gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Exterminacja - Patch
Frerus

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7390

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Gru 14, 2012 5:02 pm   Temat: Exterminacja - Patch
Dobrze, widzialem ten link wczesniej na tej stronie ale jak w niego wchodze to jest napisane ze nie ma takiego tematu a jezeli chodzi o link do strony z forum techalndu to nie wiem co mam rozumiec przez podeslanie linku do mnie

[ Dodano: Nie Gru 16, 2012 10:09 pm ]
tutaj sa patche oraz instrukcja http://www.4shared.com/rar/wFiK8BXp/Patche.html?

mam jeszcze jedno pytanko co powinno byc po tym jak podbije ostatnia planete i ja obranie w pierwszym ukladzie bo nie wiem jak sie dostac do drugiego ukladu
  Temat: Exterminacja - Patch
Frerus

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7390

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Gru 13, 2012 2:44 pm   Temat: Exterminacja - Patch
Witam. Mam przyjemnosc grac w exterminacje lecz gdy zdobylem wszystkie planety pierwszego ukladu to wyskakuje mi blad z pamiecia. Czy ktos moze posiada te latki naprawiajace bledy w exterminacji? Na stronie Techlandu nie ma zadnego tematu na ten temat
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16