeliczyl. Cieszmy sie ze wojna dawno sie skonczyla i szala zwycięstwa została przechylona na nasza strone a nie na strone potwornego Hitlera.
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16