gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 22
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Heroes of might and magic
Findan

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 16694

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Lip 25, 2006 11:05 pm   Temat: Heroes of might and magic
MAO napisał/a:
Krzak napisał/a:
Największy sentyment żywię do "dwójki". Do dzisiaj pamiętam te nieprzespane noc, gdzie z braciszkiem żeśmy grali na "gorących krzesłach" :P Trójka też była fajna, ale nie spędziłem przy niej tyle czasu. Pamiętam jednak taką jedną bitwę - Czarne smoki vs Kościane smoki ze wskrzeszaniem. Niestety wygrał brat. Jednak już wtedy dowiedziałem się, że siła umarłych jest wiecznie żywa


Ostatno "dwójka" była w gazecie z demkiem Heroes 5.
Słaba grafika, trudna gra w porównaniu do 3 i 5.
Kupiłem tą gazetkę bo pomyślałem "Zagram w 5 to mój "apetyt" będzie mniejszy i jakoś dotrymam do tego czerwca, ale niestety tak się niestało;(.

[ Dodano: Czw Lip 27, 2006 9:05 pm ]
MAO napisał/a:
Krzak napisał/a:
- Czarne smoki vs Kościane smoki ze wskrzeszaniem. Niestety wygrał brat. Jednak już wtedy dowiedziałem się, że siła umarłych jest wiecznie żywa :twisted:


Hm, to troche dziwne, bo czarne maja prawie o 2x wieksza obrone i hp, no i nie dziala na nie magia (co jest duzym atutem Ksocianych). Jakie byly proporcje liczbowe? No i czy wykorzystales glowna zalete czarnych, czyli fakt ze jednoczesnie zieja ogniem na dwa najblizsze pola ?!


O liczebność niepytaj tylko o "starz" albo o doświadczenie.
Każdy doświadczony gracz ( a takich jest wśród nas wiele(tak myślę)) powinien w pełni wykorzystywać umiejętności i atuty swojej armii.
To, że czarne smoki są silniejsze od kościanych niezależy od tego że ten gracz, który je posiada mu si wygrać.
Fakt, że liczebość też jest ważna ale i tak niejest ważniejsza od doświadczenia.
  Temat: Gra w internecie...
Findan

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 21898

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Lip 21, 2006 3:28 pm   Temat: Gra w internecie...
A ja na ogame bym grał tylko nieumiem się zarejestrować.
  Temat: The Settlers
Findan

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 15736

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Lip 21, 2006 3:19 pm   Temat: The Settlers
To chyba I wiadomość jaką znalazłem.
  Temat: Preatorians
Findan

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 18805

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Lip 21, 2006 3:13 pm   Temat: Preatorians
Mikiss napisał/a:
Grałem w Pretorians i gra jest w porządku :) . Głównie dlatego że to jest strategia taktyczna. Choć przydało by się coś takiego że w wioskach można bybyło coś budować np. podobnie jak w herosach, tam każda jednostka miała swój budynek. Poza tym przydałaby się jakaś waluta i jakiś surowiec np. brąz czy jakiś inny materiał.
To jest moje zdanie.


W końcu, w tej grze bez taktyki to nawet najłatwiejsza misja może stać się nie do przejścia.
  Temat: Stronghold i Stronghold Crusader
Findan

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 21358

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Lip 21, 2006 3:12 pm   Temat: Stronghold i Stronghold Crusader
Gra jest dobra ale mnie się już znudziła.
  Temat: Earth 2160
Findan

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9825

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Lip 21, 2006 3:10 pm   Temat: Earth 2160
Gra warta uwagi ale kampania nie do przejścia.
  Temat: dungeon siege 2
Findan

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 10250

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Lip 21, 2006 3:06 pm   Temat: dungeon siege 2
Żadnych drzwi które do otwarcia pitrzeba danego ataku.
Niemusisz ich otwierać.
Jest tam tylko skarb.
Ja mam w tym obecnie około 100+lvl a brat to już skończył i ma 200+
 
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16